Results from Parad Nadiy 2007 - IDSA World Youth I Latin 4. března 2007
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Parad Nadiy 2007
Ukrajina - Kyiv 3. března 2007

IDSA World Youth I Latin 4. března 2007

Finále

1  Yevgen Popov & Kateryna Panchuk Ukrajina
2  Mykhaylo Smagin & Irina Karamarenko Ukrajina
3  Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukrajina
4  Mykyta Serdyuk & Mariya Ilchenko Ukrajina
5  Anton Nesterko & Alisiya Ezhova Ukrajina
6  Bogdan Velykgolova & Kateryna Chyzhevska Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Bogdan Khurda & Maryna Nerozhna Ukrajina
8  Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukrajina
9  Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
10  Oleksandr Lyakhno & Ruzana Yudytska Ukrajina
11  Denys Samson & Veronica Prybok Ukrajina
12  Ivan Pankov & Anna Trubetskaya Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Ilya Sizov & Anastasiya Inozemceva Rusko
13  Evgen Tkachenko & Valeriya Khrapak Ukrajina
15  Sergiy Dankov & Diana Grechana Ukrajina
15  Raivis Indriksons & Anna Zavjalova Lotyšsko
17  Dmytro Zayats & Liza Isychko Ukrajina
18  Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukrajina
18  Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukrajina
18  Andrey Voloshin & Anastasia Bykova Ukrajina
21  Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukrajina
21  Ivan Porozhnyuk & Elyzaveta Ryzhkova Rusko
23  Yevgen Motsnyy & Yuliya Olefir Ukrajina
24  Oleg Gerashenko & Anastasiya Zhylkova Ukrajina

2. kolo (top 50)

25  Pavel Cherviakov & Olga Shestakova Rusko
25  Yan Khachaturov & Valeriya Medvedeva Rusko
25  Denis Yaremenko & Liana Fischuk Ukrajina
28  Dmytro Ryabchych & Anna Lisova Ukrajina
28  Andriy Voloshko & Tetyana Galagan Ukrajina
30  Mykhailo Azarov & Daria Ivanchuk Ukrajina
30  Artem Duyunov & Sofiya Morgul Ukrajina
30  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukrajina
30  Denys Volkov & Kseniya Kolesnyk Ukrajina
34  Svyatoslav Sobolev & Yuliya Ruban Rusko
35  Pavlo Bernyk & Olesya Grytstsyuk Ukrajina
36  Vitaliy Belenok & Aleksandra Chmel Ukrajina
36  Oleksiy Litvin & Inna Kravchenko Ukrajina
38  Andrey Ermolenko & Anastasia Podobedova Rusko
39  Oleksandr Roschev & Olena Blotkevych Moldávie
39  Vitaliy Sayevych & Kateryna Sinyagina Ukrajina
41  Artem Bondar & Yana Samoylyuk Ukrajina
42  Oleksandr Kononovych & Olga Bondarenko Ukrajina
42  Vitaliy Pidchenko & Kateryna Parfenova Ukrajina
42  Anton Rybalchenko & Nataliya Kutsevalova
45  Evheniy Boiko & Olga Yatina Ukrajina
45  Yvan Fylychkyn & Anna Suryna Rusko
45  Seriy Lipovetskiy & Anna Myrona Ukrajina
48  Denys Korostashov & Maryna Smal Ukrajina
48  Dmytro Semenchak & Nataliya Korotkina Ukrajina
48  Maxim Senin & Natalija Sokolova Rusko

1. kolo (top 77)

51  Artem Golovyatinskiy & Galyna Kryukovskaya
52  Viktor Bogdanov & Oleksandra Novokhatska Ukrajina
53  Nicu Blindu & Anastasia Sosha Moldávie
53  Andriy Mitrov & Yana Surmay Ukrajina
55  Mikhail Mashkov & Polina Shklyaeva Rusko
55  Kyryll Potapov & Olesya Mokrova Rusko
57  Danylo Gordeev & Elena Mironova Rusko
57  Ion Neagu & Alisa Tsurkan Moldávie
59  Aleksey Chystov & Sofya Yonova
59  Karlos Terrero-bulatov & Alina Grechkosiy Ukrajina
61  Andriy Lukyanets & Iryna Pavlyuk Ukrajina
61  Anton Vasilcuk & Alina Puga Moldávie
63  Aleksiy Mynakov & Khrystyna Pobozenko Ukrajina
64  Ivan Gykalov & Anastasiya Gykalova Ukrajina
65  Jurii Crijanovschii & Elena Boguta Moldávie
65  Sergiy Durunda & Kseniya Zheludkova Ukrajina
67  Tom Avacov & Natali Aviv Israel
67  Oleksiy Bevzyuk & Oleksandra Kostina Ukrajina
67  Andrei Horuz & Daniela Zaporojan Moldávie
67  Valentin Salamud & Mariana Bulai Moldávie
71  Andriy Ivanov & Anastasiya Shanina Ukrajina
72  Stanislav Bulava & Alina Zagonyayko Ukrajina
72  Artem Golovatyuk & Kateryna Kravchenko Ukrajina
72  Kostyantyn Melnyk & Olga Melnyk Ukrajina
72  Yacheslav Vasylchuk & Mariya Rozhnovska Ukrajina
76  Mariusz Jedrych & Ewa Jozefczak Polsko
76  Wojciech Marcinkowski & Aleksandra Sadej Polsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}