Results from Polish Open 2010 - IDSF International Open Latin 13. června 2010
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Polish Open 2010
Polsko - Olsztyn 11. června 2010

IDSF International Open Latin 13. června 2010

Finále

1  Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rusko
2  Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
3  Dmitriy Pugachev & Elena Zuzukina Rusko
4  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
5  Armen Tsaturyan & Alina Zharullina Rusko
6  Mikhail Soloviev & Kristina Tsvetkova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [28] Pavel Ivanov & Maria Kamenskaya Rusko
8  [21] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
9  [12] Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Polsko
10  [10] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
11  [6] Konstanty Kolesinski & Agata Koziol Polsko
12  [1] Andrei Vavilov & Terje Piho Estonsko

Čtvrtfinále

13  [27] Alexander Svanberg & Anastasija Jerjomina Lotyšsko
14  [23] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polsko
15  [22] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polsko
16  [19] Andrey Kitsun & Ekaterina Kalugina Německo
17  [16] Pawel Nesterowicz & Aleksandra Dawidczyk Polsko
18  [12] Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
19  [11] Alexis Bergeon & Johanna Rivier Francie
20  [8] Volodymyr Sharapov & Kaja Czapnik Polsko
20  [8] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonsko
22  [7] Marts Smolko & Alina Zavadska Lotyšsko
22  [7] Michal Walczak & Joanna Fedko (aka Dąbrowska) Polsko
24  [4] Marcin Wojtkowiak & Karolina Kowalska Polsko

2. kolo (top 36)

25  [32] Pawel Pietkiewicz & Monika Pavlovic Polsko
26  [30] Michal Kot & Justyna Gierlowska Polsko
27  [25] Ernest Jelen & Anna Khrycheva Polsko
28  [21] Marcin Klasz & Karolina Grzybek Polsko
29  [19] Maciej Milcarz & Joanna Lewandowska Polsko
30  [14] Dawid Kisiel & Monika Stempniewicz Polsko
31  [11] Robert Magiera & Malgorzata Borsuk Polsko
32  [9] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Bělorusko
33  [8] Maciej Rygielski & Agnieszka Olszewska Polsko
34  [6] Deividas Uzkurys & Zivile Vasiliauskaite Litva
35  [4] Grzegorz Demucha & Aleksandra Sadej Polsko
36  [2] Artur Kozun & Kamila Wierzynska Polsko

1. kolo (top 50)

37  [30] Dangis Salaviejus & Indre Kucinskaite Litva
38  [28] Maciej Walczak & Anna Maciak Polsko
39  [10] Bartosz Bojanczyk & Anna Jackowska Polsko
39  [10] Bartosz Kolecki & Monika Dacz Polsko
39  [10] Marius Mince & Ugne Vysniauskaite Litva
42  [7] Mateusz Zygan & Ada Paczuk Polsko
43  [5] Krystian Kisielewski & Agnieszka Sikora Polsko
43  [5] Wojciech Rozwalka & Anna Tymczak Polsko
45  [4] Paulius Daniunas & Agne Vitkauskaite Litva
45  [4] Pawel Matczak & Paulina Kwiatkowska Polsko
47  [3] Michal Pakulski & Magdalena Reterska Polsko
48  [1] Leszek Gularek & Wioletta Jagos Polsko
49  Wiktor Chlebek & Magdalena Kowal Polsko
49  Radoslaw Tomaka & Wioletta Kiwior Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}