Results from Minsk Open 2011 - IDSF International Open Standard 15. ledna 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Minsk Open 2011
Bělorusko - Minsk 15. ledna 2011

IDSF International Open Standard 15. ledna 2011

Finále

1  Viktor Burchuladze & Valeriya Agikyan Rusko
2  Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada Ukrajina
3  Cristian Radvan & Tatiana Silvestrova Moldávie
4  Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova Bělorusko
5  Andrei Filippov & Evgeniya Kuligina Rusko
6  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
7  Andrei Motyl & Diana Korotina Estonsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [19] Edgars Linis & Eliza Ancane Lotyšsko
9  [17] Artem Bronnikov & Darya Grishko Rusko
9  [17] Egor Dulebenets & Aleksandra Samorodskaya Bělorusko
11  [15] Vladimir Shelomitskiy & Olga Shelomizkaia Rusko
12  [14] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusko
13  [10] Radu Sterban & Ksenia Cletova Moldávie

Čtvrtfinále

14  [26] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukrajina
14  [26] Ruslan Polovandoshvili & Viktoriya Burnos Bělorusko
16  [25] Aleksandr Samosyuk & Sofya Aksenchik Bělorusko
17  [24] Konstantin Gorodilov & Yuliya Krepchuk Estonsko
17  [24] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
19  [22] Denis Bulanov & Yuliya Pyrkhova Slovensko
20  [16] Sergiy Krasnoshlyk & Alena Fomicheva Ukrajina
21  [13] Dmitriy Piletskiy & Vita Porshina Bělorusko
22  [11] Dan Capcelea & Natalia Luchiv Moldávie
23  [10] Oleksii Guzyr & Rikako Ota Ukrajina
23  [10] Gundars Kalnins & Madara Freiberga Lotyšsko
25  [6] Artem Mironchik & Alesya Lisukova Bělorusko

2. kolo (top 36)

26  [39] Igor Akinshin & Kristina Shinkaryuk Rusko
27  [34] Leonid Akulenko & Anna Lozhkina Rusko
28  [33] Sergey Lazunkov & Anna Radetskaya Bělorusko
29  [29] Nikita Filipov & Veronika Pozdeykina Rusko
29  [29] Edgars Kravalis & Laura Valta Lotyšsko
31  [26] Anton Silantev & Olga Akopova Rusko
32  [24] Ivan Dubinin & Anastasiya Gryban Ukrajina
33  [21] Roman Usmanov & Valeria Rymareva Bělorusko
34  [15] Stanislav Vares & Julia Tepljasina Estonsko
35  [8] Gabriel Opris & Elizaveta Semjonova Estonsko
36  [4] Dmytro Yakimenko & Tetyana Sopit Ukrajina

1. kolo (top 54)

37  [25] Mikhail Babenko & Liana Bakhtiarova Rusko
37  [25] Yahor Savostau & Darya Polischuk Bělorusko
39  [18] Daniel Kolosin & Carmen Kreinin Estonsko
40  [17] Sergey Arekhovskiy & Alina Buyko Bělorusko
41  [12] Arturs-karols Junelis & Natalia Szypulska Lotyšsko
41  [12] Mantas Kirvelis & Svetlana Azarova Litva
41  [12] Roman Lobarev & Daria Konokhova Bělorusko
44  [10] Mykola Gryban & Kateryna Khudyakova Ukrajina
45  [7] Alexey Kucik & Anastasiya Zvereva Ukrajina
45  [7] Uladzislau Niafrodau & Daria Hirzhon Bělorusko
47  [5] Nikolay Mileshko & Aleksandra Romanovich Bělorusko
48  [4] Ilya Tikhomirov & Valeriya Lobach Bělorusko
49  [3] Nikita Shevchenko & Anastasiya Prilutskaya Bělorusko
50  [2] Egor Moskalyuk & Evgeniya Sokha Ukrajina
51  [1] Andrei Mitinian & Ketevan Onoprich Georgie (USA)
51  [1] Evgeniy Yarmoshko & Darya Yarmoshko (aka Tumanova) Bělorusko
53  Vladimir Belovodskyy & Mariya Dyachenko Ukrajina
53  Evgeniy Nazarenko & Margarita Shloyda Bělorusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}