Results from Nevsky Cup - 2012 - WDSF International Open Latin 7. října 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Nevsky Cup - 2012
Rusko - St Petersburg 6. října 2012

WDSF International Open Latin 7. října 2012

Finále

1  [5] Valentin Voronov & Alina Imrekova Rusko
2  [10] Dmitriy Pugachev & Svitlana Sovetchenko Rusko
3  [15] Nikolai Mikadze & Yana Novikova Rusko
4  [24] Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajina
5  [24] Nikolay Andruschenko & Megi Bakradze Rusko
6  [27] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [26] Konstantin Todorov & Andra Linte Bulharsko
8  [25] Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Georgie (USA)
9  [22] Roman Chetvergov & Alena Estrina Rusko
10  [16] Igor Sannikov & Anna Anakina Rusko
11  [15] Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusko
12  [11] Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Rusko

Čtvrtfinále

13  [24] Roman Lukyanenko & Alena Lomot Rusko
13  [24] Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
15  [23] Pavel Bichurov & Alina Agarkova Rusko
16  [22] Ivan Klyuev & Mariya Orlova Rusko
17  [21] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
18  [20] Roman Shatrov & Aleksandra Atamantseva Rusko
19  [16] Egor Bobkov & Angelina Nechkhaeva Rusko
20  [15] Nikolai Solujazikov & Elizaveta Semjonova Estonsko
21  [14] Anton Tokarev & Daria Eremenko Rusko
22  [8] Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldávie
23  [6] Igor Gorshenev & Anastasiya Zhuravleva Rusko
24  [5] Roman Vasilev & Daria Bezrodnova Rusko

3. kolo (top 51)

25  [28] Laszlo Kalmar & Sofia Mäki Ontto Finsko
26  [27] Henry Puusepp & Karin Lillemaa Estonsko
27  [26] Ilya Kharlamov & Yuliya Tarabrina Rusko
28  [25] Rafail Feyzikov & Olga Efremova Rusko
28  [25] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
28  [25] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusko
31  [24] Yaroslav Galay & Kateryna Klishyna Ukrajina
32  [20] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukrajina
32  [20] Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rusko
32  [20] Evgeny Urazgildeev & Anna Sozina Rusko
35  [19] Kirill Medyanov & Antonina Maksimova Rusko
35  [19] Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rusko
35  [19] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusko
38  [15] Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Rusko
39  [14] Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Rusko
39  [14] Artem Syzdykov & Ekaterina Neustroeva Rusko
41  [13] Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finsko
42  [11] Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rusko
43  [10] Vladislav Moshanin & Nataliya Krasnova Rusko
44  [9] Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Rusko
44  [9] Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Rusko
44  [9] Nikita Smolnikov & Aleksandra Goncharova Rusko
44  [9] Vasiliy Tyukhtin & Evgeniya Tokareva Rusko
44  [9] Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Rusko
49  [7] Roman Besedin & Valeriya Dolmogombetova Rusko
49  [7] Anton Koznov & Svetlana Koznova Rusko
51  [5] Sergey Korablev & Anastasiya Makeeva Rusko

2. kolo (top 80)

52  [34] Armand Fazullin & Sofya Aksenchik Bělorusko
53  [32] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rusko
54  [30] Igor Nikolaev & Ulyana Pustovalova Rusko
55  [29] Sergey Grigorev & Arina Lobasheva Rusko
56  [27] Stanislav Ulanovskiy & Aleksandra Samsonova Rusko
57  [26] Evgeniy Bobkov & Anastasiya Davydova Rusko
57  [26] Yan Maksimenkov & Elena Pyatina Rusko
59  [25] Viktor Povolotskiy & Anastasia Gabysheva Rusko
60  [24] Maksim Pavlov & Irina Danilina Rusko
60  [24] Pavel Savchenko & Tatyana Shirokikh Rusko
62  [19] Ilya Egorov & Anastasiya Kislyakova Rusko
62  [19] Arman Nikoyan & Ekaterina Sivogrivova Rusko
64  [16] Vladimir Fedorov & Taliya Bagdashkina Rusko
64  [16] Evgen Plyuschenko & Anastasiya Chernykh Rusko
66  [14] Aleksey Paraschenko & Darya Ermolovich Bělorusko
67  [11] Anton Aleksandrov & Anna Durkina Rusko
67  [11] Aleksey Dolotov & Lyudmila Zhogina Rusko
69  [10] Evgeniy Salnyy & Dinara Kremcheeva Rusko
70  [9] Andrey Reshetnikov & Anna Kalimulina Rusko
71  [8] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Rusko
71  [8] Dmitriy Sedunov & Diana Kuznetsova Rusko
73  [7] Sergey Kalinin & Darya Kondrateva Rusko
73  [7] Daniil Vasilev & Irina Tremasova Rusko
73  [7] Vladislav Zotov & Elena Korobova Rusko
76  [6] Ivan Nikitin & Polina Baurina Rusko
76  [6] Ivan Volkov & Anastasia Egorova Rusko
78  [5] Aleksandr Gertsen & Ekaterina Tsatsurina Rusko
78  [5] Denis Trubin & Maria Nikitina Rusko
80  [3] Aleksey Kondyukov & Karina Ptashkovskaya Rusko

1. kolo (top 124)

81  [26] Dmitriy Martynyuk & Elena Nikitina Rusko
81  [26] Vladimir Tochmin & Alina Vasileva Rusko
83  [25] Dmitriy Kokarev & Ekaterina Kuznetsova Rusko
84  [23] Nikita Starikov & Ekaterina Bondarenko Rusko
85  [20] andrey potapov & Anna Steblyanko Rusko
86  [19] Vitaliy Egorov & Darya Senkova Rusko
86  [19] Eduard Graf & Veronika Arlyuk Rusko
88  [18] Artem Denisov & Evgeniya Chekurina Rusko
88  [18] Alexandr Petropavlovsky & Margarita Semkina Rusko
90  [17] Vitaliy Filippov & Elizaveta Pavlova Rusko
90  [17] Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Rusko
92  [16] Andrey Gorbachev & Alina Plekhanova Rusko
92  [16] Pavel Smirnov & Polina Samuylova Rusko
94  [14] Sergey Andreev & Olga Galinina Rusko
95  [13] Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Rusko
95  [13] Andrey Doremidov & Aleksandra Kotova Rusko
95  [13] Sergey Lukianov & Irina Kamenskaya Rusko
98  [11] Vyacheslav Lebed & Nadezhda Lebedeva Rusko
98  [11] Ilya Sergeev & Svetlana Krivosheeva Rusko
100  [9] Kirill Kraav & Marina Shadricheva Rusko
100  [9] Ilya Kurynov & Elizaveta Shatalova Rusko
102  [7] Denis Shevchenko & Anna Kvashninova Rusko
103  [6] Aleksandr Gasparyan & Kristina Poryvaeva Rusko
103  [6] Semen Kolchin & Diana Agapova Rusko
105  [5] Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Rusko
105  [5] Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rusko
107  [4] Dmitri Antonov & Anna Penkova Rusko
107  [4] Vyacheslav Frolov & Anna Kerova Rusko
107  [4] Valeriy Melkomukov & Ekaterina Vorobeva Rusko
107  [4] German Mirasov & Mariya Ivanova Rusko
107  [4] German Timojev & Tamara Apsalikova Rusko
112  [3] Maksim Chernov & Yanina Filatova Rusko
112  [3] Vsevolod Frolenko & Ekaterina Bakunovich Rusko
112  [3] Aleksey Maleykov & Yuliya Skvirskaya Rusko
115  [1] Nikolay Batulin & Nataliya Varlamova Rusko
115  [1] Artem Borovkov & Karina Vasiltsova Rusko
115  [1] Artem Efirkin & Kristina Belyanushkina Rusko
115  [1] Igor Shaposhnikov & Svetlana Kibitkina Rusko
119  Konstantin Andreev & Viktoriya Vershinina Rusko
119  Andrey Bogdanov & Anfisa Odintsova Rusko
119  Andrey Gnedash & Vlada Gonieva Rusko
119  Nikita Kudryavtsev & Ekaterina Zavilovich Rusko
119  Roman Rybalko & Sofya Rozhdestvenskaya Rusko
119  Filipp Zholudev & Ekaterina Kotik Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}