Results from Linz Open 2009 - IDSF Open Standard 18. dubna 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Linz Open 2009
Rakousko - Linz 18. dubna 2009

IDSF Open Standard 18. dubna 2009

Finále

1  Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio Itálie
2  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
3  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Rakousko
4  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusko
5  Denis Krasikov & Daria Shevelilova Rusko
6  Marco Lustri & Alessia Radicchio Itálie
7  Volodymyr Liatov & Veronika Myshko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Robert Pavlik & Simona Brecikova Slovensko
9  Fabio Ruscio & Fabiana Ciaffaroni Itálie
10  Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
11  David Odstrcil & Beata Koblizkova Česká republika
12  Michal Mladek & Lubomira Blidarova Česká republika

Čtvrtfinále

13  Dragan Meshkov & Julia Belch Německo
14  Andrei Scrab & Sabine Vorbrodt Německo
15  Markus Hackl & Stefanie Krausz Rakousko
16  Imre Gombkötö & Andrea Malina Maďarsko
17  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovensko
18  Michal Necpal & Tereza Bufkova Česká republika
19  Romas Alijevas & Raminta Aukituolyte Litva
19  Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Česká republika
21  Jindrich Cincura & Iva Langerova Česká republika
22  Vsevolod Levytskyy & Julia Gadyanska Ukrajina
23  Lukas Spisak & Eva Tibenska Slovensko
24  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slovensko

2. kolo (top 36)

25  Andreas Roosson & Epp Mäekivi Estonsko
26  Ruslan Polusytok & Olena Levytska Ukrajina
27  Jiri Koci & Dominika Kocova Česká republika
28  Dávid Püspöki & Viktoria Meszlényi Maďarsko
29  Gabrielius Sasnauskas & Aine Juzenaite Litva
30  Michelangelo Longo & Maria Longo Itálie
31  Maksim Tschernin & Carolin Hirschberger Německo
32  Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Itálie
33  Simon Suchal & Veronika Veresova Slovensko
34  Pavel Mares & Michaela Rocejdlova Česká republika
34  David Vorac & Simona Pivovarnikova Česká republika
36  Tomas Rynes & Jana Batovska Česká republika

1. kolo (top 56)

37  Rico Schlammer & Astrid Schäfer Německo
37  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunsko
39  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Rakousko
40  Philipp Niehsner & Olga Gabrielova Rakousko
41  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Německo
42  Attila Berki & Krisztina Szaka Maďarsko
43  Simon Baier & Katrin Müllauer Rakousko
43  Paul Hüttinger & Sandra Stöckl Rakousko
45  Ivo Simacek & Leona Macasova Česká republika
46  Sebastian Hoffmann & Romana Schrötter Rakousko
47  Michael Braun & Julia Braun (aka Hogenkamp) Německo
47  Stefan Fröhlich & Sylvia Vogler Rakousko
47  Wolfgang Fuschlberger & Katharina Ferstl Rakousko
47  Eduard Grohman & Klaudia Stefunkova Slovensko
47  Jürgen Harrer & Elke Schacherl Rakousko
47  Ronald Pux & Sabine Pux (aka Möstl) Rakousko
47  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Německo
47  Michael Schrattbauer & Sinja Coufal Rakousko
47  Thomas Täuber & Monika Stoll Rakousko
47  Thorsten Unger & Vera Küster Německo
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}