Results from Italian A/A1 Championships 2004 - Youth A Standard 21. února 2004
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Italian A/A1 Championships 2004
Itálie - Foligno 19. února 2004

Youth A Standard 21. února 2004

Finále

1  Marco Caiulo & Miriam Degli Atti Itálie
2  Alessandro Lippi & Giada Puccini Itálie
3  Mattia Facioni & Michela Facioni Itálie
4  Alessandro De Martino & Maura Frascaro Itálie
5  Pierluigi Pica & Valentina Palcani Itálie
6  Gianni Cesarano & Paola Di Micco Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Marco Quarta & Debora Quarta Itálie
8  Luca Belometti & Silvia Goffi Itálie
8  Stefano Sirch & Erica Gori Itálie
10  Andrea Altieri & Cristina Suppa Itálie
11  Giuseppe Cassibba & Floriana Blanco Itálie
12  Francesco Galiandro & Angela Roma Itálie

Čtvrtfinále

13  Vincenzo Cavallo & Monica Caiulo Itálie
14  Luca Francesco Nuzzi & Veronica Nuzzi Itálie
14  Fiorenzo Rocco & Angela Taglianetti Itálie
14  Andrea Soleo & Emanuela Zonetti Itálie
17  Raimondo Buccelli & Maria Buccelli Itálie
17  Fabrizio Ferrini & Daiana Mura Itálie
17  Antonio Saulle & Genny Rossiello Itálie
20  Giuseppe Lo Turco & Valentina Abate Itálie
21  Antonio De Vita & Letizia De Santis Itálie
21  Pasquale Ruggieri & Elena Formisano Itálie
23  Andrea Frediani & Sara Iozzia Itálie
24  Thomas Fusetto & Laura Brugin Itálie

2. kolo (top 49)

25  Marco Festa & Ilaria Impemba Itálie
25  Alessandro Ursi & Martina Chiarore Itálie
27  Francesco Cozzolino & Jennifer Metallo Itálie
27  Davide Di Nezza & Ilaria Butera Itálie
29  Davide Camera & Veronica Negri Itálie
30  Simone Forte & Debora Martorana Itálie
30  Cristian Giusti & Roberta Giacomi Itálie
30  Ivo Lodesani & Ida Sicilia Itálie
30  Manuel Rosellini & Raissa Capuano Itálie
34  Claudio Cannao & Cristina Conigliello Itálie
34  Valerio Monaco & Veronica Monaco Itálie
36  Vincenzo Pierri & Carmen Izzo Itálie
36  Vito Vece & Francesca Vece Itálie
38  Salvatore Compagnone & Alessandra Compagnone Itálie
38  Danilo Picciallo & Marika Mascellaro Itálie
40  Guido Corvino & Raffaella Corvino Itálie
40  Giovanni Occhipinti & Sharon Bonomo Itálie
42  Nico Colucci & Maria Grazia Palmieri Itálie
42  Pasquale Policino & Maria Policino Itálie
44  Andrea Bellomo & Manuela Sodini Itálie
44  Marco Minnella & Ilaria Puce Itálie
44  Armando Segreto & Stefania Valente Itálie
47  Simone Santoro & Veronica Avagliano Itálie
48  Danilo Pesciarelli & Sabrina De Luca Itálie
49  Ezio Mattioli & Azzurra Dogana Itálie

1. kolo (top 75)

50  Gennaro Diaco & Ilenia Diaco Itálie
50  Marco Fanizzi & Maddalena Liso Itálie
52  Mariano Antoniello & Sara Pellegrino Itálie
52  Matteo Cicchitti & Valentina Peca Itálie
52  Marco Floccari & Chiara Vernile Itálie
52  Cristian Montagner & Ilenia Crosariol Itálie
52  Carmine Russo & Rossella Liardo Itálie
57  Michael Barone & Serena Saccaro Itálie
58  Francesco Andreani & Elisa Angelani Itálie
58  Pasquale Farina & Vincenza Napolitano Itálie
58  Fabio Malacrida & Mara Salvadore Itálie
61  Manuel Cardone & Shana Barchetti Itálie
61  Agostino Tripaldi & Demelza Marino Itálie
63  Fabio Di Lillo & Angela Natale Itálie
63  Giuseppe Modafferi & Rita Pizzimenti Itálie
65  Marco Barchiesi & Agnese Tomassini Itálie
66  Alessandro Giampaoletti & Federica Tagliaventi Itálie
66  Damiano Soldati & Noemi Taglioni Itálie
68  Alberto Gardin & Alice Dalla Torre Itálie
68  Domenico Nisi & Rossella Carriero Itálie
68  Emanuele Rossi & Jennifer Mercuri Itálie
71  Giovanni Tota & Annamaria Manfredi Itálie
72  Mariano Riccio & Clelia Scordamaglia Itálie
73  Salvatore Bellavita & Nausicaa Cortesi Itálie
74  Simone Giusti & Beneditta Di Magno Itálie
75  Fabio Sestili & Martina Sestili Itálie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}