Results from Linz Open 2008 - IDSF Open Standard 19. dubna 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Linz Open 2008
Rakousko - Linz 19. dubna 2008

IDSF Open Standard 19. dubna 2008

Finále

1  Simone Segatori & Annette Sudol Německo
2  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litva
3  Alexander Muretov & Ekaterina Kirillova Rusko
4  Vladimir Slon & Bianka Zubrowska Rakousko
5  Yuriy Petrov & Yana Kozhukhar Ukrajina
6  Matej Kralj & Spela Kralj Slovinsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
8  Moreno Lirussi & Anna Plazzotta Itálie
9  Emanuele Pappacena & Francesca Lazzari Itálie
9  Yuri Soldatov & Irina Gogoladze Rusko
11  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Itálie
12  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko

Čtvrtfinále

13  Stanislaw Hermann & Cathrin Hissnauer Německo
14  Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Německo
15  Razvan Dorin Galban & Ewa Dudek Polsko
16  Jörgen Kapp & Aleksandra Zeregelja Estonsko
16  Maciej Zahorodny & Karolina Dej Polsko
18  Dávid Kreiter & Szilvia Telek Maďarsko
19  Grigoriy Kolomeets & Anna Kozyreva Rusko
19  Ilmars Ozols & Irina Lecebrina Lotyšsko
21  Jindrich Cincura & Iva Langerova Česká republika
22  Nicola Pascon & Anna Tondello Itálie
23  Vincenzo Canale & Simona Carafa Itálie
24  Yuriy Shtubov & Diana Korotina Estonsko

2. kolo (top 49)

25  David Moretti & Francesca Sfascia Itálie
26  Tomas Uvacek & Martina Reiterova Slovensko
27  Michal Necpal & Tereza Bufkova Česká republika
28  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Slovensko
29  Sergey Dementyev & Anamarija Novak Slovinsko
30  Michal Drha & Lenka Matouskova Česká republika
30  Jiri Koci & Dominika Kocova Česká republika
32  Andrej Mesojedec & Lea Perovsek Slovinsko
33  Ondrej Borsky & Zuzana Neumitkova Česká republika
34  Matej Sandor & Barbora Pagacova Slovensko
35  Nikita Kolomeets & Linda Boskova Česká republika
36  Stefan Klebsch & Juliane Klebsch Německo
37  Roeland Schelfhout & Helena Dircken Holandsko
38  Manuel Guidotti & Lucia Marinucci Itálie
38  Andreas Polz & Ilse Braunsperger Rakousko
40  Evgeniy Lazarev & Aleksandra Sytina Rusko
40  Jiri Zejda & Katerina Jancova Česká republika
42  Alessio Capecci & Tania De Angelis Itálie
43  Eugen Korda & Petra Jurcovicova Slovensko
43  Viktor Palles & Kristina Turinicova Slovensko
43  Daniel Radu & Eliz Beata Orban Rumunsko
46  Marco Rizzotto & Chiara Mancini Itálie
47  Andrea Leone & Valentina Vinciguerra Itálie
47  Kristian Pekar & Klara Zamecnikova Česká republika
49  Petr Novobilsky & Michaela Volna Česká republika

1. kolo (top 75)

50  Deni Banic & Sara Biskic Croatia
51  Thomas Sedminek & Linda Strelen Rakousko
52  Vincenzo Ruggiero & Ada Spinetta Itálie
53  Tim Bonkowski & Stephanie Elkeles Německo
53  Petr Pohlodek & Alena Cecatkova Česká republika
55  Wilhelm Gabalier & Barbara Koitz Rakousko
55  Jan Srubar & Petra Kofronova Česká republika
57  Sorin Simon & Raluca Moldovan Rumunsko
58  Tim Steinmetz & Andrea Pihl Německo
59  Philipp Lugmayr & Gisela Kubouschek Rakousko
60  Rene Rak & Zarina Simkovicova Slovensko
61  Thomas Neudhart & Ulrike Neudhart Rakousko
62  Rudolf Steinauer & Sonja Steinauer (aka Kössl) Rakousko
63  Michael Boltz & Veronika Boltz Rakousko
64  Mikulas Kevey & Dana Pisoftova Slovensko
65  Rene Friedrichs & Nicole Freitag Německo
65  Armin Gerstbauer & Katharina Hochwind Rakousko
65  Martin Gütlbauer & Jolanda Münzel Rakousko
65  Jörg Kügler & Julia Greunz Rakousko
65  Robert Rothmiller & Yvonne Aurbacher Německo
70  Bjorn Biermann & Melanie Streiter Německo
70  Pavel Haman & Edita Dufkova Česká republika
70  Andreas Lagler & Sabine Palmetshofer Rakousko
70  Andreas Langer & Nina Stumpner Rakousko
70  Nikita Sokolov & Larisa Lazareva Rusko
70  Michael Vracevic & Martina Walter Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}