Results from IsterCup 2003 - IDSF International Open Latin 20. června 2003
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

IsterCup 2003
Slovensko - Bratislava 20. června 2003

IDSF International Open Latin 20. června 2003

Finále

1  Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglie
2  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
3  Guy Rosen & Viktoriya Fadina Lucembursko
4  Jakub Davidek & Michaela Gatekova Česká republika
5  Marek Dedik & Kristina Horvatova Slovensko
6  Stefan Green & Zeudi Zanetti Nový Zéland
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [19] Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polsko
8  [14] Kamil Urbaniak & Katarzyna Kapral Polsko
9  [13] Jevgenijs Arapochkin & Lucia Kubasova Slovensko
10  [12] Adam Galazka & Anna Ramiaczek Polsko
10  [12] Martin Wünsch & Andrea Zelinkova Slovensko
12  [10] Piotr Szelest & Diana Klos Polsko

Čtvrtfinále

13  [29] Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Rakousko
14  [23] Andre Boss & Rossella Sedicina Švýcarsko
15  [21] György Köcse & Martina Váradi Maďarsko
16  [20] Petr Cadek & Michaela Krupickova Česká republika
16  [20] Pawel Wolanski & Katarzyna Swirska Polsko
18  [18] Andras Faluvegi & Orsolya Toth Maďarsko
18  [18] Norbert Mika & Paulina Leszczynska Polsko
20  [17] Tomas Surovec & Denisa Halicka Slovensko
21  [14] Dmytro Kucher & Kateryna Katerynchyk Ukrajina
22  [13] Robert Meszaros & Barbora Topolska Slovensko
23  [8] Krzysztof Bozek & Lenka Matouskova Česká republika
23  [8] Stefan Heinrich & Manuela Brychzy Německo

2. kolo (top 36)

25  [32] Miroslav Kucera & Paula Kubejova Slovensko
26  [31] Nikola Radak & Milena Zogovic Srbsko
27  [30] Tomasz Rachwalski & Anna Protas Polsko
28  [29] Stefan Cermak & Kristina Kamenicka Slovensko
29  [28] Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukrajina
30  [27] Vadim Gazda & Jasmina Arko Slovinsko
31  [26] Wojciech Wolinowski & Aleksandra Kulczycka Polsko
32  [15] Petr Knesl & Vladimira Matouskova Česká republika
32  [15] Attila Torok & Christiana Leuthner Rakousko
34  [13] Miha Vodicar & Anna De Domizio Slovinsko
35  [9] Peter Kanavor & Eliska Krnacova Slovensko
35  [9] Noel Kiss & Tímea Tasi Maďarsko

1. kolo (top 52)

37  [26] Lukas Hojdan & Jana Gojova Česká republika
37  [26] Danut-gabriel Tepuru & Anca Nisipeanu Rumunsko
39  [21] József Kardos & Erika Kardos Maďarsko
39  [21] Jaroslav Suchy & Eva Krejcirova Česká republika
41  [20] Andrea Guizzardi & Giada Magagnoli Itálie
41  [20] Waldemar Kabala & Lidia Muller Polsko
43  [12] Mario Kovacs & Jana Terekova Slovensko
44  [10] Luka Serdinsek & Teja Ferk Slovinsko
44  [10] Petr Simon & Zuzana Prokopova Česká republika
46  [9] Maros Chmelik & Kristina Supinova Slovensko
46  [9] Ivan Kristel & Martina Jakubcova Slovensko
46  [9] Stefan Rauscher & Tamara Richartz Rakousko
49  [4] Martin Andrasi & Lenka Sixtova Česká republika
50  [1] Martin Petrik & Michaela Halova Česká republika
51  Gabriel Rasi & Michaela Komorova Slovensko
51  David Schavel & Xenia Dvorinova Slovensko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}