Results from Lights of Moscow 2009 - Junior 1 Open Latin 27. září 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Lights of Moscow 2009
Rusko - Moscow 26. září 2009

Junior 1 Open Latin 27. září 2009

Finále

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusko
2  Nikita Pavlov & Veronika Dichka Rusko
3  Yuriy Lioli & Darya Shishkina Rusko
4  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
5  Pavel Lagurev & Polina Golubeva Rusko
6  Evgeniy Pavlos & Ulyana Maksimkina Rusko
7  Petr Kulikov & Olga Alekseenko Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [23] Aleksey Ermilov & Anna Ilina Rusko
9  [18] Egor Dyakov & Regina Naumova Rusko
10  [17] Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rusko
11  [16] Mikhail Ivanov & Veronika Zakharchuk Rusko
12  [15] Aleksey Lebedev & Ekaterina Klishina Rusko
13  [11] Yuriy Batyrev & Anna Mordanenko Rusko
13  [11] Andrey Samuylov & Viktoriya Vershinina Rusko
13  [11] Aleksey Usanov & Yana Petukhova Rusko

Čtvrtfinále

16  [27] Vladislav Baksheev & Kristina Garifullina Rusko
17  [26] Ayan Zhumataev & Liya Kazbekova Kazachstán
18  [21] Anton Rakov & Kristina Liventseva Rusko
18  [21] Artem Sattarov & Ilmira Yarullina Rusko
20  [19] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusko
20  [19] Vladislav Nikishin & Angelina Rodina Rusko
22  [16] Ilya Kashirkin & Anna Mayorova Rusko
23  [13] Kirill Revnivtsev & Darya Mysenkova Rusko
23  [13] Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rusko
25  [11] Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rusko

3. kolo (top 50)

26  [30] Maksim Panov & Sofya Shmukler Rusko
26  [30] Kirill Skotnikov & Natalya Kanfer Rusko
28  [28] Aleksandr Komogortsev & Mariya Myzdrikova Rusko
29  [26] Artem Ananchenko & Vera Alkevich Rusko
29  [26] Yaroslav Kulyaev & Mariya Senyaeva Rusko
29  [26] Vyacheslav Pryazhnikov & Yuliya Gerasimenko Rusko
32  [25] Denis Sultanov & Ekaterina Shelekhova Rusko
33  [22] Ivan Ivanov & Diana Baranova Rusko
34  [20] Sergey Chuyko & Yuliya Egorova Rusko
35  [19] Aleksandr Kuriganov & Alla Tsveleva Rusko
35  [19] Stanislav Mamonov & Anastasiya Koler Rusko
35  [19] Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Rusko
38  [17] Maksim Salnikov & Yulia Salnikova Rusko
39  [16] Timofey Savchuk & Kseniya Prokopenko Rusko
40  [15] Dmitriy Denisov & Yulia Zemtsova Rusko
40  [15] Ilya Luchina & Irina Alekseeva Rusko
40  [15] Petr Matsarskiy & Valeriya Remina Rusko
40  [15] Artur Zelev & Diana Kochurova Rusko
44  [14] Svyatoslav Anchukov & Viktoriya Davidenko Rusko
45  [13] Gleb Tipsin & Olga Korolko Rusko
46  [10] Sergey Aleynikov & Irina Zasko Rusko
46  [10] Dmitriy Eskov & Kristina Platonova Rusko
46  [10] Denis Filonenko & Sofya Rozhdestvenskaya Rusko
46  [10] Ilya Gavryukhin & Sofia Afanasenko Rusko
50  [7] Andrey Pilipenko & Veronika Vorobeva Rusko

2. kolo (top 70)

51  [36] Daniil Bochkarev & Aleksandra Mishina Rusko
51  [36] Ilkin Dadashov & Mariya Zubanova Rusko
53  [34] Oleg Novitskiy & Veronika Mischenko Rusko
54  [33] Nikita Yakubov & Elizaveta Burenina Rusko
55  [32] Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Rusko
56  [30] Egor Bukreev & Elizaveta Ereklintseva Rusko
56  [30] Dmitriy Kitiashvili & Elizaveta Serapina Rusko
58  [24] Dmitry Khukhko & Sofia Smirnova Rusko
58  [24] Dmitriy Kit & Svetlana Zhukova Rusko
60  [23] Ilya Popov & Anna Lobanova Rusko
61  [20] Georgiy Klochikhin & Elizaveta Yadryshnikova Rusko
61  [20] Bogdan Petukhov & Ulyana Kuchina Rusko
63  [19] Maksim Pasechnik & Elizaveta Chistyakova Rusko
64  [18] Alexey Dovgalyuk & Sofia Medvedeva Rusko
65  [14] Dmitriy Pozdnyakov & Yana Rozhnova Rusko
66  [11] Aleksey Konev & Ekaterina Baruseeva Rusko
67  [10] Fedor Chistov & Karina Sheina Rusko
68  [6] Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rusko
69  [4] Aleksey Derbilov & Anastasiya Fedoseeva Rusko
70  [3] Artiom Yarovoy & Alina Karapetyan Rusko

1. kolo (top 106)

71  [36] Nikita Bolshakov & Kristina Voznesenskaya Rusko
72  [35] Timur Minnebaev & Diana Krasilnikova Rusko
72  [35] Daniil Petrov & Anna Sytina Rusko
72  [35] Vladislav Raykov & Margarita Rybalova Rusko
72  [35] Fedor Tsaregorodtsev & Kristina Valiullina Rusko
76  [33] Nikita Efimov & Tatyana Gorshenina Rusko
76  [33] Oleg Elkin & Elizaveta Zhuravleva Rusko
76  [33] Kirill Lisenkov & Anastasiya Nagornaya Rusko
76  [33] Artem Stepanov & Polina Teleshova Rusko
80  [31] Andrey Ivanov & Ekaterina Erashova Rusko
81  [30] Ivan Galkovskiy & Ekaterina Morozova Rusko
82  [29] Khariton Nagornov & Ekaterina Kutergina Rusko
83  [28] Roman Vlasov & Elena Mitina Rusko
84  [27] Andrey Tupchienko & Oksana Berestova Rusko
85  [25] Aleksandr Vasilenko & Alina Bogomolova Rusko
86  [23] Aleksandr Grachev & Darya Petrova Rusko
87  [22] Nikita Petrov & Oksana Kononova Rusko
88  [20] Artemiy Zherdev & Olga Ustinova Rusko
89  [19] Dmitriy Malyshev & Karina Demyankova Rusko
90  [17] Mikhail Schukin & Valeriya Semikolenova Rusko
91  [16] Dmitriy Bokov & Polina Kutina Rusko
91  [16] Nikita Kalmykov & Zarina Sharapova Rusko
93  [15] Sergey Volkov & Darina Pavley Rusko
94  [14] Gleb Polischuk & Yana Popova Rusko
95  [13] Daniil Arutyunov & Kira Budantseva Rusko
96  [12] Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Rusko
96  [12] Aleksey Yablokov & Angelina Pavlova Rusko
98  [11] Aleksey Ryzhkov & Anna Aleksandrova Rusko
99  [10] Vasiliy Skurydin & Marina Necheporenko Rusko
100  [7] Aleksey Danilov & Yana Rutkovskaya Rusko
100  [7] Aleksandr Tseplyanov & Anastasiya Shemyakina Rusko
102  [6] Ilya Kosmachev & Valeriya Musina Rusko
103  [5] Daniil Miroshnichenko & Aleksandra Basova Rusko
103  [5] Aleksandr Zakharov & Alisa Ladygina Rusko
105  [2] Georgiy Koshechkin & Viktoriya Vdovina Rusko
105  [2] Daniil Teslinov & Mariya Teslinova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}