Results from Nikolay Ozerov Cup - Youth Latin 1. prosince 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Nikolay Ozerov Cup
Rusko - Moscow 1. prosince 2012

Youth Latin 1. prosince 2012

Finále

1  Ivan Klyuev & Mariya Orlova Rusko
2  Ivan Varfolomeev & Yana Aldoshina Rusko
3  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusko
4  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
5  Aleksandr Merkulov & Anna Dergunova Rusko
6  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rusko
7  Nikita Kadnikov & Yuliya Mischenko Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Ivan Golovkin & Kseniya Sazonova Rusko
9  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rusko
10  Sergey Minaev & Angelina Troshina Rusko
11  Vladimir Filimontsev & Ekaterina Semenova Rusko
12  Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Rusko
13  Denis Sultanov & Polina Shvab Rusko

Čtvrtfinále

14  Vladislav Dokuz & Yuliya Zorzi Rusko
15  Dmitriy Lugin & Darya Tkachenko Rusko
16  Evgeniy Oganesyan & Kseniya Tolokolnikova Rusko
17  Sergey Shusharin & Ekaterina Eliseykina Rusko
18  Yaroslav Ermakov & Polina Tropskaya Rusko
18  Denis Mironov & Ulyana Sadovnik Rusko
20  Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Rusko
21  Andrey Chulanov & Anna Khokhryakova Rusko
21  Yury Makshakov & Izabella Rinskaya Rusko
23  Sergey Chuyko & Diana Kaznacheeva Rusko
23  Dmitriy Verkhovtsev & Elena Natacheeva Rusko
25  Ilya Gorkin & Evgeniya Sechko Rusko

2. kolo (top 36)

26  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Rusko
27  Pavel Kokhanovskiy & Polina Sokolova Rusko
28  Ivan Afanasev & Angelina Scherbakova Rusko
28  Nikita Shvedov & Darya Matyushina Rusko
30  Yaroslav Furanin & Liliya Naymatulina Rusko
31  Nikita Kucheryavyy & Yuliya Skalaba Rusko
32  Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rusko
33  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rusko
34  Ivan Dekh & Polina Savicheva Rusko
35  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Rusko
36  Nikita Tychinin & Kristina Katsmaer Rusko

1. kolo (top 48)

37  Egor Salakhutdinov & Marina Dubkova Rusko
38  Denis Sukhodoev & Yana Zhizhileva Rusko
39  Ilya Vasilevskiy & Mariya Ermolaeva Rusko
40  Nikita Laptev & Polina Esina Rusko
40  Zakhar Leshnevskiy & Sofya Popova Rusko
42  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Rusko
42  Denis Shevchenko & Anna Kvashninova Rusko
44  Aleksey Nechiporuk & Anastasiya Petrunina Rusko
45  Lev Pugachev & Zlata Sedova Rusko
46  Ilya Balyasnikov & Valeriya Payusova Rusko
47  Vasiliy Vovchuk & Anastasiya Metkina Rusko
48  Aleksey Pusev & Tatyana Birecheva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}