Results from Kodryanka 2005 - IDSF International Open Latin 24. dubna 2005
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Kodryanka 2005
Moldávie - Kishinev 23. dubna 2005

IDSF International Open Latin 24. dubna 2005

Finále

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rusko
2  Evgeniy Imrekov & Elena Kalugina Rusko
3  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Moldávie
4  Ojars Bacis & Santa Lodina Lotyšsko
5  Andrei Prosvirnin & Yulia Rogozina Rusko
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Rakousko
8  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
8  Pavel Pasechnik & Elena Mantaluta Moldávie
10  Artem Gritsiuk & Maria Netkach Rusko
10  Trendafil Sarmov & Radostina Ivanova Bulharsko
12  Pavel Alexeevsky & Ekaterina Slesarenko Rusko

Čtvrtfinále

13  Aleksandr Skarlato & Kateryna Katerynchyk Ukrajina
14  Dumitru Doga & Alexandra Malai Moldávie
15  Oktavian Para & Elena Cravciuc Moldávie
16  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldávie
17  Artem Chernysh & Ekaterina Okorokova Ukrajina
18  Vasili Poplavskiy & Anna Matus Moldávie
19  Mihail Ciobanu & Iana Gorodianova Moldávie
20  Dmitri Pakhomov & Yekaterina Migunova Rusko
21  Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
22  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Moldávie
22  Pavel Jitariuc & Olga Ivanova Moldávie
24  Rangel Spirov & Antoaneta Popova Bulharsko

2. kolo (top 38)

25  Lucian Dimitras & Elena Samarina Moldávie
25  Yuri Grigorica & Olga Covalenco Moldávie
27  Adrian Ciutoiu & Cristina Georgiana Niculita Rumunsko
28  Ivan Cosman & Marina Zagoruico Moldávie
28  Stanislav Suravschii & Ilona Revetcaia Moldávie
30  Razvan Dorin Galban & Emilia Oprea Rumunsko
31  Sergiu Burlacu & Ana Guranda Moldávie
32  Andrei Andronic & Ekaterina Dosan Moldávie
32  Igor Colac & Doina Milinceanu Moldávie
32  Petru Moscaliuc & Olga Goncearuc Moldávie
35  Evghenii Lungu & Ludmila Samrai Moldávie
36  Costin Bocan & Irene Stanciu Rumunsko
37  Sergiy Stasyuk & Iryna Shamanovska Ukrajina
38  Andrei Caisin & Ecaterina Mantaluta Moldávie

1. kolo (top 56)

39  Dumitru Turcan & Xenia Petrova Moldávie
40  Roman Manolachi & Natalia Gutu (aka Paun) Moldávie
41  Ghenadii Jitariuc & Natalia Ivanova Moldávie
42  Nicolae Colac & Ina Chicu Moldávie
42  Catalin Macovei & Carolina Simion Moldávie
44  Octavian Cepurjinschii & Olga Chiricenco Moldávie
45  Calin Panaite & Tatiana Timus Moldávie
46  Alexandr Hudorozhtsov & Aneta Oglezneva Moldávie
47  Nelu Girbu & Oxana Lavrinenco Moldávie
48  Serghei Andreev & Ana Brodetcaia Moldávie
48  Victor Vecitomov & Ecaterina Cuziminscaia Moldávie
50  Radu Botnariuc & Daniela Botnariuc Moldávie
50  Alexandr Voloh & Ecaterina Bocancea Moldávie
52  Peter Adamcik & Dana Pisoftova Česká republika
52  Serghei Dimcenco & Natalia Harabagiu Moldávie
52  Maxim Furtuna & Ksenia Spinu Moldávie
52  Radu Pastuhov & Vanda Pantiuh Moldávie
52  Nicolai Sasorin & Cristina Barbuta Moldávie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}