Results from Korea Open Championships - IDSF International Open Latin 6. září 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Korea Open Championships
Korea (Jižní) - Chun Cheon 6. září 2008

IDSF International Open Latin 6. září 2008

Finále

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
2  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
3  Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Itálie
4  Jevgenijs Suvorovs & Andrea Zelinkova Lotyšsko
5  Mirko Sciolan & Nuria Santalucia Austrálie
6  Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
8  Watcharakorn Suasuebpun & Warapa Jumbala Thajsko
9  Yumiya Kubota & Rara Kubota Japonsko
10  Kyung Won Kim & Su Myo Park Korea (Jižní)
10  Evgeny Kotov & Valeria Skosyrskaya Rusko
10  Yutaka Kubota & Miyuki Kubota Japonsko

Čtvrtfinále

13  Jiho Bae & Su Jung Jung Korea (Jižní)
14  Myung Soo Kim & Su Min Kim Korea (Jižní)
15  Nam Giyong & Choi Marg-eun Korea (Jižní)
15  Seongho Jo & Daeun Yoo Korea (Jižní)
15  Hyeon You Kim & Su Lim Lee Korea (Jižní)
18  Nguyen Hai Anh & Nguyen Hong Thi Viet Nam
18  Seongu Ji & Hyeonna Lee Korea (Jižní)
18  Jaeho Jung & So-yeon Yoon Korea (Jižní)
18  Su Ro Kim & Youn Bi Jung Korea (Jižní)
22  Fong Waikin & Umei Kok Macau
23  Beoyung-su Go & Sun Go Korea (Jižní)
24  Jang Won Lee & You Ri Nam Korea (Jižní)

1. kolo (top 48)

25  Dong Hyun An & Eun Hye An Honkong
25  Jung Hyoun Park & Bok Hee Moon Korea (Jižní)
27  Ha Yong Lee & Eun Ha Kim Korea (Jižní)
28  Sung Su Lee & Mi Hwa Lee Korea (Jižní)
29  Sea Jin Jang & Hye In Lee Korea (Jižní)
30  Jung Hyun Hwang & Bo Ra Jang Korea (Jižní)
31  Norwille Damasin & Joana Ninta Marciano Filipíny
32  Hee Sang Kim & Seul Lee Bi Korea (Jižní)
33  Hyung Suk Kim & Rum Jung Korea (Jižní)
34  Hak Yong Choi & Eun Ah Jo Korea (Jižní)
35  Tae Yeang Oh & Sael Ah Lee Korea (Jižní)
36  Kyung Chan Lee & Ryang Hee Kwon Korea (Jižní)
37  Il Eun & Sul Ki Kim Korea (Jižní)
38  Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Korea (Jižní)
39  Jung Oh Kim & Yun Ju Jo Korea (Jižní)
40  Sung-soo Kim & Da Yae Hong Korea (Jižní)
41  Jung Hyun Park & In Hye Jung Korea (Jižní)
41  Thirasuwat Pulworalop & Nuttharat Viriyapornpun Thajsko
43  Junh Yung Hong & Su Isin Korea (Jižní)
44  Lo Hong Kio & Lin Mui Macau
45  Sun Ho Kim & So Yeon Park Korea (Jižní)
45  Chi Youn Park & Hye In Ham Korea (Jižní)
47  Jun Young Ahn & Eun Hur Korea (Jižní)
47  Min Kang & Jin Hyung Park Korea (Jižní)
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}