Results from Lights of Moscow 2009 - Youth Open Standard 27. září 2009
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Lights of Moscow 2009
Rusko - Moscow 26. září 2009

Youth Open Standard 27. září 2009

Finále

1  Igor Kruglov & Olga Scherbina Rusko
2  Evgeniy Barskiy & Anna Argun Rusko
3  Filipp Borisenok & Olga Tarasova Rusko
4  Vladislav Korotchenko & Anna Shevliakova Rusko
5  Aleksandr Volodin & Anna Manaenkova Rusko
6  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [33] Svyatoslav Yachmenev & Kseniya Abrosimova Rusko
8  [26] Aleksey Tsarev & Yuliya Burenicheva Rusko
9  [16] Vagan Tumasyan & Viktoriya Dudinova Rusko
10  [12] Timofey Kulikov & Olga Gandembul Rusko
11  [11] Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Rusko
12  [8] Leonid Khokhlov & Yulia Koshkina Rusko
13  [3] Yuriy Maklakov & Anastasiya Kudaeva Rusko

Čtvrtfinále

14  [31] Sergey Anurichev & Aleksandra Atamantseva Rusko
14  [31] Artem Braylovskiy & Anastasiya Guseva Rusko
16  [27] Nikita Matvienko & Anna Dyachuk Rusko
16  [27] Artem Mubarakshin & Aleksandra Belous Rusko
18  [23] Mikhail Struzhanov & Anastasiya Bakhareva Rusko
19  [21] Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rusko
20  [20] Ilya Dvortsov & Yuliya Motygina Rusko
21  [18] Mikhail Shikhovtsev & Dana Spitsyna Rusko
21  [18] Aleksey Sosedov & Elena Babaeva Rusko
23  [13] Ivan Khlebutin & Anastasia Solovieva Rusko
24  [12] Konstantin Andreev & Darya Parshina Rusko
25  [11] Filipp Zholudev & Irina Khanova Rusko

2. kolo (top 49)

26  [31] Viktor Kazeka & Viktoriya Gunko Rusko
27  [30] Nikita Khudyakov & Arina Tikhomirova Rusko
28  [29] Sergey Mazyaev & Olesya Podshivalova Rusko
29  [27] Nikolay Isaev & Svetlana Zhatkina Rusko
29  [27] Vsevolod Sadovnichiy & Anastasiya Kulepova Rusko
31  [26] Sergey Zorin & Aleksandra Denisevich Rusko
32  [25] Adel Gumerov & Kamilla Minnullina Rusko
32  [25] Denis Shardin & Yuliya Guseva Rusko
34  [23] Mikhail Sverdlik & Ekaterina Barabanova Rusko
35  [22] Aleksandr Milovatskiy & Margarita Amosova Rusko
36  [19] Danil Preobrazhenskiy & Anastasiya Filyushina Rusko
37  [18] Sergey Sergeev & Irina Ivakina Rusko
38  [16] Vladimir Zverev & Margarita Chumutina Rusko
39  [15] Georgiy Oganyan & Darya Shirokikh Rusko
39  [15] Dmitry Revin & Anastasia Bykova Rusko
41  [12] Boris Sorokin & Irina Polovikova Rusko
42  [10] Pavel Borisov & Ekaterina Kovaleva Rusko
42  [10] Evgeniy Klochkov & Aleksandra Demina Rusko
44  [9] Petr Gorbienko & Darya Kopkova Rusko
45  [8] Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rusko
46  [4] Nikita Bykov & Ulyana Kashurina Rusko
47  [3] Roman Navasardyan & Liana Kerselyan Rusko
47  [3] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusko
49  [2] Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Rusko

1. kolo (top 86)

50  [28] Anastasiya Gotovchik & Konstantin Semenov Rusko
50  [28] Viktor Povolotskiy & Kseniya Dudkina Rusko
52  [27] Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Rusko
52  [27] Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Rusko
54  [25] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusko
54  [25] Artashes Oganyan & Valeriya Dmitrieva Rusko
54  [25] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusko
57  [24] Sergey Golubev & Ekaterina Mishina Rusko
57  [24] Maksim Popov & Valeriya Fedorenko Rusko
59  [23] Sergey Chekanov & Anna Zuykova Rusko
59  [23] Aleksey Dorozhkin & Mariya Yurchenko Rusko
61  [22] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rusko
62  [21] Vladimir Gerasimov & Aleksandra Anisimova Rusko
63  [20] Maksim Bykov & Irina Belyaeva Rusko
63  [20] Pavel Mosin & Karina Arkhangelskaya Rusko
65  [18] Evgeniy Denisov & Lyudmila Zhogina Rusko
65  [18] Nikolay Kesada Roselo & Mariya Kesada Roselo Rusko
67  [16] Aleksandr Pakhomov & Ekaterina Turkova Rusko
68  [14] Viktor Katerinich & Sofia Edikhanova Rusko
68  [14] Aleksandr Kaverzin & Alina Mekhraban Rusko
68  [14] Rustam Khasanov & Adelia Gaivoronskaya Rusko
71  [13] Dmitriy Kuznetsov & Valeriya Luchnikova Rusko
72  [12] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rusko
73  [10] Dmitriy Shokhin & Anna Dedova Rusko
73  [10] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Rusko
73  [10] Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rusko
76  [9] Alexey Korablev & Diana Narbikova Rusko
76  [9] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Rusko
78  [8] Igor Lisitsyn & Lyubov Lavrinova Rusko
79  [7] Aleksandr Scherbakov & Ekaterina Sinitsyna Rusko
79  [7] Anatoliy Zharinov & Veronika Nelyubina Rusko
81  [5] Vladislav Artyushkov & Natalya Turchaninova Rusko
81  [5] Danila Chechetkin & Anastasiya Golopolosova Rusko
83  [3] Danila Efimov & Anastasiya Rozeeva Rusko
84  [2] Kirill Ionin & Viktoriya Botkova Rusko
85  [1] Umed Shamsi-zade & Anastasiya Schekina Rusko
86  Artem Angudovich & Valeriya Guzhva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}