Results from Line of Dance Cup 2012 - WDSF World Open Latin 10. listopadu 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Line of Dance Cup 2012
Rusko - Moscow 9. listopadu 2012

WDSF World Open Latin 10. listopadu 2012

Finále

1  Vladimir Karpov & Maria Tzaptashvili Rusko
2  Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Rusko
3  Artem Lazarev & Ekaterina Isakovich Ukrajina
4  Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusko
5  Alexander Rebrov & Yulia Steshenko Ukrajina
6  Dario Pizzo & Karen D'albundo Francie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Fedor Polyanskiy & Dina Akhmetgareeva Rusko
8  Artem Semerenko & Maria Kamenskaya Bělorusko
9  Shimriel Davidov & Olga Choupilov Israel
10  Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
10  Dmitry Sorokin & Mariya Raevskaya Rusko
12  Dmitry Marchenko & Anastasia Kriukova Rusko
12  Denys Popov & Darya Ryzhonina Rusko

Čtvrtfinále

14  Viktor Burchuladze & Kateryna Kozma Georgie (USA)
15  Vladimir Vasilevich & Ulyana Maksimkina Rusko
16  Aleksey Polovnikov & Mariya Potemkina Rusko
16  Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rusko
18  Anton Korolenko & Elena Yakimchuk Rusko
19  Pavel Tischenko & Anastasiya Samuylova Rusko
19  Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
21  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rusko
22  Nikolaj Lund & Marta Kocik Dánsko
23  Yan Diordiev & Ekaterina Belyaeva Rusko
24  Filipp Zholudev & Ekaterina Kotik Rusko
25  Albert Sabirov & Darya Kontanistova Rusko
26  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rusko

2. kolo (top 48)

27  Alexandru Birca & Karyna Neginska Moldávie
27  Kirill Chernyaev & Karolina Usikova Rusko
29  Roman Zotov & Anna Pozdnyakova Rusko
30  Ilya Malyshev & Anna Popova Rusko
31  Sergey Bliznyuk & Alisa Sadovnikova Rusko
31  Andrey Noskov & Anastasiya Gimazova Rusko
33  Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rusko
33  Eduard Yunets & Anastasiya Davydova Rusko
35  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
36  Ilia Feldman & Irina Ivanova Rusko
37  Ivan Malkov & Anastasiya Trufanova Rusko
38  Vadim Gorbach & Tatyana Podgornaya Rusko
39  Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Rusko
40  Marek Bures & Ekaterina Kalish Česká republika
40  Aleksandr Safiullin & Yuliya Skorovarova Rusko
42  Ilya Matyukhin & Anna Shadrina Rusko
43  Artem Luchin & Ekaterina Gorodetskaia Rusko
44  Sergey Erushov & Anastasiya Pavlova Rusko
45  Andrey Romanovskiy & Irina Polovikova Rusko
46  Filipp Elizarov & Polina Filatova Rusko
47  Ilya Kharlakov & Julia Tarabrina Německo
48  Maksim Elfimov & Violetta Dzenik Rusko

1. kolo (top 96)

49  Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rusko
49  Vadim Peshnov & Mariya Maklakova Rusko
51  Aleksandr Kurennoy & Yuliya Gorlenkova Rusko
52  Denis Ruchka & Mariya Yasinskaya Rusko
53  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rusko
54  Jonni Peltola & Kastanja Rauhala Finsko
54  Viktor Szabó & Vanja Vujic Croatia
56  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rusko
56  Aleksey Pieiganovich & Veronika Gushca Bělorusko
58  Ilya Schegolev & Kseniya Lapkina Rusko
59  Andrey Eremin & Aleksandra Riger Rusko
60  Gurshad Mamedov & Elizaveta Grigoreva Rusko
61  Andrey Vankov & Natalia Kniazeva Rusko
62  Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusko
62  Oleg Arapov & Kseniya Garaeva Rusko
64  Dmitriy Kovalevskiy & Nadezhda Grekova Rusko
64  Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Rusko
66  Roman Korolkov & Darya Eremina Rusko
66  Sergey Panchenko & Natalya Zakrevskaya Rusko
68  Linar Siraziev & Tatiana Borisovskaya Rusko
69  Evgeniy Denisov & Irina Belyaeva Rusko
69  Igor Grigorash & Valentina Tulupova Rusko
69  Ilya Konyaev & Kristina Korsunova Rusko
69  Sergey Nikushin & Daria Matiukhina Rusko
73  Vasily Chulkov & Maria Chernik Rusko
73  Ilya Gordeev & Olga Sadkova Rusko
73  Denis Kopytin & Elena Nesterova Rusko
73  Maksim Mikhalchev & Irina Shipilova Rusko
73  Albert Rakhimgulov & Evgenia Shatilova Rusko
73  Mikhail Salamatov & Lalita Skazalova Rusko
73  Vladislav Valuev & Darya Shilyakova Rusko
80  Mikhail Akhmedov & Tatyana Isakova Rusko
80  Aleksandr Belyaev & Marina Shumenko Rusko
80  Zhaki Butuzafi & Elizaveta Smirnova Rusko
80  Vyacheslav Chernyshov & Marina Toropova Rusko
80  Ruslan Elsiev & Anna Truhan Rusko
80  Filipp Galatov & Yuliya Kalmykova Rusko
80  Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rusko
80  Alexey Lukianov & Anna Kalenchenko Rusko
80  Vadim Marin & Anastasiya Fomina Rusko
80  Maxsim Morskoy & Polina Nagikh Rusko
80  Egor Salakhutdinov & Marina Dubkova Rusko
80  Vladislav Shatyy & Alina Kuchumova Rusko
80  Mihail Startsev & Evgeniya Kalugina Rusko
80  Nikita Stepanov & Kseniya Zubkova Rusko
80  Anton Timofeev & Kristina Bukulova Rusko
80  Sergey Trushin & Marina Volkotrub Rusko
80  Sergejs Zaleckis & Laima Ozolina Lotyšsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}