Results from "Latin Kvartal" Cup - Juvenile II Combination 1. března 2008
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

"Latin Kvartal" Cup
Rusko - Moscow 1. března 2008

Juvenile II Combination 1. března 2008

Finále

1  Ivan Kalinin & Olga Ignaticheva Rusko
2  Maksim Panov & Violeta Rayskina Rusko
3  Svyatoslav Anchukov & Anastasiya Larchenko Rusko
4  Vyacheslav Samokhin & Kristina Stelnikova Rusko
5  Andrey Kovalev & Ekaterina Shelekhova Rusko
6  Vladislav Kolesnikov & Darina Pobegaylo Rusko
7  Aleksandr Reshetov & Ekaterina Malyakshina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  Andrey Vysloukh & Darya Nelina Rusko
9  Andrey Pilipenko & Kristina Liventseva Rusko
10  Sergey Kotov & Anastasia Zaytseva Rusko
11  Sergey Aleynikov & Yulia Zemtsova Rusko
11  Ilya Senatorov & Ekaterina Panteleeva Rusko
13  Artiom Yarovoy & Alina Pavlikova Rusko

Čtvrtfinále

14  Valeriy Kravchenko & Sofya Shmukler Rusko
15  Igor Gogichaev & Arina Smirnova Rusko
16  Valentin Kaydalov & Irina Lyaschenko Rusko
17  Svyatoslav Abanosimov & Anastasiya Trachuk Rusko
18  Sergey Novoseltsev & Luiza Edigaryan Rusko
19  Aleksey Danilov & Veronika Starchenko Rusko
20  Fedor Voronov & Anna Bukhalina Rusko
21  Mark Glushko & Polina Semenova Rusko
21  Aleksandr Kuznetsov & Elizaveta Kaygorodova Rusko
23  Evgeniy Stepanchenko & Anastasiya Nikiforova Rusko
23  Vladimir Zhadan & Ekaterina Gorshkova Rusko

2. kolo (top 49)

25  Mikhail Shlenskiy & Anna Utyamisheva Rusko
26  Daniil Bochkarev & Taisiya Priporova Rusko
27  Dmitriy Denisov & Kristina Voznesenskaya Rusko
28  Boris Kulakov & Valeriya Sytina Rusko
28  Konstantin Zamigulin & Mariya Gruzdeva Rusko
30  Aleksandr Vasetskiy & Yuliya Sumbaeva Rusko
30  Kirill Zakatov & Valeriya Smirnova Rusko
32  Maksim Senchik & Svetlana Belokurova Rusko
33  Konstantin Svechkar & Alina Ivanilova Rusko
34  Nikolay Trusevskiy & Olga Kovner Rusko
35  Yaroslav Vasiliv & Veronika Razinkova Rusko
36  Aleksey Derbilov & Veronika Vorobeva Rusko
36  Egor Gudkov & Vera Duganova Rusko
36  Mikhail Parfenov & Anastasiya Kuzina Rusko
39  Nikita Murzin & Kseniya Trufanova Rusko
40  Danila Vasnev & Alina Dautova Rusko
41  Radim Ramazanov & Marina Berkutova Rusko
42  Anton Miryasov & Darya Grebenyuk Rusko
43  Artem Gafarov & Kseniya Tarasyan Rusko
43  Maksim Novoseltsev & Darya Bondareva Rusko
45  Nikita Melnikov & Polina Gamzaeva Rusko
45  Gleb Sekachev & Polina Palchikovskaya Rusko
47  Gordey Zeldovich & Anastasiya Strashnova Rusko
48  Ali Tayekh & Darina Lapshina Rusko
48  Artem Toporov & Natalya Guseva Rusko

1. kolo (top 59)

50  Dzhon Mnatsakanyan & Tamara Mkrtumyan Rusko
51  Ilya Finogenov & Ekaterina Rybalchenko Rusko
52  Maksim Kalinin & Kristina Grishina Rusko
53  Danila Dudin & Yuliya Gaydova Rusko
54  Dmitriy Vyatkin & Evgeniya Spektor Rusko
55  Daniil Kondratev & Anastasia Maksimova Rusko
55  Denis Raev & Svetlana Zhukova Rusko
57  Daniil Moskalenko & Valeriya Musina Rusko
58  Ilya Buturlin & Nataliya Razina Rusko
59  Sergey Driga & Aleksandra Fetisova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}