Results from Kharkiv Open 2006 - IDSF International Open Latin 3. prosince 2006
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Kharkiv Open 2006
Ukrajina - Kharkiv 2. prosince 2006

IDSF International Open Latin 3. prosince 2006

Finále

1  Mikhail Kolomiets & Anna Gudyno Rusko
2  Kirill Nikitin & Elena Gabdrakhmanova Rusko
3  Pavel Ivanov & Olga Barannikova Rusko
4  Stefan Ciubotaru & Marina Bazarova Moldávie
5  Vasili Marchenkov & Marina Skripnichenko Rusko
6  Oleg Shik & Anna Fernebok Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Albert Akopian & Natalya Abramova Arménie
8  Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko Ukrajina
9  Aleksandr Makarov & Anastasia Balaeva Rusko
9  Dmitriy Nikolaev & Yulya Zhylko Bělorusko
11  Dmytro Rosenko & Dariya Babay Ukrajina
12  Maxym Litiyushkin & Kateryna Yovyk Ukrajina

Čtvrtfinále

13  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
14  Alexander Andreev & Irina Domokurova USA
14  Mikhail Fadeev & Iulia Vorosilova Rusko
14  Sergiy Stasyuk & Aliona Khomyakova Ukrajina
17  Aleksei Sokolkov & Natalya Ivanova Rusko
17  Vadim Usovitch & Marina Chernoshei Bělorusko
19  Andrei Sergunin & Evgeniya Kuligina Rusko
20  Evgeni Savatin & Nadiezda Stepochkina Rusko
21  Anton Beregovoy & Kamilla Kerimhanova Estonsko
22  Mikhail Schepkin & Natalya Knyazeva Rusko
23  Dmytro Morozov & Olena Pul Ukrajina
24  Igor Ustymovych & Mariya Zaichenko Ukrajina

2. kolo (top 38)

25  Andrey Lagzdinsh & Irina Leshchenko Ukrajina
25  George Osadchy & Elizaveta Tavrovskaya Rusko
27  Oleg Kireev & Maria Poklady Ukrajina
27  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusko
27  Dmytro Shylov & Khrystyna Moshenskaya Ukrajina
30  Aleksandr Pochtarenko & Krystyna Vysokos Ukrajina
31  Sergiy Tyutkalo & Yana Rusenyuk Ukrajina
32  Vadim Volkov & Elizaveta Shaposhnikova Rusko
33  Evgeniy Klimov & Tatyana Trofimova Rusko
34  Sergey Tril & Kateryna Levchenko Ukrajina
35  Maksym Brenda & Anna Shkuropatova Ukrajina
36  Valeriy Shokhin & Vera Litvinova Ukrajina
37  Nazar Alekseev & Natalya Ryabtseva Ukrajina
37  Anton Scherban & Olga Koshienko Ukrajina

1. kolo (top 57)

38  Artem Pohribnyy & Iuliana Dzhulai Ukrajina
39  Dmitriy Bushnyakov & Bella Smolentseva Rusko
40  Yuriy Kravchenko & Olga Takhtamysheva Ukrajina
41  Stanislav Statiev & Elena Zaytseva Ukrajina
42  Vitaliy Medyanik & Natalya Leshchenko Ukrajina
43  Dmitriy Semyenuk & Ganna Krapivnitska Ukrajina
44  Denys Dyachenko & Alina Lyubetska Ukrajina
44  Alex Malashenko & Nataliya Zhook Ukrajina
46  Ivan Kurganskiy & Alina Sivatchenko Ukrajina
46  Alexandr Lupalov & Liubov Melnik Ukrajina
48  Alexandr Marchenko & Margaryta Garmash Ukrajina
49  Artem Balabaev & Anastasiya Sotynova Ukrajina
49  Vitaliy Burkaltsev & Yana Vasilenko Ukrajina
49  Konstantin Buryak & Darya Shedova Ukrajina
49  Vyacheslav Marinesku & Olena Starodubska Ukrajina
53  Dimitri Gutkov & Lena Levada Ukrajina
53  Paul Remenyk & Kristina Gladchenko Ukrajina
55  Dmytro Stepanenko & Olena Lubyanitska Ukrajina
55  Jurij Sugar & Ekaterina Sivolap Ukrajina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}