Results from Kyiv Open 2003 - IDSF International Open Latin 9. listopadu 2003
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Kyiv Open 2003
Ukrajina - Kyiv 8. listopadu 2003

IDSF International Open Latin 9. listopadu 2003

Finále

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
2  Olexandr Prysyazhnyuk & Anastasiya Kislina Ukrajina
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
5  Kirill Nikitin & Irina Naumova Rusko
6  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Roman Stepanov & Polina Teplenko Rusko
8  Benedetto Capraro & Marta Faiola Itálie
9  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Lotyšsko
10  Georgiy Korolyov & Marta Sztobryn Polsko
11  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldávie
11  Heiko Straile & Daniela Beckmann Německo
13  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polsko
13  Tomas Hosek & Simona Svrckova Česká republika

Čtvrtfinále

15  Vladimir Baklanov & Leila Agaeva Rusko
16  Anton Ganopolskyy & Nataliya Magdalinova Německo
17  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina
18  Stasys Brilis & Carolin Neumann Estonsko
18  Anton Marchuk & Oxana Sidorenko Rusko
20  Ilia Russo & Yulia Russo Bělorusko
21  Artem Epifanov & Maria Kirillova Rusko
22  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusko
22  Konstantyn Voynarovskiy & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
24  Kiril Malovanyy & Olga Malovanaya Ukrajina
24  Pavel Pasechnik & Elena Viscu Moldávie
26  Sinisa Vasic & Anna Ludwig-Tchemodourova Rakousko
27  Maxim Bulanyi & Katerina Spasitel Ukrajina
28  Mihai Gabriel Petre & Elwira Dominika Duda Rumunsko

2. kolo (top 59)

29  Anton Baurov & Yulia Posmygaeva Rusko
30  Oleg Konnov & Elena Kazantseva Rusko
31  Andriy Dykyy & Iryna Zhebrak Ukrajina
32  Artur Akautdinov & Yaroslava Danilenko Rusko
32  Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Polsko
34  Aleksander Demkin & Salome Lomsadze Georgie (USA)
35  Dmitry Marchenko & Anna Voronina (aka Sheverneva) Rusko
36  Mykhaylo Samoshchenko & Nataliya Maidiuk Ukrajina
37  Sergiy Kvashyn & Liudmyla Bobrysheva Ukrajina
38  Vitally Derendiaev & Ekaterina Samodelkina Rusko
39  Oleksey Gotsuliak & Yuliya Penkovska Ukrajina
39  Róbert Magyari & Nanda Wolf Maďarsko
39  Viktor Paliy & Veronika Burtova Ukrajina
42  Kyrylo Khytrov & Olena Khablenko Ukrajina
43  Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
44  Anton Nesmelov & Evgenia Strizak Rusko
45  Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polsko
46  Roman Reut & Lyudmila Chegrinets Rusko
46  Vitaliy Rudenko & Iryna Levit Ukrajina
46  Yuriy Sokyrko & Kateryna Silchenko Ukrajina
49  Yevgen Borovik & Olena Martyshenko Ukrajina
49  Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukrajina
51  Vasile Constantin & Geanina Niculae Rumunsko
51  Maxym Litiyushkin & Ganna Yaskevich Ukrajina
53  Serge Ribak & Olena Ribak (aka Isakova) Ukrajina
53  Artur Samofalov & Yevgenia Rudenko Ukrajina
53  Ilia Sidorenko & Katerina Starchak Ukrajina
56  Oleksiy Bisko & Anna Palamarchuk Ukrajina
56  Mykhailo Fedoruk & Julia Eremenko Ukrajina
56  Giuseppe Parlett & Lauriane Gillieron Švýcarsko
56  Oleksii Zahorujko & Kateryna Leonenko Ukrajina

1. kolo (top 92)

60  Damian Danielski & Agnieszka Kolanko Polsko
60  Yevgen Stadnyk & Oksana Sidak Ukrajina
62  Andrey Chuvaev & Elena Safronova Rusko
62  Petr Knesl & Vladimira Matouskova Česká republika
62  Manuchar Manjavidze & Laura Kveladze Georgie (USA)
65  Mykhaylo Kandzyuba & Liliya Dmytrash Ukrajina
65  Andriy Reva & Anastasiya Brailo Ukrajina
67  Oleksandr Rondal & Olena Biliy Ukrajina
68  Gleb Gorshkov & Olesia Gudyma Rusko
69  Valentin Vasin & Natalia Granko Ukrajina
70  Mykyta Paladin & Oleksandra Sazonenko Ukrajina
71  Yevgen Lapin & Olena Sokalska
71  Daniel Wiecek & Justyna Pieta Polsko
73  Aleksandr Anufriev & Alina Smirnova Rusko
73  Sergiy Arnautov & Anna Chamata Ukrajina
73  Konstantin Buryak & Kateryna Katerynchyk Ukrajina
73  Artem Chernysh & Olga Gryshchuk Ukrajina
73  Oleksandr Karayvan & Tetiana Dzhala Ukrajina
73  Igor Pylayy & Yevgenia Sorokina Ukrajina
79  Volodymyr Akhlomov & Ruslana Karluchenko Ukrajina
79  Evgen Safronov & Lena Butko Ukrajina
79  Maxim Selikov & Katerina Simakina Ukrajina
79  Andriy Volkov & Yana Kolobova Ukrajina
83  Alexey Boychun & Oleksandra Knyzhko Ukrajina
83  Vitaliy Gorgol & Kateryna Nosenko Ukrajina
83  Igor Kremenchuk & Kateryna Marchuk Ukrajina
83  Dmytro Kucher & Anastasiya Musiyaka Ukrajina
83  Vyacheslav Mostsevoy & Maria Avrashko Ukrajina
83  Oleksandr Prokopenko & Maryna Karpenko Ukrajina
83  Vadym Pustovyy & Yuliya Misnyk Ukrajina
83  Vadim Shabanov & Irina Gamzatova Ázerbajdžán
83  Maksym Sidak & Olena Prymostko Ukrajina
83  Tamer Uzgun & Aylan Vardar-uzgun Turecko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}