Results from International Championships 2012 - Under 21 Ballroom 10. října 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2012
Anglie - Brentwood/London 9. října 2012

Under 21 Ballroom 10. října 2012

Finále

1  Edmund Ault & A Reum Han Anglie
2  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polsko
3  Cheng Yi Ming & Liu Jiao Čína
4  Luca Balestra & Krizia Balestra Itálie
5  Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rusko
6  Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Itálie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [30] Yuchen Du & Fan Gao Čína
7  [30] Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Lotyšsko
9  [29] Michal Le & Izabela Skierska Polsko
9  [29] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie
11  [21] Linghao Kang & Anran Xing Čína
12  [19] Ruslan Kalyuzhnyy & Valeryya Kalyschuk Ukrajina
12  [19] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polsko
14  [15] Luke Miller & Hanna Cresswell Anglie
15  [11] Vladislav Lutskyi & Anna Shevchenko Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

16  [15] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polsko
16  [15] Guo Ying & Huang Dong Čína
18  [13] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Čína
18  [13] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Čína
20  [11] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polsko
20  [11] Jiajie Liu & Xiaoting Guo Čína
20  [11] Evgeniy Pavlos & Mariya Krivko Ukrajina
23  [10] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rusko
24  [9] Michael Foskett & Korina Travis Anglie
25  [8] Xin Lei Wang & Zhang Xing Lu Čína
26  [7] Kewin Espenszyt & Aleksandra Siwek Polsko
26  [7] Zhen Yu Yang & Wang Ruo Nan Anglie
26  [7] Jun Zheng & Ruolan Wang Čína
29  [6] Dmytro Yevterev & Darina Makovetska Ukrajina
30  [5] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dánsko
31  [4] Yuan Wei Wei & Yan Xiang Čína

2. kolo (top 62)

32  [15] Wojciech Ples & Julia Czeczek Polsko
32  [15] Florin Vlad & Natalia O''Connor Rumunsko
34  [14] Mikolaj Balcerzak & Dominika Nowak Polsko
34  [14] Petter Engan & Kine Mardal Norsko
34  [14] Thorkell Jonsson & Denise Margret Yaghi Island
34  [14] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litva
34  [14] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA
34  [14] Jordan Quintana & Laura Fox Anglie
34  [14] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dánsko
41  [13] Roope Antila & Petra Mero Finsko
41  [13] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglie
41  [13] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rusko
44  [12] Antonio Albrizio & Rita Albrizio Itálie
44  [12] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irsko
44  [12] Weizhe Li & Jiahui He Čína
44  [12] Marcin Wiatrowicz & Izabela Adamiec Polsko
48  [11] Geraint Heaney & Stephanie Noon Anglie
48  [11] Elliott Whittaker & Charlotte Carruthers Anglie
50  [10] Vitaliy Kalyuzhnyy & Darya Reshetilova Ukrajina
51  [9] Aleksey Beda & Polina Krasnoschek Ukrajina
51  [9] Wenzhe Yang & Kayan Hau Čína
53  [8] Yang Yuechun & Lu Wanying Čína
53  [8] Yingfeng Zeng & Mengni Su Čína
55  [7] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
55  [7] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Island
57  [6] Du Yu Xuan & Cao Lin Čína
57  [6] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukrajina
59  [3] Maksim Bodnar & Elyzaveta Vnuchkova Ukrajina
59  [3] Christopher Burrell & Emma Burrell Anglie
61  [2] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukrajina
61  [2] Curtis Pritchard & Annabelle Lawrence Anglie

1. kolo (top 87)

63  [19] Adam Bynert & Emily Bynert Anglie
63  [19] Matthew Dean & Sophie Webb Anglie
65  [18] Stefano Gentile & Sara Caldarelli Itálie
65  [18] Thomas Howell Jones & Melanie Grace Anglie
65  [18] Harry Keep & Aimee Falvey Anglie
65  [18] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusko
65  [18] Oleksiy Nuzhdov & Margaryta Garmash Ukrajina
70  [17] Gianluca Bonavolta & Olena Kovalenko Itálie
70  [17] Hao Gu & Wang Ya Xuan Čína
70  [17] Kyrylo Tsurikov & Anna Atanasova Ukrajina
73  [15] Adam Godfrey & Olivia Oates Anglie
73  [15] Oleksiy Rotar & Kateryna Shylo Ukrajina
75  [14] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dánsko
76  [13] Darren Morrissey & Christina Morrissey Austrálie
76  [13] Nikolay Reutov & Charlotte Plant Anglie
76  [13] Yevgeniy Taranyuk & Darina Kulish Ukrajina
76  [13] Ivan Zozulya & Anastasiya Syabro Ukrajina
80  [12] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
80  [12] Marcus Lee & Hayley Young Anglie
82  [11] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglie
82  [11] Bergthor Kjartansson & Anita Hlin Gutnadottir Island
82  [11] Christian Skibsrud & Sussen Hoen-Vestrheim Norsko
85  [10] David Lawes & Karen Gaffney Irsko
86  [6] Magnus Edvald Halldorsson & Anna Soley Sveinsdottir Island
87  Lok Tin Ki & Salina Pak Macau
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}