Results from Italian Championships - Youth U18 Standard 28. ledna 2006
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Italian Championships
Itálie - Foligno 27. ledna 2006

Youth U18 Standard 28. ledna 2006

Finále

1  Andrea De Angelis & Virginia Nocella Itálie
2  Davide Mariani & Debora Mancinelli Itálie
3  Simone Pigliacelli & Francesca Tocca Itálie
4  Francesco Galuppo & Debora Pacini Itálie
5  Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Itálie
6  Mirco Napoletano & Alessia Laraspata Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrea Bencivenga & Daniela Rossetti Itálie
8  Gianni Caliandro & Ilenia Spedicato Itálie
9  Alessandro Lippi & Ginevra Diotallevi Itálie
10  Fabio Bellucci & Erika dal Sasso Itálie
11  Graziano Sambucci & Elisa Ceccarelli Itálie
12  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Itálie

Čtvrtfinále

13  Mario Cecinati & Amalia Genchi Itálie
14  Luigi Francescangeli & Noemi Oriolesi Itálie
15  Alfonso Tarallo & Maria Policino Itálie
16  Sasha Marini & Denise Pedicone Itálie
16  Pasquale Pirozzi & Rosa Anna Paone Itálie
18  Nicola Zaccheddu & Alessandra Cogoni Itálie
19  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Itálie
20  Pasquale Farina & Stefania Valente Itálie
21  Gioacchino Capocchiano & Alessandra Piccoli Itálie
22  Piero Florio & Gabriella Nastasia Itálie
23  Alessio Diska & Serena Borin Itálie
24  Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Itálie

2. kolo (top 48)

25  Michael Di Liberto & Denise Di Liberto Itálie
26  Adamo Russo & Nadia Biasone Itálie
27  Lorenzo Appicciutoli & Martina Scianitti Itálie
27  Antonio Ferrante & Eleonora Filippi Itálie
27  Valerio Monaco & Veronica Monaco Itálie
30  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Itálie
30  Roberto Guida & Lucrezia Giuliani Itálie
32  Mirko Spano & Serena Quadrelli Itálie
33  Daniele Frappolli & Shana Barchetti Itálie
33  Gerardo Schiavone & Cosimina Coralluzzo Itálie
35  Roberto Mangione & Calanna Giorgia Masi Itálie
35  Bruno Picconi & Carlotta Liardi Itálie
37  Ferdinando Lamberti & Alessia Santo Itálie
38  Stefano Sirch & Luigjina Shkupa Itálie
39  Stefano Barbizzi & Valentina Brandimarte Itálie
39  Daniele Graziosi & Barbara Di Filippo Itálie
39  Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Itálie
42  Ivan Carillo & Imma Coti Itálie
42  Domenico Salanti & Anna Di Rico Itálie
44  Giovanni Rauso & Rossella Santo Itálie
44  Eros Sciamanna & Selene Straccia Itálie
46  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Itálie
46  Andrea Marta & Barbara Mangiavacchi Itálie
48  Tonino Bellingheri & Giovanna Bellingheri Itálie

1. kolo (top 57)

49  Giuseppe Marinelli & Silvia Marinelli Itálie
50  Manuel Cardone & Deborah Giardini Itálie
50  Sebastian Mureddu & Martina Colella Moldávie
50  Fabio Ressa & Annalisa Ressa Itálie
53  Carmine Russo & Veronica Ramaglia Itálie
54  Stefano Di Brino & Alessia Maruggi Itálie
55  Andrea Falamesca & Beatrice De Muto Itálie
55  Andrea Minutella & Martina Virzi Itálie
57  Giuseppe Ruffo & Elena Mandolito Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}