Results from Nevsky Cup - 2011 - WDSF Open Latin 1. října 2011
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Nevsky Cup - 2011
Rusko - St Petersburg 1. října 2011

WDSF Open Latin 1. října 2011

Finále

1  Dmitriy Pugachev & Anastasia Kiseleva Rusko
2  Artem Semerenko & Svitlana Sovetchenko Rusko
3  Marts Smolko & Viktorija Puhovika Lotyšsko
4  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajina
5  Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
6  Kirill Kolpashchikov & Maria Kamenskaya Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [27] Vladislav Inostrantsev & Marina Nikolajeva Estonsko
8  [51] Evgeniy Oreshnikov & Darya Kasparova Rusko
9  [13] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
10  [60] Evgeniy Korotonozhkin & Elizaveta Tuchkova Rusko
11  [9] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusko
12  [50] Andrey Chumachenko & Alexandra Busheva Rusko

Čtvrtfinále

13  [27] Denis Nechaev & Kristina Androsenko Rusko
14  [45] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rusko
15  [23] Dmitry Marchenko & Oksana Borovleva Rusko
16  Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusko
17  [20] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusko
18  Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rusko
19  [61] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajina
19  [46] Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rusko
19  [16] Ilya Beloborodov & Yuliya Luzina Rusko
19  [16] Ruslan Khayrullin & Anna Shadrina Rusko
19  [16] Mikhail Koptev & Aleksandra Atamantseva Rusko
24  [55] Nikita Tabachkov & Ekaterina Kostochkina Rusko

3. kolo (top 48)

25  [31] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rusko
26  [61] Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
27  [28] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonsko
28  [50] Maksim Sitkin & Viktoriya Kashtelo Rusko
29  [22] Eduard Khayrulin & Svetlana Karavaeva Rusko
30  [61] Sergey Grigorev & Arina Lobasheva Rusko
30  [61] Andrey Prytkov & Margarita Bondarenko Rusko
30  [21] Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
33  [20] Ivan Smirnov & Valeria Koroleva Rusko
34  [52] Ivan Sizintsev & Kristina Beregova Rusko
35  [18] Nikita Timoshenko & Mariya Petrova Rusko
35  Aleksandr Nyukhalov & Karina Poddubrovskaya Rusko
37  [15] Nikita Evstafiev & Angelina Batrasheva Rusko
38  [37] Kirill Goncharov & Ekaterina Kuznetsova Rusko
38  [13] Daniil Lunyev & Victoria Nikulshina Rusko
40  [11] Ivan Sovetov & Elizaveta Korobeynikova Rusko
40  Aleksey Korolev & Yuliya Skalaba Rusko
42  [54] Anton Shtabnov & Svetlana Kharlamova Rusko
43  [9] Aleksey Doronin & Arina Seredkina Rusko
43  [9] Sergey Litvinov & Anastasiya Ugarova Rusko
43  Andrey Gulnik & Viktoriya Velikanova Rusko
46  Ilia Ivanov & Mariya Gorodilova Rusko
47  [4] Vladislav Moshanin & Diana Bykova Rusko
48  [58] Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusko

2. kolo (top 81)

49  [32] Artem Syzdykov & Ekaterina Neustroeva Rusko
49  Vasiliy Tyukhtin & Evgeniya Tokareva Rusko
51  [30] Dmitriy Pandurskiy & Darya Yakobchuk Rusko
52  [50] Dmitriy Prikhodko & Anna Ivanova Rusko
53  [55] Roman Korolkov & Darya Egorova Rusko
53  [27] Ivan Nikitin & Polina Baurina Rusko
55  [26] Anton Sergeev & Aleksandra Klochko Rusko
56  Denis Lopatin & Anna Gubantseva Rusko
57  [46] Aleksey Kudinov & Natalija Sokolova Rusko
57  [24] Daniil Egorenko & Maria Milyuchenko Rusko
57  [24] Nikita Milchenko & Mariya Porokhina Rusko
60  [54] Maxim Starovoytov & Elizaveta Sokolova Rusko
60  [22] Maksim Pavlov & Irina Danilina Rusko
60  Nikolay Gapon & Varvara Tataurschikova Rusko
63  [19] Kaspar Mätas & Kaisa Lepik Estonsko
64  Anton Koznov & Svetlana Koznova Rusko
65  [16] Andrey Khramchikhin & Anastasia Kuzmina Rusko
65  [16] Aleksey Kondyukov & Viktoriya Gashkova Rusko
65  Nazar Khusnutdinov & Elizaveta Zhuravleva Rusko
68  [15] Igor Nikolaev & Maria Konus Rusko
68  Artem Valiev & Polina Victorova Rusko
70  [45] Aleksandr Titkov & Anastasia Prokopieva Rusko
71  [12] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusko
71  [12] Artem Ostapchuk & Svetlana Sokolova Rusko
71  Stanislav Guschin & Kristina Terentieva Rusko
74  [51] Roman Lukyanenko & Alina Torbunova Rusko
74  [11] Aleksandr Lovrich & Milyana Lovrich Rusko
76  Dmitriy Saenko & Darya Povalikhina Rusko
77  [8] Sergey Pischalnikov & Mayya Vorobeva Rusko
78  Aleksey Timchenko & Kseniya Fedorova Rusko
79  [6] Ivan Antonov & Mariya Boykova Rusko
80  [39] Andrey Chulanov & Alina Saratova Rusko
81  [4] Sergey Andreev & Olga Galinina Rusko

1. kolo (top 123)

82  [36] Dmitriy Martynyuk & Polina Korsunskaya Rusko
83  [33] Vyacheslav Kolesnitskiy & Viktoriya Li Rusko
83  Sergey Mayorov & Viktoriya Klimova Rusko
85  [32] Denis Trubin & Maria Nikitina Rusko
85  Alexey Korablev & Elena Guseva Rusko
87  Antons Goncarovs & Ruta Zviedre Lotyšsko
88  [30] Aleksandr Okishev & Natalya Nikolaeva Rusko
89  [28] Maksim Kutin & Olga Sevostyanova Rusko
89  Vladimir Tochmin & Polina Dashina Rusko
91  Ivan Babashko & Anna Kalimulina Rusko
92  [26] German Strelkov & Anastasiya Tavalinskaya Rusko
93  Evgeniy Polkhovskoy & Ekaterina Burova Rusko
94  [24] Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Rusko
94  [24] Anton Rodichkin & Tatyana Nikolaeva Rusko
94  Bogdan Temnokhudov & Anna Kvashninova Rusko
94  Ivan Yudin & Darya Yuzhakova Rusko
98  [22] Andrey Filatov & Darya Kirsanova Rusko
98  Vsevolod Frolenko & Ekaterina Bakunovich Rusko
100  [21] andrey potapov & Polina Koroleva Rusko
101  Andrey Reshetnikov & Anna Khokhryakova Rusko
102  [19] Artem Denisov & Evgeniya Chekurina Rusko
103  Dmitriy Perepelkin & Ekaterina Efimenko Rusko
104  [17] Nikita Baryshev & Margarita Sibeleva Rusko
105  [16] Anatoliy Kostoglodov & Anastasiya Pronina Rusko
105  Leonid Khomko & Elizaveta Titova Rusko
107  Andrey Chuprov & Aleksandra Appolonova Rusko
108  [14] Pavel Smirnov & Polina Samuylova Rusko
109  Artem Alekseev & Anna Kochetkova Rusko
110  [12] Ilya Sergeev & Svetlana Krivosheeva Rusko
111  [10] Vitali Panteleev & Ekaterina Bondarenko Rusko
111  Maksim Chernov & Yanina Filatova Rusko
111  Aleksandr Reznik & Anna Kerova Rusko
114  [9] Aleksey Annenkov & Viktoriya Timchenko Rusko
114  Ivan German & Kseniya Kostenko Rusko
116  [8] Aleksandr Sundukov & Yuliya Stryuchenko Rusko
116  Ilya Koshelev & Lyubov Rybalkina Rusko
118  [7] Daniil Vasiliev & Ekaterina Shmeleva Rusko
118  Dmitriy Butylkin & Anna Lakhtanova Rusko
120  [6] Aleksandr Komarov & Ekaterina Pekush Rusko
121  Dmitriy Gnedov & Anastasiya Lavrova Rusko
121  Dmitriy Ilin & Polina Vikulova Rusko
123  Semen Kolchin & Mariya Yasinskaya Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}