Results from Parad Nadiy 2009 - Youth 1 Latin 28. února 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Parad Nadiy 2009
Ukrajina - Kyiv 28. února 2009

Youth 1 Latin 28. února 2009

Finále

1  Kyrylo Dovgalin & Anastasiya Danilova Ukrajina
2  Victor Kukharskyy & Anna Karpova Ukrajina
3  Yevgen Popov & Maryna Suprunova Rusko
4  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukrajina
5  Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Ukrajina
6  Vladyslav Babenko & Olga Yovyk Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukrajina
7  Ilya Sizov & Irina Grishina Rusko
9  Bogdan Oligov & Viktoriya Kharchenko Ukrajina
9  Yukhym Shynder & Anastasia Kuzieva Ukrajina
9  Denis Yaremenko & Darya Byelikova Ukrajina
12  Artur Vaschuk & Mariya Litvinova Ukrajina
13  Aleksandr Dadykin & Krystyna Shevchenko Ukrajina

Čtvrtfinále

14  Kostantyn Samarskyy & Anastasiya Malyar Ukrajina
14  Stanislav Tsyganok & Marina Gridina Ukrajina
16  Maksim Kapitanchuk & Tetyana Borovik Ukrajina
17  Volodimir Makarenko & Alla Bobrovska Ukrajina
18  Vyacheslav Gorbenko & Maryna Amirkhanyan Ukrajina
18  Dmytro Symenchuk & Yana Ilina Ukrajina
20  Anton Kunchenko & Tatyana Chernoshek Ukrajina
20  Oleksey Kutsik & Valeriya Sulima Ukrajina
22  Yuriy Kurilov & Irina Novobranets Ukrajina
23  Evheniy Boiko & Ekateryna Perevoznyk Ukrajina
23  Artem Zabielin & Evgeniya But Ukrajina
25  Anton Rybalchenko & Svitlana Ustyugova Ukrajina
26  Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukrajina

2. kolo (top 40)

27  Svyatoslav Gerasimov & Nina Chernyshova Rusko
28  Kirill Spiridonov & Veronika Goloshivets Ukrajina
29  Dmitro Bidyuk & Olga Rudchenko Ukrajina
29  Egor Timoshenko & Anastasiya Chernyuk Ukrajina
31  Ruslan Khisamutdinov & Lada Moshnikova Rusko
31  Vladislav Kovtun & Anna Krasnishapka Ukrajina
31  Aleksandr Vasylenko & Irina Martinyuk Ukrajina
34  Yaroslav Khvostenko & Alina Danchenko Ukrajina
34  Oleksandr Schetynyn & Khystyna Oparina Ukrajina
36  Kirill Nikitin & Anna Trenzeleva Rusko
37  Volodimir Cheberko & Olga Egorova Ukrajina
38  Maksym Chalyy & Vyktoryya Andreeva Ukrajina
38  Evgen Plyuschenko & Diana Oliynik Ukrajina
40  Denys Novykov & Margaryta Khylenko Ukrajina

1. kolo (top 57)

41  Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukrajina
41  Artem Tumantsov & Oksana Sosnenko Ukrajina
43  Anton Danko & Ganna Zhmurenko Ukrajina
43  Dmytryy Sorochan & Diana Soroka Ukrajina
45  Andriy Romanenko & Natalya Klymova Ukrajina
46  Vladyslav Kudin & Olga Efimenko Ukrajina
46  Kirilo Maznik & Yuliya Katana Ukrajina
48  Borys Karpich & Naira Markina Ukrajina
49  Denys Khalmatov & Yaroslava Bykova Ukrajina
50  Oleksandr Primakovskiy & Ganna Dovgan Ukrajina
51  Aleksandr Mudruk & Anastasiya Sosna Ukrajina
52  Artem Baydalyuk & Anna Savchuk Ukrajina
53  Michail Lysenko & Victoria Sokolovskaya Ukrajina
53  Vladimir Zaytsev & Anna Modestova Rusko
55  Andrei Ionuti & Bianca Racolta Ukrajina
55  Vseslav Mokeev & Anna Mokeeva Ukrajina
57  Oleksandr Bogodayko & Valeriya Korzh Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}