Results from Nikolay Ozerov Cup - WDSF Open Latin 2. prosince 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Nikolay Ozerov Cup
Rusko - Moscow 1. prosince 2012

WDSF Open Latin 2. prosince 2012

Finále

1  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusko
2  Nikolay Andruschenko & Megi Bakradze Rusko
3  Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
4  Aleksey Shipilov & Maryana Nazarova Rusko
5  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Rusko
6  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Kirill Kolpashchikov & Lyubov Gabbasova Rusko
8  Dmitry Lomakin & Julia Leontieva Rusko
9  Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusko
10  Danylo Shcherbanyuk & Ekaterina Ulyanova Ukrajina
11  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rusko
12  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusko
13  Mikhail Molchanov & Svetlana Zhatkina Rusko

Čtvrtfinále

14  Andrej Blokhin & Valeriya Kataykina Rusko
14  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
14  Vitali Nestsiarovich & Yana Kuzeeva Bělorusko
17  Rafail Feyzikov & Olga Efremova Rusko
18  Ivan Golovkin & Kseniya Sazonova Rusko
19  Igor Sivokon & Yulia Medved Rusko
20  Aleksandr Merkulov & Anna Dergunova Rusko
21  Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rusko
21  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Rusko
23  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusko
24  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusko

2. kolo (top 48)

25  Nikolay Isaev & Ekaterina Mishina Rusko
26  Ilya Kharlamov & Yuliya Tarabrina Rusko
27  Anton Filippov & Inna Kolpakova Rusko
27  Igor Nikolaev & Ulyana Pustovalova Rusko
29  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rusko
29  Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rusko
31  Roman Kiparin & Arina Garankina Rusko
32  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Rusko
32  Evgeniy Zavadskikh & Anastasiya Tobolkina Rusko
34  Artem Starkov & Ekaterina Tolmacheva Rusko
35  Ivan Petov & Nadira Espolova Rusko
36  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Rusko
37  Roman Korolkov & Darya Eremina Rusko
38  Roman Vasilev & Daria Bezrodnova Rusko
39  Dmitriy Trushin & Alena Sudnitsyna Rusko
40  Andrey Olgomets & Vasilina Belomestnova Rusko
41  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusko
42  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rusko
42  Andrei Ogarkov & Polina Tsareva Rusko
44  Anton Koznov & Svetlana Koznova Rusko
44  Yuriy Maklakov & Alina Shubstorskaya Rusko
46  Pavel Zaytsev & Ekaterina Maltseva Rusko
47  Vseslav Sychev & Ekaterina Dyakova Rusko
48  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Rusko

1. kolo (top 89)

13  Vladislav Dokuz & Yuliya Zorzi Rusko
14  Dmitriy Khusnutdinov & Natalya Shevchuk Rusko
15  Oleg Murzov & Valeriya Streltsova Rusko
15  Evgeniy Nikolaev & Ekaterina Isakova Rusko
15  Sergey Yurchenko & Olga Khokhlova Rusko
18  Gennadiy Baydukov & Olga Baydukova Rusko
18  Eduard Kolesnikov & Oksana Sukhorukova Rusko
20  Yuriy Markelov & Daria Kretova Rusko
20  Mihail Voronin & Darya Savanova Rusko
22  Yaroslav Furanin & Liliya Naymatulina Rusko
22  Anton Yudaev & Angelina Bondarenko Rusko
24  Sergey Andreev & Olga Galinina Rusko
24  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Rusko
24  Ivan Doronin & Tatyana Borisova Rusko
24  Vyacheslav Grebenschikov & Anastasia Demyanova Rusko
24  Vladimir Zhurkov & Ekaterina Sedova Rusko
29  Maksim Lomtev & Anastasiya Shevtsova Rusko
29  Denis Mironov & Ulyana Sadovnik Rusko
29  Artur Saraev & Elizaveta Derevtsova Rusko
29  Nikita Tychinin & Kristina Katsmaer Rusko
33  Aleksandr Bocharov & Vera Duganova Rusko
33  Evgeniy Yakovlev & Olesya Mazurenko Rusko
35  Nikolai Bragin & Elena Fedorova Rusko
35  Vadim Chobanu & Polina Eroshevich Rusko
35  Nikolay Dikanov & Darya Sokova Rusko
35  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Rusko
35  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rusko
40  Zakhar Leshnevskiy & Sofya Popova Rusko
40  Aleksey Metkin & Anastasiya Olenina Rusko
40  Evgeniy Samofalov & Olga Bulgakova Rusko
40  Georgy Yuriev & Angelina Fedorkova Rusko
44  Kirill Davydov & Mariya Shalaeva Rusko
44  Alexandr Fedorov & Arina Zykova Rusko
44  Sabir Gadzhiev & Yuliya Kashirskaya Rusko
44  Dmitry Trubenkov & Valentina Kondratieva Rusko
48  Kirill Klychkov & Svetlana Vasyukova Rusko
48  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Rusko
48  Sergej Shchukin & Irina Shamsieva Rusko
48  Aleksey Shipilov & Anastasiya Lagosha Rusko
48  Yaroslav Sidorov & Inna Korolkova Rusko
48  Vladislav Sobolev & Viktoriya Nikolaeva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}