Results from Moscow 2004 - IDSF Open Standard 10. dubna 2004
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Moscow 2004
Rusko - Moscow 8. dubna 2004

IDSF Open Standard 10. dubna 2004

Finále

1  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
2  Marko Mehine & Maria Fessai Estonsko
3  Andrei Porokhine & Anastasia Demyanova Rusko
4  Anton Efremov & Oxana Landyreva Rusko
5  Alexey Zakharin & Yulia Belyak Rusko
6  Salvatore Todaro & Violeta Yaneva Bulharsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Evgeni Grigorov & Aleksandra Yarovenko Rusko
8  Alexandr Sergeev & Tatyana Livatova Rusko
9  Vasili Sazonov & Daria Konstantinova Rusko
10  Dmitri Bulanov & Yulia Artemyeva Rusko
10  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rusko
10  Anton Trubin & Maria Shkreptienko Rusko
13  Erik Narjas & Petra Cernakova Slovensko

Čtvrtfinále

14  Anatoli Baikov & Olga Bakushina Rusko
15  Pavel Eydinov & Julia Pyrkhova Rusko
15  Pavel Ivanov & Svetlana Orlova Rusko
15  Alexander Sokolov & Tatiana Boiko Rusko
18  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Rusko
19  Vadim Shurin & Ekaterina Volgina Rusko
20  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia
21  Petr Kashinski & Anastasia Sergievskaia Rusko
21  Stanislav Kondusov & Natalia Mitiakina Rusko
23  Maksim Martynov & Julia Lupanova Rusko
24  Sergey Parakhin & Elena Vlasova Rusko

3. kolo (top 49)

25  Stanislav Ivanov & Olga Kim Rusko
26  Ivan Tarkhanov & Veronika Egorova Rusko
27  Evgeni Sokolov & Maria Galtseva Rusko
28  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusko
29  Aleksey Gayduk & Tatiana Donskova Rusko
29  Maxim Kolesnikov & Inessa Kondrasheva Rusko
31  Andrei Sergunin & Alexandra Avdeeva Rusko
31  Dmitri Shcheblinov & Elena Ponomareva Rusko
33  Vitaly Denisov & Natalia Pazyna Rusko
33  Vitaliy Filatov & Yuliya Vorontsova Rusko
35  Marek Saczuk & Monika Pyrgiel Polsko
36  Alexei Danilin & Kseniya Gladkikh Rusko
37  Aleksei Yazykov & Kamilla Andreeva Rusko
38  Andrey Dementiev & Anastasia Kazmina Rusko
38  Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finsko
38  Sergei Krivov & Daria Orlova Rusko
41  Anton Petrov & Irina Kotlyarenko Rusko
41  Igor Potovin & Irina Shimina Rusko
43  Roman Popov & Alina Kokorina Rusko
44  Alexey Ushakov & Jana Riabova Rusko
44  Ilya Zakharov & Suzanna Morbin Bělorusko
46  Aleksander Dmitrenko & Mariya Marderfeld Rusko
46  Konstantin Kokora & Darya Garmash Rusko
48  Evgeni Tereshyn & Elizaveta Nosova Rusko
49  Aleksandr Zorin & Yulia Ovchinnikova Rusko

2. kolo (top 92)

50  Maksim Ivanov & Inna Kocharian Rusko
50  Anatoly Kupchik & Tatyana Perfilieva Rusko
52  Vladislav Shakhov & Olga Tarasova Rusko
52  Leonid Tarasov & Nataly Solyar Rusko
52  Mihail Volkov & Ekaterina Kudryavtseva Rusko
55  Dmitri Okutin & Ekaterina Kolesnikova Rusko
55  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunsko
57  Evgeni Vanin & Alla Zveryeva Rusko
58  Stanislav Fursov & Alina Agafonova Rusko
58  Albert Maslov & Anna Kiseleva Rusko
58  Yaroslav Sysoev & Ekaterina Fedotkona Rusko
61  Artem Khashimov & Natalia Voronkova Rusko
61  Kirill Krapchatov & Natalia Goncharova Rusko
61  David Kulumbegashvili & Ia Kvirikashvili Georgie (USA)
61  Evgeny Orlov & Svetlana Denisova Rusko
61  Viktor Savitskiy & Valeria Zakateeva Rusko
61  Lev Sidelnikov & Natalia Korionova Rusko
67  Alexei Seredin & Elena Mukhina Rusko
68  Rozalin Siraziev & Ekaterina Surkova Rusko
69  Dmitri Divtsov & Ekaterina Nazarkina Rusko
70  Dmitriy Bodrov & Ksenia Salova Rusko
70  Vladislav Khudyakov & Alisa Nikulina Rusko
72  Pavel Kalashnik & Darya Khoroshilova Rusko
72  Aleksei Vlasov & Viktoria Chibrikova Rusko
74  Sergey Savitskiy & Vera Zugrova Rusko
74  Dmitri Surovtsev & Elena Slascheva Rusko
76  Aleksandr Lyapin & Natalya Seredina Rusko
77  Yuri Dasov & Tatiana Mescheriakova Rusko
77  Vitaliy Kozhevnikov & Olga Danilova Rusko
77  Aleksandr Sorokin & Alexandra Zakharova Rusko
80  Andrey Besschetnov & Ekaterina Cherkashina Rusko
80  Mikhail Markov & Nadezda Voronkova Rusko
80  Juri Stefanskiy & Galina Sinenko Rusko
83  Dmitriy Karpenko & Ekaterina Zabolotnaya Rusko
83  Alexei Petrov & Evgenia Veprintseva Rusko
83  Oleg Rokshin & Marta Gorlanova Rusko
83  Maxim Volkov & Ekaterina Zinova Rusko
87  Alexei Nestruev & Yulia Satonova Rusko
87  Ivan Statsenko & Maria Lebedeva Rusko
89  Aleksander Dorofeev & Kristina Gontar Rusko
90  Dmitriy Blagov & Irina Aleshina Rusko
90  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Rusko
90  Viktor Kurenkov & Anna Loseva Rusko

1. kolo (top 165)

93  Vadim Rudenko & Yulia Krel Rusko
94  Rostislav Chechik & Yulia Kozyreva Rusko
94  Anatoliy Samotorov & Anastazja Matrosova Rusko
96  Dmitrii Reztsov & Natalia Goncharova Rusko
97  Pavel Melnikov & Anna Storozheva Rusko
97  Aleksandr Shelyubskiy & Galina Starovoytova Rusko
97  Nikolai Smodlev & Anna Smodleva (aka Gushina) Rusko
100  Grigoriy Chevakin & Mariya Makarenko Rusko
100  Evgeniy Selin & Darya Egorova Rusko
102  Ruslan Bektimirov & Olga Menshikhina Rusko
102  Alexander Ponomarev & Anna Zelnekova Rusko
104  Mikhail An & Anna Zueva Rusko
104  Jakub Danis & Katarina Capova Slovensko
104  Ruslan Uksanov & Kristina Romanenko Rusko
104  Roman Zhukovskiy & Evgeniya Kovtun Rusko
108  Aleksey Bredikhin & Ekaterina Verevkina Rusko
108  Evgeniy Popov & Vera Sekistova Rusko
108  Dmitri Zhilinski & Maria Makhlina Rusko
111  Evgeni Menshikov & Elena Filippova Rusko
111  Stanislav Paril & Tamara Sorokina Rusko
113  Andrey Bazanov & Aleksandra Oschepkova Rusko
113  Aleksandr Kudryavtsev & Ekaterina Golikova Rusko
115  Sergey Tanchev & Olga Akopova Rusko
116  Denis Petrov & Aleksandra Kul Rusko
116  Andrey Utkin & Ekaterina Utkina Rusko
118  Ruslan Gubarev & Yuliya Serralta Rusko
118  Maksim Khodchenkov & Anastasia Shap Rusko
118  Sergey Voytovich & Valentina Lebedeva Rusko
121  Oleg Burlakov & Maria Naidenova Rusko
121  Pavel Grivennyy & Vlada Goncheva Rusko
121  Ivan Kirin & Elizaveta Orlovskaya Rusko
124  Ilya Aleksandrov & Aleksandra Oshkordina Rusko
124  Aleksandr Berezovskiy & Ekaterina Tropinskaya Rusko
124  Dmitriy Dvoryakov & Nadezhda Zabalueva Rusko
124  Aleksandr Shorin & Nadezhda Luneva Rusko
124  Daniil Vasilev & Viktoria Vorotyntseva Rusko
129  Zurab Kikabidze & Tiniko Gugava Georgie (USA)
129  Alexei Poliakov & Natalia Poliakova Rusko
129  Andrey Rodkin & Svetlana Vorobeva Rusko
132  Evgeni Arutiunian & Oksana Kolotushkina Rusko
132  Svyatoslav Lobanov & Ekaterina Kuts Rusko
134  Yuriy Druzhnikov & Natalia Kalinina Rusko
134  Alexandr Gruzdev & Natalia Terpugova Rusko
134  Dmitriy Marinin & Vladislava Belkovskaya Rusko
134  Igor Shamrin & Ekaterina Maslova Rusko
138  Dmitriy Bushnyakov & Sofiya Bunegina Rusko
138  Alexander Islamov & Maria Filyakina Rusko
138  Evgeniy Lagutin & Anna Zaboeva Rusko
138  Nikita Suvorov & Marina Mamaeva Rusko
142  Konstantin Gomelchuk & Natalya Kuznetsova Rusko
143  Dmitri Golochalov & Ekaterina Korneeva Rusko
143  Igor Markin & Elena Kurtseva Rusko
143  Konstantin Obernikhin & Yuliya Kirichenko Rusko
146  Rafael Apanikyan & Nino Kotolashvili Georgie (USA)
146  Maksim Babaskin & Mariya Lukashenko Rusko
146  Viktor Beshentsev & Alina Gordich Rusko
146  Denis Chepizubov & Ekaterina Kuleva Rusko
146  Konstantin Frolov & Inna Shalygina Rusko
146  Kirill Gluschenko & Natalya Zhuravleva Rusko
146  Denis Knyazev & Vera Vybornova Rusko
146  Ivan Korzun & Yanina Toropova Rusko
146  Ilya Kunitsyn & Darya Lysenko Rusko
146  Anton Oleynov & Anastasiya Oleynova Rusko
146  Vitaliy Surma & Evgeniya Ivanova Rusko
157  Danila Vasilevskiy & Ekaterina Kumitskaya Rusko
158  Andrey Bubnov & Tatyana Suprun Rusko
158  Denis Pinzhura & Kseniya Gomonova Rusko
158  Konstantin Turlaev & Kseniya Shirokova Rusko
158  Ivan Uskov & Mariya Yunkova Rusko
162  Temir Dzhabrailov & Anna Obkhodova Rusko
162  Aleksandr Mednikov & Alina Polyanskaya Rusko
162  Evgeniy Sklyarov & Liliya Bushina Rusko
162  Sergey Yartsev & Mariya Bobrikhina Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}