Results from Lights of Moscow 2009 - IDSF Open Latin 27. září 2009
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Lights of Moscow 2009
Rusko - Moscow 26. září 2009

IDSF Open Latin 27. září 2009

Finále

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
2  Nikita Brovko & Alina Zharullina Rusko
3  Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusko
4  Timur Imametdinov & Ekaterina Nikolaeva Rusko
5  Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya Rusko
6  Yuriy Simachev & Anastasia Klokotova Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [27] Roman Kovgan & Marina Sergeeva Rusko
8  [24] Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francie
9  [21] Dmitriy Pugachev & Anastasia Selivanova Rusko
10  [16] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
11  [6] Anton Semenov & Evgenia Kayukova Rusko
12  [4] Filipp Brykov & Olga Tarassova Rusko

Čtvrtfinále

13  [27] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
14  [25] Fedor Polyanskiy & Karina Galustyan Rusko
15  [17] Sergey Savitskiy & Irina Pechenova Rusko
16  [14] Kirill Kolpashchikov & Angelina Sibaeva Rusko
17  [13] Artem Gorelov & Anastasiya Borscheva Rusko
18  [11] Nikolay Andruschenko & Darya Seyko Rusko
19  [10] Viktor Burchuladze & Valeriya Ryabova Rusko
20  [9] Evgeni Likhachev & Maria Levina Rusko
21  [8] Artem Semerenko & Tatiana Kotelnikova Rusko
22  [5] Vitally Derendiaev & Maria Kirillova Rusko
22  [5] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Rusko
24  [4] Anton Aldaev & Natalya Polukhina Rusko

4. kolo (top 49)

25  [22] Artem Sorokin & Oksana Borovleva Rusko
25  [22] Dmitriy Svetlichnyy & Darya Shelestova Rusko
25  [22] Timur Yusupov & Sofya Kharina Rusko
28  [21] Dmitriy Cheshaev & Yuliya Samoylova Rusko
29  [20] Andrey Anurov & Ulyana Maslovskaya Rusko
29  [20] Igor Makarov & Anna Baklanova Rusko
31  [19] Andrey Strebizh & Elena Manuylova Rusko
31  [19] Anton Teplykh & Irina Samoylova Rusko
33  [18] Anton Puzravin & Mariya Raevskaya Rusko
34  [16] Egor Bobrov & Anna Buglova Rusko
34  [16] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rusko
34  [16] Andrey Rosikov & Tatyana Ivanova Rusko
37  [15] Aleksey Boychenko & Anastasiya Grigoreva Rusko
37  [15] Evgeniy Davidenko & Natalya Tkacheva Rusko
37  [15] Roman Denisenko & Tamara Prochnova Rusko
37  [15] Mikhail Zhebelev & Daria Eremenko Rusko
41  [14] Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusko
42  [13] Dmitry Evseev & Daria Evseeva Rusko
42  [13] Aleksey Polovnikov & Tatyana Veselkina Rusko
42  [13] Kirill Zakharov & Ekaterina Bralyuk Rusko
45  [9] Mikhail Radionov & Olesya Epischeva Rusko
46  [7] Ilya Kharlamov & Elizaveta Druzhinina Rusko
47  [6] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusko
48  [5] Artem Luchin & Lyubov Shatskaya Rusko
49  [4] Mikhail Kapusta & Vasilisa Melnikova Rusko

3. kolo (top 93)

50  [27] Vyacheslav Benko & Elena Klepikova Rusko
50  [27] Ivan Raditsa & Evgeniya Samoylova Rusko
52  [26] Pavel Silantev & Yana Pyzhova Rusko
53  [25] Anton Efremov & Ekaterina Belyaeva Rusko
53  [25] Eduard Yunets & Viktoriya Bitsadze Rusko
55  [24] Vasily Nikolayevsky & Alena Estrina Rusko
55  [24] Aleksandr Rodygin & Anna Efimova Rusko
55  [24] Pavel Rostokin & Kristina Shishkina Rusko
55  [24] Albert Sabirov & Margarita Belova Rusko
55  [24] Anton Seleznev & Lyubov Gabbasova Rusko
60  [23] Aleksandr Kuternin & Irina Bolshakova Rusko
61  [22] Anton Goncharov & Olga Andrianova Rusko
61  [22] Andrey Noskov & Maria Sergeeva Rusko
63  [21] Evgeniy Kendys & Kseniya Zubareva Rusko
64  [20] Aleksandr Elagin & Yuliya Sidyakina Rusko
64  [20] Roman Malkov & Anastasia Verbianova Rusko
64  [20] Evgeniy Shekhovtsov & Natalia Usoltseva Rusko
67  [19] Denis Kihtenko & Galina Akopian Ukrajina
67  [19] Sergey Sokhnenko & Tatiana Podgorelkina Rusko
69  [18] Nikita Menschikov & Mariya Zimina Rusko
69  [18] Denis Miroshnichenko & Angelina Kuryshova Rusko
69  [18] Pavel Smolin & Anastasia Shleyger Rusko
69  [18] Serguei Vylivnoi & Olga Malakhaeva Rusko
73  [17] Egor Petrov & Kseniya Lukyanova Rusko
73  [17] Aleksei Vlasov & Kristina Sharova Rusko
73  [17] Vladimir Vyatkin & Ekaterina Malakhova Rusko
76  [16] Artem Merkulov & Yulia Morozova Rusko
77  [15] Aleksey Birman & Aleksandra Demina Rusko
77  [15] Stanislav Zubik & Kseniya Protopopova Rusko
79  [14] Georgiy Trifonov & Bella Bakarova Rusko
80  [13] Gorislav Yachmenyov & Yuliya Luzina Rusko
81  [12] Dmitriy Nesterov & Taisa Finenkova Rusko
81  [12] Evgeniy Oreshnikov & Anna Barbacheva Rusko
81  [12] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusko
84  [11] Artem Gaylit & Elizaveta Shibaeva Bělorusko
84  [11] Nikita Novikov & Ani Arutyunyan Rusko
86  [10] Vadim Sukharev & Maria Plekhanova Rusko
87  [9] Alen Gaysin & Katerina Mikhaylova Rusko
87  [9] Georgiy Lapinskiy & Anna Shadrina Rusko
89  [8] Svyatoslav Bibyaev & Natalya Shevchuk Rusko
89  [8] Evgeny Lazarev & Elizaveta Gandzyuk Rusko
89  [8] Evgeniy Mescheryakov & Anastasia Belousova Rusko
89  [8] Aleksandr Zenkov & Galina Zhigaylo Rusko
93  [7] Pavel Shishov & Anastasiya Yaremenko Rusko

2. kolo (top 156)

94  [31] Konstantin Belenko & Alena Kan Rusko
94  [31] Aleksey Gavrilov & Yuliya Gubaydullina Rusko
94  [31] Andrey Kalinichenko & Mariya Kolycheva Rusko
94  [31] Artem Lazarev & Anastasia Podobedova Rusko
94  [31] Ilya Mazurov & Svetlana Tikhonova Rusko
94  [31] Sergey Ternovskikh & Tatiana Irikhina Rusko
100  [30] Igor Gorshenev & Olesya Nikishina Rusko
100  [30] Nikita Kupreykin & Nina Oshlokova Rusko
100  [30] Alexey Zvontsov & Tatiana Dudenko Rusko
103  [29] Roman Kopnin & Olga Puzanova Rusko
103  [29] Artem Kuchev & Tatyana Udovichenko Rusko
103  [29] Sergey Potemkin & Mariya Potemkina Rusko
103  [29] Artem Seleznev & Darya Makarova Rusko
103  [29] Nikita Smirnov & Svetlana Semenova Rusko
103  [29] Dmitriy Zhilyaev & Kseniya Pyatakhina Rusko
109  [28] Vsevolod Bezruchenko & Darya Kasparova Rusko
109  [28] Vladimir Efremov & Kira Zorilova Rusko
109  [28] Anton Frantsev & Ekaterina Shapovalova Rusko
109  [28] Artem Rybalkin & Larisa Zueva Rusko
109  [28] Vladimir Selin & Ekaterina Chastukhina Rusko
114  [27] Sergey Kovalenko & Anna Afanasyeva Rusko
114  [27] Denis Medvedev & Elena Yakimchuk Rusko
114  [27] Denis Nechaev & Mariya Shirshova Rusko
114  [27] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Rusko
114  [27] Miron Timkin & Valeriya Gorbunova Rusko
119  [26] Igor Cheldiev & Alina Fedorenko Rusko
119  [26] Artem Klimenov & Elena Gunina Rusko
119  [26] Vladimir Shelomitskiy & Renata Muftakhetdinova Rusko
122  [25] Ruslan Akolupin & Nadezhda Shandrina Rusko
122  [25] Sergey Kolesnikov & Maria Kiseleva Rusko
122  [25] Dmitriy Kuzin & Kseniya Romanenko Rusko
122  [25] Ivan Shnygin & Olga Potapova Rusko
126  [24] Dmitri Afanasev & Alena Valeeva Rusko
126  [24] Kirill Alyukhin & Darya Kontanistova Rusko
126  [24] Aleksander Sorochinski & Nadezhda Skorikova Rusko
129  [23] Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Rusko
129  [23] Roman Salazhentsev & Nadezhda Kokhanova Rusko
131  [22] Dmitriy Parfenov & Valeriya Babina Rusko
131  [22] Aleksandr Pevnitskiy & Kseniya Gogichasvili Rusko
131  [22] Nikita Pivov & Alexandra Busheva Rusko
131  [22] Yaroslav Ryabkov & Nataliya Krasnova Rusko
131  [22] Ilya Sukhonosov & Yana Demina Rusko
136  [20] Nikolai Iskhakov & Anna Berezhnova Rusko
136  [20] Daniil Lunyev & Anna Krylova Rusko
138  [19] Ivan Sizintsev & Darya Dmitrieva Rusko
139  [18] Pavel Katunin & Olga Khvesko Rusko
139  [18] Alexey Korablev & Diana Narbikova Rusko
139  [18] Kiril Smirnov & Ekaterina Kandrushina Rusko
142  [17] Maksim Belan & Yana Khabibullina Rusko
142  [17] Igor Enin & Nikol Khalapova Rusko
142  [17] Artem Kozlov & Vera Tomilova Rusko
145  [16] Dmitriy Ageev & Julia Sosnovskaya Rusko
145  [16] Vsevolod Ektov & Alisa Shevchenko Rusko
147  [15] Evgeniy Grinin & Olga Morozova Rusko
147  [15] Danil Preobrazhenskiy & Anastasiya Filyushina Rusko
149  [14] Dmitri Lopatin & Elena Kochneva Rusko
149  [14] Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Rusko
149  [14] Artiom Morozov & Anastasiya Soyko Rusko
152  [13] Andrey Bordachuk & Nadezhda Grekova Rusko
152  [13] Artem Bubnov & Ekaterina Davydova Rusko
152  [13] Vladimir Frolov & Darina Kulikova Rusko
155  [12] Nikolay Belkin & Alesia Zaika Rusko
156  [11] Aleksandr Loginov & Elizaveta Borisova Rusko

1. kolo (top 259)

157  [32] Andrei Gavrilov & Kseniya Maksimova Rusko
157  [32] Aleksey Kuznetsov & Aleksandra Shibanova Rusko
157  [32] Vadim Marin & Margarita Nikolaeva Rusko
157  [32] Adel Shangaraev & Anastasiya Pankratova Rusko
157  [32] Kirill Torchikov & Svetlana Burlakova Rusko
157  [32] Daniil Yurov & Regina Karimova Rusko
163  [31] Yan Diordiev & Anastasiya Kryukova Rusko
163  [31] Aleksandr Khrapov & Anna Kialova Rusko
163  [31] David Mhitaryan & Galina Mhitaryan Ukrajina
163  [31] Evgeny Pushkarev & Julia Tarabrina Rusko
163  [31] Pavel Savinkov & Darya Ivanova Rusko
168  [30] Gennadiy Monokhin & Svetlana Glukhareva Rusko
168  [30] Igor Nikolaev & Anna Shorina Rusko
168  [30] Roman Rybalko & Svetlana Karavaeva Rusko
168  [30] Maksim Spirin & Antonina Darcheva Rusko
168  [30] Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rusko
168  [30] Ilya Timoshenko & Ivita Matsenko Rusko
168  [30] Filipp Zholudev & Irina Khanova Rusko
168  [30] Aleksandr Zolotarev & Sofiya Gorbunova Rusko
176  [29] Tigran Akinyan & Aleksandra Shapovalenko Rusko
176  [29] Ilia Borodko & Anna Anikina Rusko
176  [29] Alexander Ivanov & Yuliya Tolmacheva Rusko
179  [28] Dmitri Ganin & Yuliya Listratova Rusko
179  [28] Aleksey Kibkalo & Viktoriya Kachalko Kyrgyzstán
181  [27] Anton Betnev & Anastasiya Vedeneeva Rusko
181  [27] Georgiy Kazakov & Kamilla Vakhitova Rusko
181  [27] Igor Lounev & Ekaterina Prokhorova Rusko
181  [27] Petr Pyrkov & Lyudmila Usmanova Rusko
185  [26] Kirill Aleksandrov & Irina Bystrova Rusko
185  [26] Aleksey Chinenov & Irina Ulyanova Rusko
185  [26] Vadim Golovchanov & Yuliya Vorontsova Rusko
185  [26] Igor Guskov & Alena Rodina Rusko
185  [26] Pavel Lesnichenko & Maria Karnetskikh Rusko
185  [26] Andrey Verlup & Tatyana Zhilenkova Rusko
191  [25] Aleksey Korolev & Polina Rumyantseva Rusko
191  [25] Razmik Simonyan & Valeriya Derzhiruchenko Rusko
193  [24] Artem Alekseev & Katerina Tsatsurina Rusko
193  [24] Ilya Firulev & Inna Kolpakova Rusko
193  [24] Dmitriy Karnetskikh & Victoria Bukova Rusko
193  [24] Sergey Katkov & Irina Mirsaetova Rusko
193  [24] Alexandr Otsechkin & Alexandra Lutsenko Rusko
198  [23] Andrey Bubnov & Elena Grebkina Rusko
198  [23] Anton Korovin & Aleftina Nikolaeva Rusko
198  [23] Andrey Laskin & Darya Kolosova Rusko
198  [23] Artashes Oganyan & Valeriya Dmitrieva Rusko
202  [22] Aleksey Chadin & Natalya Berendakova Rusko
202  [22] Sergej Krasnikov & Yulia Dragina Rusko
202  [22] Dmitriy Odireyko & Ekaterina Kaplun Rusko
202  [22] Andrey Romanovskiy & Ekaterina Vereschagina Rusko
202  [22] Ivan Turbasov & Ekaterina Kobzar Rusko
207  [21] Pavel Borozdov & Sofya Borisenko Rusko
207  [21] Konstantin Klimenko & Elena Likirichenko Rusko
207  [21] Roman Yakushin & Yana Timusheva Rusko
210  [20] Ivan Agafonov & Anna Ilicheva Rusko
210  [20] Aleksandr Aleshin & Irina Aleshina Rusko
210  [20] Aleksey Kalachikov & Olga Tarumova Rusko
210  [20] Artem Kutsenok & Elena Krasnoselskikh Rusko
210  [20] Ivan Prikhodchenko & Kristina Zinchenko Rusko
210  [20] Sergiy Vigak & Anna Muraveva Rusko
210  [20] Sergey Yurchenko & Violetta Vlada Rusko
217  [19] Vladimir Gerasimov & Aleksandra Anisimova Rusko
217  [19] Evgeniy Kochan & Regina Kleinfelder Rusko
217  [19] Mark Makhov & Mariya Kruchina Rusko
217  [19] Roman Navasardyan & Liana Kerselyan Rusko
221  [18] Vitaliy Adam & Angelina Bondarenko Rusko
221  [18] Anton Agafonov & Lyudmila Vlasova Rusko
221  [18] Yury Ovodov & Evgenia Shatilova Rusko
224  [17] Artem Bulava & Anastasiya Pavlova Rusko
224  [17] Nikita Fomichev & Evgeniya Ermishkina Rusko
224  [17] Ivan Prokhorov & Ekaterina Kachalina Rusko
227  [15] Andrey Dolzhenko & Liubov Proshkina Rusko
227  [15] Aleksandr Plotnikov & Olesya Gorbunova Rusko
229  [14] Anton Baksheev & Anzhelika Marushko Rusko
229  [14] Igor Davydov & Anastasiya Rybina Rusko
229  [14] Dmitriy Kuznetsov & Valeriya Luchnikova Rusko
232  [13] Sergey Denezhko & Natalya Shapovalova Rusko
232  [13] Aleksandr Gureev & Anastasiya Mazhorova Rusko
232  [13] Igor Rudakov & Irena Rudakova Rusko
232  [13] Artem Sheroukhov & Elena Smagina Rusko
236  [12] Aleksandr Milovatskiy & Margarita Amosova Rusko
236  [12] Rostislav Zhuravlev & Mariya Zhuravleva Rusko
236  [12] Vladimir Zhurkov & Angelina Glazkova Rusko
239  [11] Daniil Galitskiy & Ekaterina Sozinova Rusko
239  [11] Aleksandr Samsonov & Lyubov Vorozhtsova Rusko
241  [10] Anton Balavin & Darya Kuzminova Rusko
241  [10] Egor Baranov & Tatiana Zamentova Rusko
241  [10] Anton Klendiy & Maryna Romanyuk Rusko
241  [10] Denis Kopytin & Elena Nesterova Rusko
241  [10] Andrey Yaschenko & Yuliya Aseeva Rusko
246  [9] Sergey Brezhnev & Ekaterina Znova Rusko
247  [8] Artem Antonenko & Yuliya Antonenko (aka Lopatchenko) Rusko
247  [8] Mikhail Bezpalko & Galina Yerke Rusko
247  [8] Kirill Ionin & Viktoriya Botkova Rusko
247  [8] Dmitriy Koroliev & Karina Korolieva Rusko
247  [8] Vladislav Otdelkin & Alla Otdelkina Rusko
247  [8] Maksim Popov & Valeriya Fedorenko Rusko
247  [8] Viktor Povolotskiy & Kseniya Dudkina Rusko
254  [7] Timofej Demihov & Darija Barabanova Rusko
255  [5] Aleksandr Shevchenko & Ekaterina Shevchenko Rusko
256  [4] Umed Shamsi-zade & Anastasiya Schekina Rusko
256  [4] Mikhail Shikhovtsev & Dana Spitsyna Rusko
258  [2] Nikolai Mikadze & Alena Parkhomenko Rusko
258  [2] Aleksey Ponomarenko & Mariya Shevtsova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}