Results from Milan Dancesport Trophy - WDSF Open Rising Star Latin 2. prosince 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Milan Dancesport Trophy
Itálie - Milan 1. prosince 2012

WDSF Open Rising Star Latin 2. prosince 2012

Finále

1  Rosario Renda & Santina Gambino Itálie
2  Eric Testa & Federica Brezzo Itálie
3  Diego Costantini & Marta Costantini Itálie
4  Albert Fuentes Martinez & Laia Ubach Španělsko
5  Giovanni La Montagna & Elena Dementiva Itálie
6  Michael Milli & Margherita Pellettieri Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Francesco Moscarelli & Manuela di Buono Itálie
8  Nicola Casti & Laura Marras Itálie
9  Daniel Buschmann & Katarina Bauer Německo
10  Andrea Civita & Eleonora De Mitri Itálie
11  Antonio Fabio Leone & Monia Sedicina Itálie
12  Gabriele Oliva & Anna Scintu Itálie

Čtvrtfinále

13  Giuseppe Cassibba & Federica Re Itálie
13  Pavel Golubev & Yulia Stepanova Rusko
15  Claudio Ignoto & Valentina Angius Itálie
16  Mitchell Willoughby & Jessica Schembri Malta
17  Sergej Skripcenko & Marija Kozuchar Litva
18  Giovanni Cavallo & Maldivia Polini Itálie
19  Claudio Carneiro & Elisa Bertelloni Portugalsko
20  Cristian Corda & Denise Corda Itálie
20  Nicola Leprai & Anita Balázs Maďarsko
20  Marco Lo Russo & Anna Arienti Itálie
23  Milo Agnorelli & Claudia Maiello Itálie
24  Marco Gervasi & Alessia Salinitro Itálie
25  Nicolo Lazzarini & Gaia Lazzarini Itálie

2. kolo (top 49)

26  Stefano Furlan & Alessia Lissandron Itálie
27  John Isuf & Angela Caruso Itálie
28  Giuseppe Di Napoli & Elisa Fabiani Itálie
29  Carlo Pasinelli & Valentina Lini Itálie
29  Francescopaolo Racioppa & Marilena Guerra Itálie
29  Artem Zhychuk & Irene Palma Španělsko
32  Davide Franconeri & Magda Gavarini Itálie
33  Giancarlo Catenacci & Miriam De Gennaro Itálie
34  Ckristian Antoniol & Anna Zambon Itálie
34  Andrea Bocchini & Giulia Bellini Itálie
36  Lorenzo Grussu & Arianna Mura Itálie
37  Andras Koops & Iris Elburg Holandsko
37  Nicholas Riviera & Deborah Pairone Itálie
39  Aleks Valente & Francesca Schipani Itálie
40  Mario Rej & Antonella Pisacane Itálie
41  Daniel Camacho & Estefania Perez Ecuador
42  Diego Rossi & Giulia Tusset Itálie
43  Yannick El Amari & Lilja Gudmundsdottir Francie
44  Mihai Aurelian Gavrilescu & Lisa Villani Rumunsko
44  Vincenzo Tartaglione & Vera Buonciro Itálie
46  Stefano Biolatto & Greta Amaru Itálie
46  Giorgio De Ponti & Francesca Zucco Itálie
46  Erik Steiner & Manuela Strubreither Rakousko
49  Omar Ravaioli & Serena Monari Itálie

1. kolo (top 73)

50  Marek Karafiat & Simona Elblova Česká republika
50  Salvatore Leonardi & Giulia Colina Itálie
52  Giovanni Gentile & Giulia Cannone Itálie
53  Márk Király & Enikö Kaldenecker Maďarsko
53  Andrea Vighi & Chiara Benati Itálie
55  Adriano Camardese & Lauren Hurley Itálie
55  Ernesto Rizzo & Alessia Sposito Itálie
57  Riccardo Vacca & Noemi Porru Itálie
58  Alessandro Castello & Chiara Maggio Itálie
59  Enrico Baldo & Lucia Bacino Itálie
60  Marco Bonito & Laura Rotolo Itálie
60  Fabio Faggioni & Raffaella Capocefalo Itálie
60  Alessandro Nicotra & Federica Di Pilato Itálie
63  Emanuele Muratori & Francesca Sannino Itálie
64  Francesco Bacci & Nika Sobolevskaia Itálie
65  Matteo Tolomeo & Greta Bassi Itálie
66  Ruben Novelli & Giorgia Ghibaudo Itálie
67  Matteo Buonfante & Alice Carrer Itálie
67  Alessandro Esposito & Francesca Chelli Itálie
69  Luigi Martinone & Luana De Masi Itálie
70  Marco Mameli & Silvia Loi Itálie
70  Alessandro Serra & Giovanna Mocci Itálie
72  Louis Pane & Noemi Pompa Itálie
73  Eduardo Del Gais & Ilaria Tarabella Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}