Results from International Diamond Cup 2008 - Youth Standard 23. března 2008
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Diamond Cup 2008
Rusko - Moscow 22. března 2008

Youth Standard 23. března 2008

Finále

1  Anton Azanov & Ekaterina Isakovich Rusko
2  Evgeniy Mushtukov & Yuliya Rodina Rusko
3  Evgeniy Kuznetsov & Ekaterina Polevtsova Rusko
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rusko
5  Boris Shmidt & Olga Vasilieva Rusko
6  Aleksey Polovnikov & Anna Argun Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Andrey Belyaev & Kristina Krukhmaleva Rusko
8  Evgeniy Barskiy & Ksenia Isakova Rusko
8  Andrey Dubinkin & Kira Kuprienko Rusko
10  Vitaliy Ryzhukhin & Veronika Titova Rusko
11  Arzuman Gadzhiev & Ekaterina Sedova Rusko
12  Aleksei Eliseev & Elizaveta Mokeeva Rusko

Čtvrtfinále

13  Maksimilian Polosatov & Yuliya Burenicheva Rusko
14  Yuriy Afonin & Ekaterina Maksimova Rusko
15  Andrey Khvorostov & Alisa Butova Rusko
16  Aleksandr Ignatov & Svetlana Vinogradova Rusko
17  Svyatoslav Yachmenev & Olga Gandembul Rusko
18  Ilya Dementev & Kseniya Lapkina Rusko
19  Pavel Zhigarev & Ekaterina Sivri Rusko
20  Aleksandr Safiullin & Elena Komkova Rusko
21  Igor Ammosov & Nadezhda Artamonova Rusko
22  Vladislav Sopikov & Kseniya Abrosimova Rusko
23  Igor Cheban & Aleksandra Filimonova Rusko
24  Ilya Kolebakin & Lyubov Gabbasova Rusko

2. kolo (top 48)

25  Viktor Kobelev & Kseniya Aleksandrova Rusko
26  Maksim Mikhalev & Polina Kuzovleva Rusko
26  Ilya Sakharov & Sofiya Schipskaya Rusko
28  Pavel Vays & Darya Voroshilova Rusko
29  Denis Vazhenin & Zhanna Simonova Rusko
30  Evgeniy Rozin & Anna Oblakova Rusko
30  Ivan Safronov & Margarita Vilkova Rusko
32  Andrei Rakitin & Olga Bochkareva Rusko
33  Dmitriy Melnikov & Alexandra Demina Rusko
34  Nikita Khudyakov & Anna Fedotova Rusko
35  Grigoriy Biryukov & Elena Bashmakova Rusko
35  Evgeniy Polyakov & Anastasiya Vedeneeva Rusko
37  Igor Arsenev & Olga Khafizova Rusko
37  Viktor Kokhov & Yana Satalkina Rusko
39  Nikita Gromov & Lolita Zhelenkova Rusko
39  Ivan Kononenko & Anastasiya Sainkina Rusko
41  Anton Datsyuk & Lyussiya Zebreva Rusko
41  Vadim Shtykov & Anastasiya Grokholskaya Rusko
41  Sergey Zorin & Ekaterina Naumova Rusko
44  Artem Shipilov & Elena Kondrateva Rusko
45  Evgeniy Klochkov & Kseniya Osadina Rusko
46  Semen Osipov & Alina Vinogradova Rusko
47  Denis Shardin & Anastasiya Gerasimova Rusko
48  Evgeniy Bobkov & Annamariya Dreglya Rusko

1. kolo (top 77)

49  Alexey Poliakov & Elena Litvinyuk Rusko
50  Andrey Chumachenko & Anastasiya Izvekova Rusko
50  Aleksandr Fomin & Anna Bochkareva Rusko
52  Konstantin Gornostaev & Ekaterina Afanaseva Rusko
53  Dmitriy Kuznetsov & Diana Rogushina Rusko
53  Dmitriy Smetankin & Yana Samofalova Rusko
55  Pavel Semenov & Anna Maksimova Rusko
56  Evgeny Mironov & Anastasiya Maksimova Rusko
57  Anton Sokolov & Anastasiya Kryukova Rusko
57  Stanislav Startsev & Alena Bartukhina Rusko
59  Maksim Spirin & Antonina Darcheva Rusko
60  Viktor Smetankin & Elena Stupina Rusko
61  Ivan Markin & Darya Bezmenova Rusko
62  Igor Troyanovich & Valeriya Batt Rusko
63  Maksim Blinov & Mariya Astafeva Rusko
63  Sergey Krasnov & Elizaveta Khomyakova Rusko
63  Maksim Smirnov & Darya Efimtseva Rusko
66  Dmitriy Litvinenko & Alena Leonova Rusko
66  Maksim Zhavoronkin & Darya Panfilova Rusko
68  Daniil Egorenko & Yulia Baykeeva Rusko
69  Igor Dudenkov & Natalya Rupina Rusko
69  Konstantin Semenov & Anastasiya Gotovchik Rusko
71  Pavel Tsarev & Polina Tsareva Rusko
72  Anton Smirnov & Kseniya Peshkova Rusko
73  Konstantin Goryachev & Ekaterina Novikova Rusko
73  Sergey Markin & Valeria Solovyeva Rusko
75  Rodion Titov & Ekaterina Tolmacheva Rusko
76  Yaroslav Vysokikh & Ekaterina Spiridonova Rusko
77  Anton A Volkov & Zoya Grigoreva Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}