Results from Nevsky Cup - 2012 - Junior 1 Latin 6. října 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Nevsky Cup - 2012
Rusko - St Petersburg 6. října 2012

Junior 1 Latin 6. října 2012

Finále

1  Nikita Olinichenko & Elizaveta Pustornakova Rusko
2  German Zernov & Anastasiya Belyakova Rusko
3  Robin Aleksander Veskus & Anita Sotsugova Estonsko
4  Evgeniy Shulyak & Elizaveta Polyanskaya Rusko
5  Nikita Morgun & Anna Petrova Ukrajina
6  Maksim Pugachev & Kira Oksas Rusko
7  Yaroslav Apryatkin & Arina Shalaumova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Egor Filev & Anastasiya Anisimova Rusko
9  Ilya Krutaynis & Darya Dyakova Rusko
9  Andrey Stepanov & Polina Makieva Rusko
11  Nikita Zakharov & Darya Kondyurina Rusko
12  Daniil Savin & Agata Pugacheva Rusko
13  Daniil Golyshev & Elizaveta Lykhina Rusko
14  Mark Babinskiy & Mariya Golikova Rusko

Čtvrtfinále

15  Jakov Kostjanko & Eva Kolektor Estonsko
15  Sergey Prokhorenko & Sofya Prudnikova Rusko
17  Roman Mokienko & Polina Korotkova Rusko
18  Nikolay Kogut & Veronika Kotova Rusko
18  Valentin Kravchenko & Anastasiya Guryanova Rusko
20  Nikita Korzun & Alena Barysheva Rusko
21  Mikhail Kornev & Dariya Chursina Rusko
22  Vladimir Terentev & Elizaveta Savenko Rusko
23  Igor Bogdanov & Mariya Baltachi Rusko
24  Bogdan Panyukov & Aleksandra Krivushkova Rusko
24  Dmitry Ronzhin & Aleksandra Raskatova Rusko
26  Kirill Kuzmin & Ekaterina Sirotyuk Rusko
27  Maksim Nikel & Elizaveta Kozarez Rusko
27  Nikita Reshetskiy & Darya Novik Bělorusko
29  Lev Perkin & Valeriya Konovalova Rusko
30  Vladislav Chuchenov & Taisiya Priporova Rusko

1. kolo (top 59)

31  Mark Dorfmann & Karoliina Smiltins Estonsko
31  Ilya Grishanov & Anastasiya Nikonova Rusko
31  Nikita Kaliaev & Ekaterina Volotskaya Rusko
31  Evgeniy Tikhonov & Kseniya Barchenkova Rusko
35  Anton Burkhanov & Eva Kamchatnaya Rusko
35  Maksim Karpenkov & Lyubov Dudareva Rusko
35  Pavel Shumanov & Elena Ostapchuk Rusko
38  Aleksandr Lopatkin & Evgeniya Zamakhaeva Rusko
38  Yaroslav Lyalenkov & Elizaveta Gavrilina Rusko
38  Elisey Martsyshevskiy & Varvara Drujinina Rusko
38  Evgeniy Mironov & Mariya Bozhevskaya Rusko
42  Artem Shevchenko & Sabina Brul Rusko
43  Nikita Shvalov & Nataliya Stepanova Rusko
44  Maksim Beydin & Aleksandra Fatkina Rusko
44  Daniil Kalashnikov & Elizaveta Novachenko Rusko
46  Anton Jokelainen & Jaana Jokelainen Finsko
47  Egor Astashkevich & Kseniya Eroshenko Rusko
48  Artem Pogozhev & Anastasiya Morokueva Rusko
48  Georgij Stultsev & Irina Koroleva Rusko
50  Yaroslav Kondratev & Edden Beniashvili Rusko
51  Nikita Mikhailov & Anastasia Nepochetaya Litva
51  Nikita Vikulov & Elena Tyurina Rusko
53  Severyan Bogdanov & Anna Fedorova Rusko
54  Lev Fedorov & Evgeniya Chitaeva Rusko
54  Nikita Mosijchuk & Viktoriya Gromova Rusko
54  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Rusko
57  Aleksey Dmitriev & Mariya Chuprova Rusko
57  Roman Yankovskij & Darya Karmanovskaya Rusko
59  Evgeniy Abramov & Kseniya Rebkovets Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}