Results from Nikolay Ozerov Cup - Junior II Standard 1. prosince 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Nikolay Ozerov Cup
Rusko - Moscow 1. prosince 2012

Junior II Standard 1. prosince 2012

Finále

1  Vyacheslav Samokhin & Marina Zakharova Rusko
2  Ilya Gavryukhin & Kristina Garifullina Rusko
3  Andrey Kovalev & Natalya Karkach Rusko
4  Dmitriy Kulebakin & Karina Nikolaeva Rusko
5  Egor Starchenko & Darya Rodina Rusko
6  Ivan Ivanov & Diana Baranova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Mikhail Nikitin & Viktoriya Litvinov Rusko
8  Georgiy Kalashnikov & Arina Schepina Rusko
9  Daniil Bochkarev & Viktoriya Kozak Rusko
10  Nikita Golovanov & Tatyana Kholodilova Rusko
11  Pavel Kosterin & Dana Makarova Rusko
12  Aleksey Korobchenko & Anait Abramyan Rusko
13  Filipp Onischenko & Anna Abrosimova Rusko

Čtvrtfinále

14  Anton Kandaurov & Aleksandra Teslyuk Rusko
14  Dmitri Oleynikov & Anastasiya Orlovskaya Rusko
16  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusko
17  Valeriy Zirin & Viktoriya Rozhina Rusko
18  Mikhail Shlenskiy & Anastasiya Konyukhova Rusko
19  Andrey Bakhterov & Yuliya Nam Rusko
20  Aleksandr Zakharov & Yana Rutkovskaya Rusko
21  Dmitriy Kopytov & Mariya Nikonova Rusko
22  Dmitriy Stashko & Kristina Shopina Rusko
23  Artem Goryunov & Aleksandra Kovaleva Rusko
23  Stepan Yadrenov & Olga Agrelova Rusko
25  Vasiliy Yutanov & Aleksandra Basharova Rusko
26  Nikita Savushkin & Viktoriya Scheglova Rusko

2. kolo (top 50)

27  Arayk Balasyan & Evgeniya Khanzhina Rusko
28  Dmitriy Pavlov & Alina Demkina Rusko
29  Ilya Anosov & Regina Kustova Rusko
29  Sergey Krasheninnikov & Polina Gamzaeva Rusko
29  Kirill Krasnobaev & Mariya Shestun Rusko
29  Maksim Lavrikov & Darya Kashapova Rusko
33  Andrey Pugachev & Ekaterina Ivanova Rusko
34  Dmitriy Ivakhnenko & Anastasiya Volostnykh Rusko
35  Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rusko
35  Artem Makarov & Alisa Kostyuk Rusko
35  Maksim Yakimov & Valentina Chakina Rusko
38  Mikhail Bazhenov & Anna Soloduhina Rusko
38  Sergey Driga & Margarita Tikhomirova Rusko
40  Pavel Starostin & Valeriya Voroshilova Rusko
41  Mark Glushko & Kristina Kovsh Rusko
41  Vladimir Zubenko & Valeriya Krivorchuk Rusko
43  Sergey Nazarov & Kristina Shevchenko Rusko
43  Vladislav Vasilev & Anna Tabakova Rusko
45  Daniil Afanasev & Evgeniya Spektor Rusko
45  Ilya Drobyshev & Anna Popova Rusko
47  Nikita Perminov & Karolina Tsarik Rusko
48  Boris Martynov & Olga Saveleva Rusko
48  Evgeniy Smirnov & Elizaveta Oreshina Rusko
50  Artem Vorobev & Ekaterina Solomeina Rusko

1. kolo (top 65)

51  Ilya Ovchinnikov & Yuliya Zelenova Rusko
51  Aleksandr Ryakhovskiy & Veronika Poselova Rusko
53  Aleksandr Sokolov & Mariya Dudkina Rusko
54  Denis Korovin & Kristina Sukhova Rusko
54  Vladislav Zakamskiy & Alena Semenova Rusko
56  Aleksey Zubok & Liliya Blinova Rusko
57  Matvey Malkov & Yuliya Samoylova Rusko
57  Mikhail Podkopaev & Darya Demchenko Rusko
59  Vitaliy Cherepanov & Alena Lubkova Rusko
60  Anton Andreev & Yuliya Nazarova Rusko
60  Nikita Reshetov & Polina Rybakova Rusko
62  Aydar Aleshin & Mariya Shustova Rusko
63  Pavel Zhivotov & Irina Barinova Rusko
64  Anton Azarov & Anastasiya Kukarina Rusko
65  Maksim Ermakov & Veronika Lazko Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}