Results from "Latin Kvartal" Cup - Russian Junior I 10 Dance 1. března 2008
Podívejte se, jak advertise your product s námi

"Latin Kvartal" Cup
Rusko - Moscow 1. března 2008

Russian Junior I 10 Dance 1. března 2008

Finále

1  Sergey Rozhkov & Marina Zakharova Rusko
2  Alexey Barkov & Anna Grischenko Rusko
3  Yuriy Lioli & Bella Kotova Rusko
4  Kirill Kuznetsov & Tatyana Paramonova Rusko
5  Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina Rusko
6  Vladislav Tkachenko & Aleksandra Tarasenko Rusko
7  Vitaliy Nechaev & Sofya Pechenkina Rusko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Nikita Kadnikov & Maria Yamschikova Rusko
9  Vadim Likhovtsev & Anna Magdeeva Rusko
10  Kirill Medyanov & Eliza Lozhnikova Rusko
11  Mikhail Sarmatov & Viktoriya Polovova Rusko
12  Aleksandr Nayden & Valeriya Poklad Rusko
13  Andrey Kurmyshev & Viktoriya Makarkina Rusko

Čtvrtfinále

14  Evgeniy Spadarik & Tatyana Andreeva Rusko
15  Oleg Strekalov & Katerina Semenova Rusko
16  Valentin Pozdnyakov & Darya Tereschenko Rusko
17  Nikita Dolyuk & Ksenia Nikitina Rusko
18  Dmitriy Bayanov & Alina Dichka Rusko
19  Stanislav Maksimov & Anna Ionichenok Rusko
20  Vitali Sychev & Margarita Fomichenko Rusko
21  Andrey Korolev & Sabina Kralichkina Rusko
22  Nikolay Chernov & Elizaveta Grigoreva Rusko
23  Evgeniy Aksenov & Margarita Dyachenko Rusko
24  Maxim Chirikov & Veronika Dichka Rusko
24  Aleksey Usanov & Yuliana Garifova Rusko
26  Lev Khalemskiy & Aleksandra Koldan Rusko

3. kolo (top 49)

27  Artem Podolskiy & Darya Shishkina Rusko
28  Nikita Bortsov & Olga Voronina Rusko
28  Valentin Leonov & Anastasiya Volkova Rusko
30  Danil Klimentev & Anastasiya Shalimova Rusko
30  Egor Kondratenko & Svetlana Senko Rusko
32  Andrey Khripkov & Mariya Eliseeva Rusko
32  Leonid Tishkin & Anastasiya Kovalenko Rusko
34  Damir Makhmutov & Alina Semivolkova Rusko
34  Egor Sonin & Ekaterina Sonina Rusko
36  Aleksandr Ershov & Vera Blaginina Rusko
36  Aleksandr Nazarov & Margarita Razomazova Rusko
38  Andrey Filimonov & Alina Nikolaeva Rusko
38  Vladimir Timofeev & Vasilisa Shirobokova Rusko
40  Bogdan Zaritskiy & Polina Khanukaeva Rusko
41  Artem Belik & Yana Zaytseva Rusko
42  Michail Dezhurov & Inna Tokarchuk Rusko
43  Bogdan Okkel & Natalya Tserr Rusko
44  Aleksandr Egorov & Elena Malyanova Rusko
45  Ivan Alekseev & Mariya Matsedonskaya Rusko
45  Sergey Golubev & Katerina Tsatsurina Rusko
47  Ivan Ilin & Sveta Sokolova Rusko
48  Maksim Lashevich & Anna Sabirova Rusko
49  Evgeniy Atkin & Tatyana Galdina Rusko

2. kolo (top 103)

50  Roman Davydov & Yulia Feoktistova Rusko
51  German Lobkov & Natalya Kamaletdinova Rusko
52  Vladislav Motorkin & Anastasiya Kulkova Rusko
52  Domentiy Rakhmatulin & Mariya Fonareva Rusko
52  Artem Valiev & Polina Victorova Rusko
55  Ilya Gavryukhin & Valeriya Piyagina Rusko
56  Denis Khafizov & Yuliya Mischenko Rusko
57  Stanislav Mamonov & Ekaterina Volosatova Rusko
58  Maksim Negrun & Anastasiya Nurpiisova Rusko
59  Ruslan Gasanov & Milena Zaripova Rusko
59  Viktor Shiryaev & Anna Illina Rusko
61  Vladimir Krasilnikov & Anna Rybakova Rusko
61  Timofey Savchuk & Elena Reshetnikova Rusko
63  Evgeniy Nikolaev & Polina Amosyatskaya Rusko
64  Ilya Bazlov & Kseniya Idrisova Rusko
64  Roman Bikbulatov & Elina Kagarmanova Rusko
66  Nikita Titov & Darya Stolbova Rusko
67  Ilya Kolotushkin & Valeriya Kolmogorova Rusko
67  Nikita Litvinets & Viktoriya Kochkina Rusko
69  Artem Zarubkin & Yuliya Skalaba Rusko
70  Aleksey Mukhortov & Anastasia Milyutina Rusko
71  Aleksey Potapov & Darya Dozorova Rusko
72  Yaroslav Sidorov & Darya Levchenko Rusko
73  Kirill Kurbatov & Kseniya Vorobeva Rusko
74  Vyacheslav Kotov & Nadya Nikitina Rusko
75  Ilya Kashirkin & Anna Guschina Rusko
76  Ilya Egorov & Natalya Zavarzina Rusko
77  Sergey Bryazgin & Darya Mukhina Rusko
77  Igor Chuvochin & Anna Privalova Rusko
79  Evgeniy Lupachev & Mariya Chekulaeva Rusko
79  Zurab Turava & Darya Ispodkina Rusko
79  Ignat Zaripov & Kristina Gracheva Rusko
82  Aleksey Konev & Karina Savankova Rusko
82  Vadim Maslov & Mariya Nosova Rusko
84  Evgeniy Ivanov & Diana Kotereva Rusko
85  Mikhail Efimov & Anastasiya Krasnoperova Rusko
85  Denis Galimov & Olesya Sheveleva Rusko
87  Kirill Psarev & Darya Perina Rusko
88  Aleksey Ermilov & Kseniya Prokopenko Rusko
88  Oleg Kuznetsov & Irina Kupriyanova Rusko
88  Bogdan Sergeychuk & Polina Tropskaya Rusko
91  Boris Deev & Elizaveta Bogdanova Rusko
92  Vladislav Kurpanskiy & Polina Baurina Rusko
92  Nikolay Paschenko & Ekaterina Fayruzova Rusko
94  Evgeniy Sveridonov & Viktoriya Pentyurina Rusko
95  Ilya Dronov & Elena Lisina Rusko
96  Alexey Viacheslavov & Alina Voyna Rusko
97  Sofen Merabet & Anna Podnebesnaya Rusko
98  Dmitriy Sayankin & Arina Podkolzina Rusko
98  Vladislav Tolstikov & Viktoriya Andreeva Rusko
100  Zakhar Schegolev & Darya Rybina Rusko
101  Dmitriy Bolotnikov & Anna Terekhova Rusko
102  Nikita Ryleev & Valeriya Maslova Rusko
103  Samat Sattarov & Anastasiya Bubchikova Rusko

1. kolo (top 164)

104  Ivan Dorofeev & Marina Filonchik Rusko
104  Evgeniy Temlyantsev & Alisa Chekalova Rusko
104  Mikhail Zloschastev & Anastasiya Tulupova Rusko
107  Egor Kravchenko & Polina Petrochenko Rusko
107  Dmitriy Radchenko & Yuliya Tarasova Rusko
109  Anton Larin & Elena Dnischenko Rusko
109  Vladimir Shishkov & Lada Bazhanskaya Rusko
111  Klim Akulich & Kristina Tkach Rusko
112  Kirill Krivov & Viktoriya Vetrova Rusko
112  Andrey Sapitskiy & Kseniya Sycheva Rusko
114  Sargis Apoyan & Ulyana Shemelina Rusko
115  Kirill Kepper & Aleksandra Oshitok Rusko
116  Nikita Grigorevskij & Ekaterina Kachalina Rusko
116  Azamat Zhaparov & Viktoriya Olagyan Rusko
118  Ilya Petukhov & Alena Zheleznitskikh Rusko
119  Artem Kepper & Kristina Shinkaryuk Rusko
120  Stanislav Ulanovskiy & Ekaterina Martyukhina Rusko
121  Aleksey Baranov & Kristina Konovalova Rusko
122  Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusko
123  Maksim Gamzaev & Yuliya Shishkanova Rusko
123  Ivan Makhov & Irina Zasko Rusko
123  Aleksandr Scherban & Mariya Maksakova Rusko
126  Arsen Israelyan & Kristina Bogoslavskaya Rusko
126  Anton Moskvichev & Alena Leonova Rusko
126  Aleksandr Veresovoy & Kristina Bolshakova Rusko
129  Dmitriy Schetilin & Galina Badikova Rusko
130  Pavel Kulbeda & Polina Predeina Rusko
131  Sergey Davydov & Anastasiya Timofeeva Rusko
131  Pavel Mikhaylov & Valeriya Bobrova Rusko
131  Evgeniy Serikov & Vlada Tikhomirova Rusko
131  Dmitriy Suzdalov & Anastasiya Peregontseva Rusko
135  Evgeniy Rutchin & Viktoriya Tverdokhlib Rusko
136  Anton Gudok & Valentina Sharafetdinova Rusko
137  Roman Silin & Ekaterina Lamanova Rusko
138  Nikita Petrov & Oksana Kononova Rusko
138  Gleb Sumin & Antonina Maksimova Rusko
138  Andrey Zhestkov & Kseniya Kozyreva Rusko
141  Aleksandr Shubin & Olga Orlova Rusko
142  Nikita Donets & Lyudmila Sergeeva Rusko
143  Stanislav Chernov & Kristina Efimushkina Rusko
143  Ilya Kurynov & Yuliya Koshkina Rusko
145  Dmitriy Eskov & Mariya Simonova Rusko
146  Aleksey Kondakov & Evgeniya Khayrullina Rusko
146  Sergey Kuryanov & Mariya Nikonova Rusko
146  Bogdan Petukhov & Sofya Davydova Rusko
149  Aleksandr Fedoseev & Mariya Khafizova Rusko
149  Nikita Kaymin & Elizaveta Gerasimova Rusko
151  Vasiliy Chernikov & Alisa Makhanova Rusko
151  Rostislav Kolesnik & Anastasiya Rudneva Rusko
153  Sergey Askalin & Mariya Danilova Rusko
153  Aleksandr Kravtsov & Mariya Belyaeva Rusko
155  Denis Utekhin & Alisa Ladygina Rusko
156  Pavel Nochovskiy & Svetlana Korosteleva Rusko
156  Aleksandr Schavelev & Arina Korelskaya Rusko
158  Anton Monakhov & Anastasiya Klyushnikova Rusko
158  Aleksey Petrov & Tatyana Spirina Rusko
158  Aleksandr Pudovkin & Ekaterina Volosatova Rusko
158  Artem Shakhbatyan & Maria Shakhbatyan Rusko
162  Pavel Guskov & Ekaterina Sharkova Rusko
163  Nikita Shundalov & Irina Khmelyar Rusko
164  Aleksey Smirnov & Kristina Myshenkova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}