Results from New Year Kaleidoscope 2008 - IDSF Open Standard 19. ledna 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

New Year Kaleidoscope 2008
Rusko - Ryazan 19. ledna 2008

IDSF Open Standard 19. ledna 2008

Finále

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
2  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rusko
3  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Rusko
4  Daniil Ulanov & Anastasiya Glazunova Rusko
5  Aleksey Baranov & Veronika Elizarova Rusko
6  Evgeni Moshenin & Nadezhda Rukhlova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrei Filippov & Alina Agafonova Rusko
8  Anton Nedotsukov & Aliaksandra Davydava Rusko
9  Georgiy Markaryan & Anastasya Kuzmina Rusko
9  Andrei Motyl & Ekaterina Bogdanova Rusko
11  Nikolai Cheremukhin & Anna Yanchikova Rusko
12  Sergey Avenirov & Olga Yermakova Rusko
13  Anton Leonov & Kristina Kulyabina Rusko

Čtvrtfinále

14  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
15  Sergei Sutyrin & Natalya Sazhina Rusko
16  Evgeniy Sikorskiy & Valeriya Oleksyuk Rusko
17  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusko
17  Artem Mikhaylov & Arina Tikhomirova Rusko
17  Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusko
17  Mark Volynschikov & Valeriya Yakunchikova Rusko
21  Vyacheslav Kuleznev & Ekaterina Blinkova Rusko
21  Pavel Lopatin & Olga Lillo Rusko
23  Gennadiy Geraskin & Ekaterina Dontsova Rusko
24  Andrei Linev & Maria Matazova Rusko
25  Eduard Khayrulin & Ekaterina Nikolaeva Rusko
25  Aleksey Kiselev & Alina Saydasheva Rusko

2. kolo (top 49)

27  Yaroslav Sekistov & Vera Sekistova Rusko
27  Aleksey Shishlenkov & Irina Kopytina Rusko
29  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusko
29  Vladimir Komatovskiy & Mariya Tikhonova Rusko
29  Alexander Rjaguzov & Yulia Tumanova Rusko
32  Ivan Bagaev & Karina Lapkovskaia Rusko
32  Mikhail Kolmykov & Liya Oganesyan Rusko
34  Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusko
35  Oleg Loginov & Ekaterina Samoylyuk Rusko
35  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Rusko
37  Aleksey Yakimenko & Ekaterina Zlobina Rusko
38  Dmitriy Neumytov & Yuliya Lashmanova Rusko
38  Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusko
40  Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusko
40  Sergei Sidorov & Evguenia Shendrogalova Rusko
40  Evgeniy Sokolov & Aleksandra Skibinskaya Rusko
43  Ilya Gogotov & Olga Kuzaeva Rusko
43  Evgeniy Korshunov & Marina Frolova Rusko
45  Vladislav Golovnya & Olga Samotaeva Rusko
46  Mark Makhov & Vera Drogobetskaya Rusko
46  Sergey Mikhalkov & Elena Filippova Rusko
46  Kirill Orlov & Anna Drogobetskaya Rusko
49  Vadim Rodionov & Olga Nikiforova Rusko

1. kolo (top 69)

50  Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rusko
51  Aleksandr Shirenin & Emmiliya Novikova Rusko
52  Maksim Zaverkin & Anna Larikova Rusko
53  Aleksandr Meleshkov & Ekaterina Scherbacheva Rusko
53  Oleg Truskal & Valeriya Shashkova Rusko
55  Vladimir Berulava & Irina Gordeeva Rusko
55  Vadim Golovchanov & Viktoriya Pronyaeva Rusko
57  Artem Uzhva & Polina Maksina Rusko
58  Aleksey Samarin & Mariya Kruchina Rusko
59  Sergey Zolotarev & Elena Fedko Rusko
60  Pavel Perederiy & Kristina Opilat Rusko
60  Yuriy Vedernikov & Lyudmila Vedernikova Rusko
62  Maksim Sazhinov & Irina Kvach Rusko
63  Vladislav Kapustin & Natalya Burmaka Rusko
64  Dmitriy Balan & Tatiana Smurygina Rusko
64  Aleksandr Denisov & Sofya Ermolaeva Rusko
66  Vadim Galakhov & Anna Kuznetsova Rusko
66  Evgeniy Lutsenko & Anastasia Moseycheva Rusko
66  Ilia Potapov & Inna Semashko Rusko
69  Sergey Sokolov & Svetlana Illarionova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}