Results from Linz Open 2010 - IDSF World Youth Latin 24. dubna 2010
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Linz Open 2010
Rakousko - Linz 24. dubna 2010

IDSF World Youth Latin 24. dubna 2010

Finále

1  Pawel Tekiela & Agnieszka Kaczorowska Polsko
2  Evgeni Kuzin & Elina Popova Rusko
3  Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Rusko
4  Jakub Lipowski & Pola Anforowicz Polsko
5  Eric Testa & Marta Cogno Itálie
6  Vito Coppola & Vera Bondareva Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
8  Jokubas Venckus & Jomante Dapkeviciute Litva
9  Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
10  Andraz Erzin & Sofya Shutkina Slovinsko
11  Vyatseslav Molkin & Yulia Steshenko Estonsko
12  Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
12  Stefan Grigore & Laura Filipescu Rumunsko

Čtvrtfinále

14  David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajina
15  Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Španělsko
16  Michal Hornicek & Yana Grishchenko Česká republika
16  Sergiu Maruster & Justine Reynaud Francie
18  Marek Bures & Junona Fisman Česká republika
18  Frank Zegels & Danique Zegels Holandsko
20  Jason Chao Dai & Patrycja Golak USA
21  Nam Giyong & Choi Marg-eun Korea (Jižní)
22  Edgars Orda & Valerija Tormozova Lotyšsko
22  Patrick Rucinski & Ella Nusenbaum Kanada
24  Mathias Allain & Cyrielle Mattana Francie
24  Roman Gerbey & Ganna Poberezhnyk Ukrajina

2. kolo (top 49)

26  Bogdan Boie & Alexandra Jolobceastai Rumunsko
26  Jan Skuhravy & Dominika Bergmannova Česká republika
28  Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
29  Dominik Cipar & Patricia Martinovicova Slovensko
29  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
31  Abylaykhan Akkubekov & Veronika Popova Kazachstán
31  Lukas Petkevicius & Migle Klupsaite Litva
33  Valters Janis Frickauss & Liva Orleane Lotyšsko
34  Ivan Karastoianov & Nikol Nikolova Bulharsko
35  Robert Veskus & Kristiina Prants Estonsko
36  Filip Cipar & Janka Cizikova Slovensko
37  Aleksei Sharamed & Ekaterina Plaksa Bělorusko
38  Allen Rudman & Michelle Tuzman USA
39  Bertalan Hegyes & Violetta Kis Maďarsko
39  Barna Sztoján & Eszter Babos Maďarsko
41  Taras Skuratov & Darya Arkhipova Rakousko
42  Lee Ho Chang & Ye Rim Oh Korea (Jižní)
43  Peter Pipp & Eva Osolnik Slovinsko
43  Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Finsko
43  Kristian Yordanov & Veronika Gadzheva Bulharsko
46  Albert Fuentes Martinez & Montse Martin Sans Španělsko
47  Lo Chi Chong & Mui Lin Macau
48  Thabang Brian Baloyi & Jessica Bethel Austrálie
49  Andre Lundal Nilsen & Marie Grung Norsko

1. kolo (top 70)

50  Beniamin Bregman & Alina Turchinski Israel
51  Benjamin Jayakoddy & Maja Schachar Švédsko
52  Björn Ymisson & Hrefna Halldorsdottir Island
53  Michael Lerner & Marika Odikadze Israel
54  Petter Engan & Kine Mardal Norsko
55  Yüksel Canberk Sayin & Selin Kahraman Turecko
56  Dino Alic & Dina Imamovic Bosna a Hercegovina
57  Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
57  Peter Udvary & Louise Ragnar Švédsko
59  Marjan Bilonic & Paula Jericevic Croatia
59  Adam Brunyee & Sophie Denton Anglie
59  Jani Neulaniemi & Henni Syvaoja Finsko
62  Callum Sanderson & Natasha Jackson Anglie
63  Adnan Kapo & Nejra Mirvic Bosna a Hercegovina
63  Chi Tong Lam & Wun Pun Macau
65  Bosko Graovac & Zorana Ivanovic Srbsko
65  Kevin Kreuzbichler & Verena Grubinger Rakousko
67  Kamil Guliyev & Alina Gondareva Ázerbajdžán
67  Daniel Turcan & Helene Buchner Rakousko
69  Tugberk Coskun & Alara Unlu Turecko
69  Dario Zunec & Adriana Musanovic Croatia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}