Results from Maximum Tournament - Junior I D Combi 23. září 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Maximum Tournament
Rusko - Moscow 23. září 2012

Junior I D Combi 23. září 2012

Finále

1  Andrey Metelskiy & Yuliya Arseeva Rusko
2  Pavel Shchepletsov & Anastasiya Kazakova Rusko
3  Aleksandr Vorontsov & Veronika Soloveva Rusko
4  Elisey Martsyshevskiy & Varvara Drujinina Rusko
5  Sergey Savinkin & Kseniya Gracheva Rusko
6  Artem Babenov & Anastasiya Petrikeeva Rusko
7  Anatoliy Zaytsev & Anastasiya Malyarevich Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Ivan Guschin & Aleksandra Chernykh Rusko
9  Aleksandr Gvozdikovskij & Aleksandra Zagneteva Rusko
10  Timofey Zavidnyy & Aleksandra Bukhmostova Rusko
11  Ilya Butkovskij & Diana Kugusheva Rusko
11  Danila Voropaev & Anna Korotkova Rusko
13  Aleksandr Kislyakov & Liliya Fadeeva Rusko
14  Artem Anikin & Yuliya Kolikova Rusko

Čtvrtfinále

15  Svyatoslav Arestov & Sofya Khorkina Rusko
15  Aleksej Kolesov & Anna Kharicheva Rusko
15  Daniil Lesenkov & Vera Rasskazova Rusko
18  Anton Kotsenko & Veronika Zhuzhgina Rusko
18  Ivan Lebed & Elizaveta Puzikova Rusko
20  Artem Zhikharev & Milana Zakharova Rusko
21  Anton Morgunov & Elizaveta Vorontsova Rusko
22  Vladislav Gritsenko & Polina Kolmychkova Rusko
22  Filipp Parfenov & Valeriya Lebedeva Rusko
24  Konstantin Andreev & Mariya Kozlova Rusko
25  Feliks Mayorov & Arina Ivanchuk Rusko

2. kolo (top 41)

26  Daniil Kochetkov & Anastasiya Bubnova Rusko
26  Vyacheslav Nazarov & Sofya Gutorova Rusko
26  Maksim Sholotonov & Yaroslava Chashina Rusko
26  Kirill Zakharov & Tatyana Eremina Rusko
30  German Krapiventsev & Aleksandra Nikiforova Rusko
30  Arseniy Svetskiy & Kamila Murvatova Rusko
32  Mihail Tsejko & Anna Zabolotskaya Rusko
33  Mikhail Chizhov & Darya Nikolaeva Rusko
34  Viktor Krasnikov & Tatyana Denisova Rusko
34  Denis Samsonov & Yuliya Krauze Rusko
34  Sergey Tokmakov & Veronika Tokmakova Rusko
37  Artem Pavlinov & Alena Nechaeva Rusko
37  Stanislav Tyulenev & Anna Ivanova Rusko
39  Daniil Bychkov & Darya Blinova Rusko
39  Kirill Savitskiy & Aleksandra Shipilova Rusko
41  Evgenij Korchaka & Irina Zaytseva Ukrajina

1. kolo (top 62)

42  Arsenij Gordeev & Viktoriya Tyutlyaeva Rusko
42  Maksim Kalimulin & Anna Efremova Rusko
42  Aleksandr Smirnov & Ekaterina Papunova Rusko
45  Pavel Skiba & Anna Vovnenko Rusko
45  Ruben Unanyan & Veronika Tsarenkova Rusko
47  Andrey Lopatin & Valentina Rudakova Rusko
47  Aleksey Oderiy & Mariya Kruglova Rusko
47  Dmitriy Rozhkov & Viktoriya Shuravkina Rusko
47  Vadim Sosnin & Anastasiya Zharkova Rusko
51  Arkadiy Lvovskiy & Gulnara Yakubova Rusko
52  Nikita Danshin & Ekaterina Agapkina Rusko
53  Dmitriy Brusov & Anastasiya Blaschuk Rusko
54  Ilya Vukolkin & Alina Vasalatij Rusko
55  Danila Grishanov & Mariya Melihova Rusko
55  Aleksandr Karpov & Marina Kovaleva Rusko
57  Dmitriy Kozlov & Inna Levchuk Rusko
57  Dmitriy Maklakov & Ekaterina Bogatyreva Rusko
59  Yaroslav Tretyakov & Sofya Valyaeva Rusko
60  Aleksey Malakhov & Aleksandra Khabidulina Rusko
61  Kirill Anureev & Evelina Sadyhova Rusko
61  Grigoriy Savushkin & Anastasiya Selivanova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}