Results from International Championships 2012 - Professional Rising Star Ballroom 10. října 2012
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2012
Anglie - Brentwood/London 9. října 2012

Professional Rising Star Ballroom 10. října 2012

Finále

1  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Německo
2  Qing Shui & Yan Yan Ma Čína
3  Richard Still & Morgan Hemphill Anglie
4  Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tchaj-wan
5  Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonsko
6  Gianni Caliandro & Arianna Esposito USA
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [33] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) USA
8  [32] Jim Chen & Anita Chen Tchaj-wan
9  [27] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japonsko
10  [26] Mikhail Nikolaev & Kseniya Kireeva Rusko
11  [24] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukrajina
12  [22] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rusko
13  [21] Pawel Switalski & Paulina Janicka Itálie
14  [16] Michal Towliszew & Tiffany Fung USA
15  [15] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonsko

Čtvrtfinále

16  [15] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonsko
16  [15] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
18  [14] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonsko
19  [13] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finsko
20  [12] Simone De Santis & Valentina Nardella Francie
21  [11] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonsko
22  [10] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandsko
23  [9] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonsko
23  [9] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japonsko
25  [7] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonsko
25  [7] Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japonsko
27  [6] Hideki Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonsko
28  [5] Nicola Pascon & Anna Tondello Itálie
29  [3] Roberto Garcia & Sara Martin Španělsko
30  [2] Takahiro Akitani & Miho Tahara Japonsko
31  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukrajina

2. kolo (top 57)

32  [16] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Korea (Jižní)
32  [16] Martin Parnov Reichardt & Maija Salminen Dánsko
32  [16] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bulharsko
32  [16] Matt Wu & Sharon Hsiao Tchaj-wan
36  [15] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonsko
36  [15] Yuichiro Sueyasu & Yuka Sueyasu Japonsko
36  [15] Masato Tanaka & Kurumi Kato Japonsko
39  [14] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japonsko
40  [13] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japonsko
40  [13] Pawel Wlodzimierz & Justyna Koltuniuk Polsko
42  [12] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polsko
42  [12] Accursio Romeo & Alessandra Speranza Anglie
42  [12] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonsko
45  [11] Yegor Novikov & Yana Blinova USA
45  [11] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonsko
47  [10] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Honkong
47  [10] Aleksander Kuznetsov & Yulia Evseeva Rusko
47  [10] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonsko
50  [9] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandsko
50  [9] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglie
50  [9] Marcel Miczalowski & Anna Borsuk Polsko
50  [9] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
54  [6] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finsko
55  [5] Paul Biddle & Sheree Holly Austrálie
56  [3] Takumi Okamura & Natsuki Mizuno Japonsko
57  Jun Motoike & Noriko Motoike (aka Muto) Japonsko

1. kolo (top 63)

58  [14] Ilia Voropaev & Ekaterina Chusovitina Rusko
59  [13] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglie
60  [10] Yung-Li Wen & Ying-Ling Chen Tchaj-wan
61  [9] Stephen Summers & Sarah Summers Anglie
62  [6] Andre Cloete & Beata Cloete Jihoafrická republika
62  [6] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}