Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior I Latin Championship 1. prosince 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Nikolay Ozerov Cup
Rusko - Moscow 1. prosince 2012

Junior I Latin Championship 1. prosince 2012

Finále

1  Semen Khrzhanovskiy & Vitalina Bunina Rusko
2  Yuriy Schegolevatykh & Sofya Sarycheva Rusko
3  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusko
4  Aleksey Kapusta & Mariya Pavlova Rusko
5  Evgeniy Nikitin & Yuliya Khurtina Rusko
6  Egor Kulikov & Mariya Goroshko Rusko
7  Kirill Pokorskiy & Ekaterina Avramenko Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Denis Gudovskiy & Elena Zenfirova Rusko
9  Dmitriy Malakhov & Varvara Malakhova Rusko
10  Anton Filippenko & Anna Maslova Rusko
10  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rusko
12  Ilya Khaushkin & Ekaterina Kulikova Rusko
13  Daniel Artemev & Anastasiya Mudrevskaya Rusko

Čtvrtfinále

14  Nikita Shevchenko & Aleksandra Grishantsova Rusko
15  Daniil Pisankin & Arina Marukhina Rusko
15  Egor Volkov & Margarita Ryapisova Rusko
17  Nikita Morgun & Anna Petrova Ukrajina
18  German Zernov & Anastasiya Belyakova Rusko
19  Vladislav Savin & Mariya Matskevich Rusko
20  Yaroslav Apryatkin & Arina Shalaumova Rusko
21  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Rusko
22  Artur Grigoryan & Nataliya Grigoryan Rusko
22  Danil Khalilov & Elizaveta Yakunina Rusko
24  Ilya Gordievskiy & Vladislava Fedotova Rusko
25  Artiom Kuznetsov & Anna Romanova Rusko

3. kolo (top 53)

26  Anton Bondarenko & Elizaveta Bondarenko Rusko
27  Murat Medzhidov & Darya Zolotareva Rusko
28  Vladislav Stepanov & Albina Makina Rusko
28  Andrey Stepanov & Polina Makieva Rusko
30  Nikolay Laptev & Valeriya Panchenko Rusko
31  Ivan Ishanov & Veronika Gilmanova Rusko
31  Boris Voznesenskiy & Aleksandra Valieva Rusko
33  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rusko
34  Igor Kolotov & Ekaterina Logacheva Rusko
34  Sergey Novikov & Olesya Shabanova Rusko
36  Vladimir Terentev & Elizaveta Savenko Rusko
37  Mark Babinskiy & Mariya Golikova Rusko
37  Egor Beketov & Yuliya Sapina Rusko
39  Daniil Filippenkov & Darya Shvets Rusko
39  Matvey Mytarev & Anzhelika Tsareva Rusko
41  Aleksandr Borisov & Irina Kryukova Rusko
41  Dmitriy Chelpanov & Anastasiya Plekhova Rusko
41  Nikolay Reshetnikov & Elizaveta Kireeva Rusko
41  Daniil Shinkov & Aleksandra Svintsova Rusko
45  Damir Khayrullin & Darya Cherepanova Rusko
45  Igor Mikhaylovskiy & Yuliya Zhivova Rusko
45  Aleksey Serzhantov & Sofya Vilkova Rusko
48  Maksim Kulyashov & Ruslana Sultanova Rusko
48  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Rusko
50  Kirill Butakov & Alena Borisova Rusko
51  Anton Kazantsev & Mariya Litsoeva Rusko
52  Artem Morin & Valeria Kogan Rusko
53  Anatoliy Petrov & Elissa Kara Rusko

2. kolo (top 96)

54  Aleksandr Goryakin & Aleksandra Sytchenko Rusko
54  Lev Mordvinkin & Polina Ponosova Rusko
54  Mikhail Savinov & Elizaveta Lopatina Rusko
54  Nikita Titov & Ilvina Nenasheva Rusko
58  Yuriy Buslovskiy & Marianna Butuzova Rusko
58  Aleksey Nikolaenko & Kristina Ovchinnikova Rusko
58  Maksim Tsenbalov & Alla Drigina Rusko
58  Igor Vanyukov & Polina Barsukova Rusko
62  Nikita Baykalov & Darya Kryltsova Rusko
62  Viktor Spiridonov & Alina Bulanova Rusko
62  Daniil Udin & Valeriya Rodimova Rusko
62  Konstantin Vasilevskiy & Angelina Nedbaylo Rusko
66  Nikita Zakharov & Darya Kondyurina Rusko
67  Vladislav Abushenko & Dariya Sizikova Rusko
67  Maksim Bagin & Polina Dymshakova Rusko
67  Artem Erkaev & Darya Bondareva Rusko
67  Denis Golovachuk & Aleksandra Tyutrina Rusko
67  Egor Shumkov & Anastasiya Galeva Rusko
72  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rusko
72  Aleksey Groo & Kristina Cherepneva Rusko
72  Mikhail Kornev & Dariya Chursina Rusko
75  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Rusko
75  Artem Krylov & Nataliya Sukhocheva Rusko
77  Danila Akhmetov & Sofiya Kudinova Rusko
77  Timofey Aleshin & Elizaveta Mukueva Rusko
77  Grigoriy Belyaev & Mariya Krasheninnikova Rusko
77  Dmitriy Belyakov & Kristina Erkhan Rusko
77  Daniil Soldatenkov & Nina Ushkova Rusko
82  Maksim Komolov & Vera Panevkina Rusko
82  Mihail Nikolaev & Polina Norkina Rusko
84  Kirill Bakhmetev & Darya Chebotareva Rusko
84  Artem Shevchenko & Sabina Brul Rusko
84  Nikita Zhivotov & Anna Krutikova Rusko
87  Ivan Bakhtin & Oksana Mironova Rusko
87  Nikolay Betin & Olga Grishina Rusko
87  Artem Tikhonravov & Sofiya Bobykina Rusko
90  Sergey Avdeev & Lada Bondarenko Rusko
90  Vladimir Bolshih & Mariya Merkulova Rusko
90  Vladislav Denisov & Alina Yakovleva Rusko
90  Adam Larin & Jaroslava Zinina Rusko
90  Rustam Sharipov & Alisa Lemasova Rusko
90  Nikita Sobol & Ekaterina Penezeva Rusko
96  Oleg Anyushonkov & Milena Antyukhova Rusko

1. kolo (top 190)

97  Sergey Buranov & Marina Eysan Rusko
97  Egor Marichev & Arina Shakina Rusko
97  Roman Mokienko & Polina Korotkova Rusko
97  Albert Mozhaev & Valeriya Kysina Rusko
97  Gleb Naumkin & Liliya Shevchenko Rusko
97  Vladislav Volobuev & Kristina Minakova Rusko
103  Evgeniy Abramov & Polina Doroschenkova Rusko
103  Andrey Kharitonov & Violetta Kurnosova Rusko
103  Vladislav Klimov & Polina Prozorova Rusko
103  Felat Kurt & Kristina Udartseva Rusko
103  Dmitriy Nekrasov & Ekaterina Onyanova Rusko
103  Andrey Obrezumov & Kristina Titova Rusko
103  Nikita Spiridonov & Sofiya Pinaeva Rusko
110  Vasiliy Dunaev & Olga Fursenko Rusko
110  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Rusko
112  Vladimir Barinov & Alena Mikhaylova Rusko
112  Mikhail Piterskiy & Darya Litvin Rusko
112  Nikita Samuylov & Anastasiya Kuznetsova Rusko
112  Danila Vinokurov & Olga Yaranova Rusko
112  Vladimir Zvarko & Anastasiya Stepanyan Rusko
117  Bogdan Poroshin & Ekaterina Bukina Rusko
117  Nikita Pulkin & Arina Polozkova Rusko
117  Danil Vokhtomin & Vitaliya Ivanova Rusko
120  Ivan Kabanov & Yuliya Lapushkina Rusko
120  Maksim Koval & Natella Davtyan Rusko
120  Evgeniy Mironov & Mariya Bozhevskaya Rusko
120  Grigoriy Romanyugo & Anna Valavina Rusko
124  Anton Burkhanov & Eva Kamchatnaya Rusko
124  Roman Korenskiy & Anastasiya Loseva Rusko
126  Maksim Kirsa & Aleksandra Demchenko Rusko
126  Yakov Makhinov & Vlada Kopylova Rusko
126  Denis Shaltin & Elena Krasnova Rusko
126  Sergey Skakun & Margarita Shults Rusko
130  Nikita Bazanov & Karina Ponomareva Rusko
130  Nikita Kharitonov & Kseniya Utekhina Rusko
130  Ivan Kolotov & Anastasiya Blagodareva Rusko
130  Maksim Zuev & Darya Zvereva Rusko
134  Saveliy Brynza & Renata Minnigalieva Rusko
134  Daniil Orach & Anna Petrashevich Rusko
136  Pavel Kozhanov & Polina Belova Rusko
136  Konstantin Startsev & Elizaveta Kozlova Rusko
138  Konstantin Bogorodskiy & Anastasiya Smirnova Rusko
138  Ivan Emelin & Polina Topilskaya Rusko
138  Marsel Fedotov & Karina Kashapova Rusko
138  Daniil Gerasimov & Angelina Gerasimova Rusko
138  Andrey Khlunov & Eliza Turgeneva Rusko
138  Andrey Kondrashov & Yuliya Bobkova Rusko
138  Vadim Stukalov & Vlada Shumakarite Rusko
138  Artem Zaykov & Elizaveta Reutova Rusko
146  Efrem Fedoseenko & Evgeniya Evseychenko Rusko
146  Vitaliy Peryatin & Ekaterina Baserova Rusko
146  Vladislav Semernin & Darya Tsygankova Rusko
146  Artem Sveshnikov & Kamilla Baykova Rusko
150  Nikita Kravchenko & Valeriya Sosulina Rusko
150  Lev Perkin & Valeriya Konovalova Rusko
150  Stepan Tsvetkov & Aleksandra Filatova Rusko
150  Egor Voskovcev & Viktoriya Krylova Rusko
154  Maksim Burchenkov & Nina Gerasimova Rusko
154  Evgeniy Ivanov & Aleksandra Antonova Rusko
154  Roman Kovalenko & Aleksandra Semenova Rusko
154  Mikhail Sedletskiy & Sofiya Kryuk Rusko
154  Daniil Zhukovskiy & Mariya Chernyakova Rusko
159  Vadim Dementev & Anna Paramzina Rusko
159  Nikita Kufezin & Aleksandra Chinenkova Rusko
159  Aleksey Orlov & Alena Vorobeva Rusko
159  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Rusko
159  Grigoriy Sharaev & Olesya Sharaeva Rusko
159  Vyacheslav Simonov & Yana Sivokoz Rusko
165  Anton Aleksandrov & Mariya Lukash Rusko
165  Aleksandr Gubinskij & Anastasiya Bukaeva Rusko
165  Dmitriy Gulyaev & Sofya Marskaya Rusko
165  Anton Manin & Viktoriya Chernikova Rusko
169  Vladislav Didkovskiy & Ulyana Sidelnikova Rusko
169  Eduard Golovatenko & Yuliya Kuzmina Rusko
169  Matvey Kanakov & Sofya Evgeneva Rusko
169  Nikita Tanin & Alina Yakovlevich Rusko
173  Oleg Khrapov & Aleksandra Ramzaeva Rusko
173  Kirill Konnov & Varvara Konnova Rusko
173  Vyacheslav Slizen & Alina Andreeva Rusko
176  Vitaliy Grigoritsa & Sofya Tulinova Rusko
176  Daniil Morhov & Eva Burenina Rusko
176  Aleksej Nitochkin & Vera Smirnova Rusko
176  Igor Shabanov & Yana Zubareva Rusko
180  Andrej Bochkarev & Anna Bugrova Rusko
180  Dmitriy Olshevskiy & Marina Bezlepkina Rusko
180  Igor Pomorov & Aleksandra Ivanova Rusko
180  Sergey Sotskov & Arina Moskvicheva Rusko
180  Viktor Vyatkin & Kseniya Tselischeva Rusko
185  Fedor Grishkin & Olga Ionova Rusko
185  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Rusko
185  Nikita Zhitenev & Darya Eremina Rusko
188  Denis Beresnev & Anna Teterina Rusko
188  Ivan Lazukov & Polina Torkhova Rusko
188  Dmitriy Shergin & Darya Timofeeva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}