Results from Polish Open 2007 - IDSF International Open Standard 9. června 2007
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Polish Open 2007
Polsko - Olsztyn 8. června 2007

IDSF International Open Standard 9. června 2007

Finále

1  Wiktor Kiszka & Malgorzata Garlicka Polsko
2  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
3  Marco Cavallaro & Joanne Clifton Anglie
4  Marek Kosaty & Paulina Glazik Polsko
5  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
6  Andrei Chubarev & Yulia Saikina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Christoph Kies & Blanca Ribas-turon Německo
8  Jegor Pogrebniak & Agata Matyjek Polsko
8  Veiko Ratas & Helena Liiv Estonsko
10  Pawel Sobieszek & Anna Bocian Polsko
11  Pawel Wlodzimierz & Julita Krasnoborska Polsko
12  Pawel Switalski & Agata Pilarska Polsko

Čtvrtfinále

13  Pawel Szajda & Karina Hofmann Polsko
14  Marko Mehine & Maria Fessai Estonsko
15  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
16  Jerzy Borowski & Marta Kocik Polsko
16  Damian Danielski & Magda Niewiadomska Polsko
18  Jacek Fidurski & Malgorzata Kotlicka Polsko
18  Alexander Frolov & Alina Shliakhova Rusko
18  Szymon Kulis & Katarzyna Szymanska Polsko
21  Andrey Kitsun & Yuliya Krepchuk Bělorusko
22  Piotr Wlodarczyk & Marta Wach Polsko
23  Krzysztof Musiol & Katarzyna Kozlowska Polsko
24  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finsko

2. kolo (top 50)

25  Eimantas Kalinauskas & Veronika Golodneva Litva
26  Adrian Kapala & Olga Matysik Polsko
27  Michal Oleszczynski & Magdalena Trepaszko Polsko
28  Mateusz Zakrzewski & Klaudia Adamska Polsko
29  Adrian Kawecki & Joanna Sieminska Polsko
29  Mateusz Modzelewski & Anna Khrycheva Polsko
31  Jakub Cymbor & Agnieszka Olszewska Polsko
32  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Polsko
32  Gennadiy Tsynkevich & Svetlana Pashkevich Bělorusko
34  Lukasz Filipczuk & Dominika Strupiechowska Polsko
34  Sebastian Prekun & Ciara Francis Irsko
36  Tomasz Wiercinski & Paulina Misiak Polsko
37  Jan Borecki & Daria Kolata Polsko
38  Wojciech Duraj & Katarzyna Czechowska Polsko
38  Dmitri Reut & Daria Zubova Bělorusko
40  Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Bělorusko
40  Seweryn Nowak & Lidia Cwiklinska Polsko
42  Pawel Milcarz & Agnieszka Kaczorowska Polsko
43  Mateusz Glowa & Aleksandra Niedospial Polsko
44  Vytautas Dudenas & Lina Geseviciute Litva
44  Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo
44  Rafal Kijek & Malgorzata Cieszkowska Polsko
47  Tomas Jonaitis & Jomante Dapkeviciute Litva
47  Marcin Leszczynski & Marta Arendarczyk Polsko
47  Michal Wasik & Aleksandra Korscik Polsko
50  Edgaras Baltaragis & Evelina Kalkauskaite Litva

1. kolo (top 76)

51  Michal Jezierski & Anna Leska Polsko
52  Rodion Sharoshyn & Liana Bahtiarova Rusko
53  Karol Malinowski & Natalia Janiuk Polsko
54  Artem Mikhaylov & Knarik Erkanyan Rusko
55  Kamil Bigaj & Aleksandra Skubis Polsko
56  Norbert Sikora & Milena Duch Polsko
57  Tomasz Batko & Anna Uznanska Polsko
57  Michal Falinski & Izabella Gierulska Polsko
57  Tomasz Zukowski & Polina Petrischeva Polsko
60  Kamil Baran & Sylwia Tomczyk Polsko
61  Mariusz Tokarz & Ewa Lukasik Polsko
62  Michal Pastewski & Paula Mroczynska Polsko
62  Pawel Tekiela & Adrianna Piechowka Polsko
64  Adam Handke & Anna Nowicka Polsko
65  Adrian Dreling & Ewa Rogowska Polsko
66  Piotr Aleksandrowicz & Magdalena Czechowska Polsko
67  Juuso Karonen & Emmiina Ristolainen Finsko
67  Jacek Lesniak & Klaudia Kusina Polsko
69  Wiktor Chlebek & Dominika Necka Polsko
70  Marcin Ruszkiewicz & Anna Nowicka Polsko
71  Grzegorz Broda & Joanna Achinger Polsko
71  Krystian Latoz & Agnieszka Gawel Polsko
73  Salvatore Varriale & Stefania Migliore Itálie
74  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
74  Mateusz Papuzynski & Marta Abramowicz Polsko
74  Piotr Starowicz & Paulina Drozyner Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}