Results from Polish Open 2008 - Junior II Latin 7. června 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Polish Open 2008
Polsko - Olsztyn 6. června 2008

Junior II Latin 7. června 2008

Finále

1  Dmitriy Bunin & Natasha Rusetskaya Rusko
2  Jakub Lipowski & Kamila Duranska Polsko
3  Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusko
4  Aleksandr Mikhaylov & Anastasiya Yurovskaya Rusko
5  Aleksey Pieiganovich & Kristina Kudelko Bělorusko
6  Konstantin Andreev & Arina Borisova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova Lotyšsko
7  Artem Sazin & Olena Pencheva Ukrajina
9  Andrey Akhmetshin & Anastasiya Grigorenko Bělorusko
10  Adrian Kopczynski & Sara Michaliszyn Polsko
11  Arian Winowski & Sandra Michalczyk Polsko
12  Ilya Strijonok & Antonina Matvienko Bělorusko

Čtvrtfinále

13  Maciek Dabrowski & Aleksandra Goralczuk Polsko
14  Michal Le & Izabela Skierska Polsko
14  Aliksey Tkachuk & Nadzeya Valui Bělorusko
16  Yahor Savostau & Darya Polischuk Bělorusko
17  Marek Karowiec & Ania Karowiec Polsko
17  Pawel Urbanski & Karolina Szostek Polsko
19  Ivan Kazakevich & Sofya Aksenchik Bělorusko
20  Pawel Karabin & Adrianna Rogowska Polsko
21  Jokubas Laukaitis & Patrisia Belousova Litva
22  Julius Bandikas & Jurga Gustaite Litva
23  Aleksei Sharamed & Kristina Potapchik Bělorusko
24  Andrzej Kamienski & Aleksandra Bucka Polsko
25  Kamil Amerek & Aleksandra Walczak Polsko

1. kolo (top 45)

26  Gerard Tomczynski & Monika Chojnacka Polsko
27  Silvestras Koroliovas & Evelina Butkaite Litva
27  Jakub Perzanowski & Karolina Chrzanowska Polsko
29  Bartosz Bojanczyk & Sandra Krzyzanowska Polsko
31  Maciej Mikrzak & Sylwia Le Polsko
31  Lukasz Skwierz & Kamila Szpakowska Polsko
31  Mateusz Widemajer & Renata Sawicka Polsko
34  Dominik Kotala & Anna Kotala Polsko
35  Michal Gumkowski & Maria Zakrzewska Polsko
36  Jakub Radomski & Martyna Lapaj Polsko
36  Aidas Reigis & Kamile Sukeviciute Litva
38  Filip Kopczynski & Emilia Schulen Polsko
39  Mateusz Laski & Kamila Serafin Polsko
39  Maciej Winiarek & Izabella Antonowska Polsko
41  Michal Charchut & Izabela Adamiec Polsko
42  Krzysztof Stalbowski & Hanna Modzelewska Polsko
43  Mateusz Smaruj & Agata Kryszczak Polsko
43  Bartlomiej Wiszowaty & Aleksandra Kucharska Polsko
45  Lukasz Wiszowaty & Beata Wyrebek Polsko
46  Krystian Lema & Iga Koch Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}