Results from Kistelek Open 2012 - WDSF World Junior II Latin 22. září 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Kistelek Open 2012
Maďarsko - Kistelek 22. září 2012

WDSF World Junior II Latin 22. září 2012

Finále

1  Vyacheslav Samokhin & Alina Karapetyan Rusko
2  Yaroslav Brovarskyy & Elyzaveta Gyzhko Ukrajina
3  Vladislav Kolesnikov & Anna Isakovich Rusko
4  Luigi Battaglia & Emilia Paolicelli Itálie
5  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polsko
6  Dawid Podgajny & Oliwia Popek Polsko
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Nino Kleindienst & Urska Bencak Slovinsko
8  Leonardo Lini & Mia Gabusi Itálie
9  Daniil Rostvinschii & Anastasia Stan Moldávie
10  Jure Bergant & Ana Mesec Slovinsko
10  Stefan Malin Sofroni & Alexandra Lacramioara Acatrinei Rumunsko
12  Igor Bodyagin & Anastasiya Bodyagina Německo
13  Igor Reznik & Kristina Godunova Ukrajina

Čtvrtfinále

14  Alexandru Valentin Dumitru & Cezara Banu Rumunsko
15  Ádám Hatházi & Nika Stefanic Maďarsko
15  Patryk Ploszaj & Anna Kaczmarski USA
17  Vedran Sraga & Iva Risek Croatia
18  Georg Gritsai & Jekaterina Blinkova Estonsko
18  Nikola Novak & Klara Adamova Česká republika
20  Kaspar Kolk & Sofia Savenko Estonsko
20  Mishael Omri & Liel Moreinis Israel
20  Nicholas Stevens & Alexandra Gutkovich USA
20  Orestas Vasiliauskas & Olivija Gramaliauskaite Litva
24  Konstantin Selin & Svetlana Dulub Bělorusko
25  Dan Sramek & Barbora Horakova Česká republika
26  Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Island

2. kolo (top 49)

27  Victor Catalin Cauca & Natalie Winter Dánsko
27  Nikita Lipen & Elizaveta Umrihina Bělorusko
27  David Ovsievitch & Maria Sedin Německo
27  Lari Urevich & Yael Pasternak Israel
31  Lauri Linnaranta & Melis Görsoy Finsko
32  David Bjarni Chiarolanzio & Helga Sigrun Hermannsdottir Island
32  Karlis Didrihsons & Elina Kalvane Lotyšsko
32  Alexander Georgiev & Ventzislava Bormanlilska Bulharsko
32  Dan Pseneac & Alexandrina Bicov Moldávie
36  Tin Sanjkovic & Lucija Sabolek Croatia
37  Baurzhan Beken & Nargiza Sarsebekova Kazachstán
37  Ljuboslav Stoev & Miroslava Doicheva Bulharsko
39  Lucas Samuel Lopez & Mar Albelda Španělsko
40  Emil Kabirov & Karolina Plaziy Francie
40  Daniel Toth & Zuzana Povinska Slovensko
42  Everts Gulbis & Gunta Anda Zabrauska Lotyšsko
43  Kazuki Sugawara & Sakura Mitsuhashi Japonsko
44  Hugo Gustafsson & Anna Götborg Švédsko
44  Dominik Jasiczek & Sharon Bron Rakousko
46  Lucas Felici & Lisa Laffargue Francie
46  Sergi Pons Duran & Natalia Atilano Barcelo Španělsko
48  Özgün Dogan & Nursen Özhan Turecko
49  Nariman Ashenov & Aruzan Aldasheva Kazachstán

1. kolo (top 65)

50  Mihály Pellei & Zsuzsanna Hercsik Maďarsko
51  Dominik Fus & Andrea Feher Rakousko
51  Christoffer Höjmark Thomsen & Sandra Overballe Pedersen Dánsko
51  Edvinas Ringys & Rugile Monginaite Litva
55  Kento Ebihara & Natsumi Tokuno Japonsko
55  Sinan Ozcan & Damla Koken Turecko
57  Quentin Chippaux & Elsa Bois Francie
58  Arthemy Kokhanov & Abigail Xinkas Kanada
59  Nedeljko Kraljevic & Nora Cavkunovic Srbsko
59  Jordan Maguire & Laura Robinson Anglie
61  Ingemar Moberg & Alexandra Kaleta Švédsko
62  Benjamin Lindström & Emma-jemina Liljestrand Finsko
63  Mathew Duffin & Jade McCabe Anglie
64  Ivan Bokor & Lena Josivljevic Srbsko
65  Christopher Mejia & Camila Arboleda Ecuador
66  Alexander Mikhaylov & Alexandra Nozdrina Belgie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}