Results from Nevsky Cup - 2012 - WDSF International Open Standard 6. října 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Nevsky Cup - 2012
Rusko - St Petersburg 6. října 2012

WDSF International Open Standard 6. října 2012

Finále

1  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rusko
2  Yuriy Druzhnikov & Mariya Tikhonova Rusko
3  Victor Presnetsov & Vera Nam Rusko
4  Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Bělorusko
5  Leonid Khokhlov & Aleksandra Shoshneva Rusko
6  Ivan Novikov & Anna Barbacheva Rusko
7  Oleksander Mazur & Olga Bogdanova Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonsko
8  Pavel Bichurov & Alina Agarkova Rusko
10  Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukrajina
11  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldávie
11  Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rusko

Čtvrtfinále

13  Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
14  Aleksandr Borisov & Yanina Yakubova Rusko
15  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rusko
16  Alexey Ivanov & Alisa Kushnareva Rusko
17  Dmitriy Berdinskiy & Ella Naumova Rusko
17  Farkhat Dadashev & Olesia Sergantova Rusko
19  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
20  Boris Basin & Tatyana Zhilkina Rusko
21  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
21  Nikita Timoshenko & Polina Drogobych Rusko
23  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusko
24  Gleb Moliy & Natalya Kuznetsova Rusko

2. kolo (top 48)

25  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rusko
26  Armand Fazullin & Sofya Aksenchik Bělorusko
27  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
28  Sergey Avenirov & Olga Nayanova Rusko
28  Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Rusko
30  Rafail Feyzikov & Olga Efremova Rusko
31  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finsko
31  Daniil Varlamov & Margarita Angudovich Rusko
33  Aleksey Dolotov & Lyudmila Zhogina Rusko
33  Roman Tuzov & Anna Perminova Rusko
35  Vladislav Moshanin & Nataliya Krasnova Rusko
36  Karen Avanesyan & Svetlana Karpova Rusko
37  Sergey Ternovskikh & Valeriya Afanaseva Rusko
38  Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Rusko
38  Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusko
40  Vladimir Dolotov & Anastasiya Mikheeva Rusko
40  Dmitriy Suftin & Mariya Makhotko Rusko
42  Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusko
42  Sergey Koshkin & Mariya Mochalova Rusko
44  Anton Aleksandrov & Anna Durkina Rusko
44  Nikolay Snachev & Maria Konus Rusko
46  Sergey Rodin & Anna Shorina Rusko
47  Andrey Cheshkov & Veronika Ovcharova Rusko
48  Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Rusko

1. kolo (top 96)

49  Ilya Bazlov & Natalya Prokhorenko Rusko
49  Vladimir Fedorov & Taliya Bagdashkina Rusko
49  Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Rusko
52  Artur Azarov & Olga Goltyapina Rusko
52  Aleksey Suporev & Olga Esina Rusko
54  Nikita Sokolov & Mariya Zhemchuzhnikova Rusko
55  Sergey Lukianov & Irina Kamenskaya Rusko
56  Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Rusko
57  Vadim Ivanov & Irina Erofeeva Rusko
57  German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Rusko
59  Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Bělorusko
60  Roman Lazhinskiy & Olga Artemenko Rusko
61  Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Rusko
61  Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Rusko
61  Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusko
61  Kirill Rychagov & Kseniya Lushina Rusko
61  Aleksandr Sokolov & Ekaterina Shaldybina Rusko
66  Vadim Marks & Kristina Avagyan Rusko
66  Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Rusko
68  Artem Angudovich & Varvara Gorodnichaya Rusko
68  Evgeniy Bessarabov & Viktoriya Polyakova Rusko
68  Vladislav Zotov & Elena Korobova Rusko
71  Aleksander Polozov & Olga Fedorova Rusko
71  Andrey Surnin & Darya Kucher Rusko
73  Dmitriy Martynyuk & Elena Nikitina Rusko
74  Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Rusko
74  Anton Efimov & Elena Kaydas Rusko
74  Aleksandr Gasparyan & Kristina Poryvaeva Rusko
74  Aleksey Kondyukov & Karina Ptashkovskaya Rusko
74  Kirill Kraav & Marina Shadricheva Rusko
74  Vladimir Kuzin & Irina Pecherskaya Rusko
74  Valeriy Melkomukov & Ekaterina Vorobeva Rusko
74  Alexandr Petropavlovsky & Margarita Semkina Rusko
74  andrey potapov & Anna Steblyanko Rusko
74  Denis Shevchenko & Anna Kvashninova Rusko
74  Vladimir Tochmin & Alina Vasileva Rusko
85  Dmitri Antonov & Anna Penkova Rusko
85  Nikolay Batulin & Nataliya Varlamova Rusko
85  Artem Borovkov & Karina Vasiltsova Rusko
85  Maksim Chernov & Yanina Filatova Rusko
85  Vyacheslav Frolov & Anna Kerova Rusko
85  Nikita Kudryavtsev & Ekaterina Zavilovich Rusko
85  German Mirasov & Mariya Ivanova Rusko
85  Georgiy Murzich & Lyubov Golyashevich Rusko
85  Aleksej Nevolin & Irina Nevolina Rusko
85  Marat Reymers & Ekaterina Mikhaylova Rusko
85  Daniil Seliverstov & Kristina Vorganova Rusko
85  Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}