Results from Maribor Open 2005 - IDSF World Junior II Standard 10. prosince 2005
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Maribor Open 2005
Slovinsko - Maribor 10. prosince 2005

IDSF World Junior II Standard 10. prosince 2005

Finále

1  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rusko
2  Francesco Galuppo & Debora Pacini Itálie
3  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
4  Anton Skuratov & Anna Seltenreich Německo
5  Anton Danilyuk & Olena Lyashchenko Ukrajina
6  Aljaz Skorjanec & Valerija Rahle Slovinsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Stiapan Hurskiy & Tasja Schulz Německo
8  Lasse Legaard & Milla Lykke Dánsko
9  Tadeusz Rey & Justyna Koltuniuk Polsko
10  Taimonas Mazeika & Greta Zaveckaite Litva
11  Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie
12  Martins Jurjans & Evita Smagre Lotyšsko
13  Matej Filipancic & Tara Bohak Slovinsko

Čtvrtfinále

14  Jakub Havlicek & Veronika Jirku Česká republika
15  Evgheni Cazacu & Svetlana Visinscaia Moldávie
15  Edvardas Racius & Jekaterina Plikosova Litva
17  Ott Sander Palm & Madli Pappa Estonsko
18  Reinis Ozolins & Lilita Sergejeva Lotyšsko
19  Ilya Bardakhan & Yana Agapova Moldávie
20  Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
21  Aleksandr Nesterenok & Valeria Rymareva Bělorusko
21  Evgen Perepelytsya & Anastasiya Potemkina Ukrajina
21  Robert Susel & Katarina Ugrova Slovensko
24  Marek Haris & Simona Cechova Česká republika
25  Kristjan Kitsing & Julia Kuznetsova Estonsko

2. kolo (top 49)

26  Michal Lemieszek & Anna Tymczak Polsko
27  Kyle Taylor & Jourdan Stone Anglie
27  Spas Tzanov & Elena Buchkova Bulharsko
29  Aidar Daukenov & Aziza Dossumova Kazachstán
30  Alon Gilin & Anastasia Trutneva Kanada
31  Joonas Rytkoenen & Iiris Uuttu Finsko
32  Lorentz Reige & Victoria Briding Švédsko
33  Gergö Nagy & Alexandra Horváth Maďarsko
33  Dmitri Reut & Grazyna Grabicka Bělorusko
33  Oskar Wojciechowski & Milena Jasionek USA
36  Nikola Bozic & Irina Perovic Srbsko
37  Peter Loibner & Jasmin Eckhart Rakousko
37  Mikko Matikka & Petra Mursu Finsko
37  Zheko Zhekov & Vesela Slavova Bulharsko
40  Roman Chetvergov & Khrystyne Barton USA
41  Marc Marti & Merce Llorca Španělsko
41  Christian Wormslev & Cecilie Funch-nielsen Dánsko
43  Oscar Fernandez & Laia Pascual Španělsko
43  Iulian Panait & Andreea Bortea Rumunsko
45  Jason Cicard & Carole-anne Richard Francie
45  Djordje Novakovic & Sonja Ilic Srbsko
45  Rene Rak & Aneta Janoviakova Slovensko
48  Deni Banic & Sara Biskic Croatia
49  Andrei Mangra & Luana Lungu Rumunsko

1. kolo (top 58)

50  Balázs Gombkötö & Petra Seregélyi Maďarsko
50  Dzenan Jahic & Anja Imamovic Bosna a Hercegovina
52  Thabo L'khoza & Ayanda Mbatha Jihoafrická republika
53  Pierre-Henri Larcher & Victoria Spataro Francie
54  Nikola Oto & Melani Grabar Croatia
55  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
56  Willem Drogt & Kimberly Kruk Holandsko
56  Raed Mourad & Chloe El Hourani Libanon
56  Maurice Ronda & Sandra Huysmans Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}