Results from International Championships 2012 - Professional Rising Star Latin 9. října 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2012
Anglie - Brentwood/London 9. října 2012

Professional Rising Star Latin 9. října 2012

Finále

1  Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglie
2  Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
3  Aleksandr Altukhov & Natalia Barantseva USA
4  Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
5  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
6  Wen Li & Huan Huang Čína
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [33] Zi Long Wang & Li Yang Honkong
8  [32] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajina
9  [28] Xiao Liu & Wei Wei Čína
9  [28] Andrey Strinadko & Tatiana Banko USA
11  [27] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
12  [21] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko
13  [20] Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
14  [15] Rafael Pierce & Betty Attia Kanada

Čtvrtfinále

15  [14] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Španělsko
15  [14] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Itálie
17  [13] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
17  [13] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rusko
17  [13] Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
17  [13] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko
21  [11] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rusko
21  [11] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
21  [11] Michele Prioletti & Julia Polai Rakousko
21  [11] Vladislav Talybin & Evgenia Poskrebysheva Německo
25  [8] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
26  [7] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
27  [6] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonsko
28  [5] Jake Davies & Olena Kalinina Anglie
28  [5] Ryan Lewis & Tessa Marie Murphy USA
28  [5] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglie
31  [2] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko

2. kolo (top 61)

32  [14] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
32  [14] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
34  [13] Jan Paulovich & Svetlana Roosiparg USA
34  [13] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rusko
36  [12] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Čína
36  [12] Aleksandr Kazatinskiy & Elena Sosedko Ukrajina
36  [12] Ilya Maletin & Julia Zavadska Kanada
36  [12] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
36  [12] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
36  [12] Alessio Tattoli & Valentina Samarelli Itálie
42  [11] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polsko
42  [11] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonsko
42  [11] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rusko
42  [11] Zhang Xiaorui & Ren Yi Čína
46  [10] David Barnes & Loren James Anglie
46  [10] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
46  [10] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonsko
49  [9] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukrajina
50  [8] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukrajina
50  [8] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polsko
50  [8] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
50  [8] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
54  [7] Wolfgang Raab & Roswitha Wieland Rakousko
55  [6] Denis Baleev & Julia Rakhimova Rusko
55  [6] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
55  [6] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko
55  [6] Vyacheslav Mostsevoy & Agnieszka Pomorska Polsko
59  [5] Ryno van den Berg & Beatrix Royda Jihoafrická republika
60  [4] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
60  [4] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finsko

1. kolo (top 79)

62  [21] Florent Trarieux & Diana Buraka Francie
63  [20] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
63  [20] Dong-wook Lee & Jeong Hee Song Korea (Jižní)
63  [20] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
63  [20] Koumei Ono & Emiri Ono Japonsko
67  [19] Chen Hao & Wu Yang Čína
67  [19] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajina
69  [18] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglie
70  [17] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
70  [17] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
72  [16] Danny Bell & Mimi Kevan Anglie
72  [16] Ainaras Buozys & Danyelle Clarke Anglie
72  [16] Igor Strukov & Amanda Jacob Anglie
75  [14] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglie
75  [14] Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Anglie
77  [13] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
78  [11] Andre Cloete & Beata Cloete Jihoafrická republika
78  [11] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}