Results from International Championships 2012 - Professional Latin 9. října 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2012
Anglie - Brentwood/London 9. října 2012

Professional Latin 9. října 2012

Finále

1  Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko USA
2  Michal Malitowski & Joanna Leunis Anglie
3  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Rusko
4  Maurizio Vescovo & Andra Vaidilaite Kanada
5  Andrej Skufca & Melinda Torokgyorgy Slovinsko
6  Stefano Di Filippo & Daria Chesnokova Itálie
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [21] Justinas Duknauskas & Anna Melnikova-Duknauske Litva
8  [16] Emanuele Soldi & Elisa Nasato Itálie
9  [11] Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
10  [8] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina USA
11  [7] Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rusko
12  [5] Andrius Kandelis & Elena Zverevshchikova Litva
12  [5] Igor Volkov & Ella Ivanova Ukrajina
14  [3] Rachid Malki & Anna Suprun Norsko
15  [1] Evgenij Voznyuk & Motshegetsi Mabuse Německo

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Čtvrtfinále

16  [23] Franco Formica & Olga Müller-Omeltchenko Německo
17  [22] Joshua Keefe & Sara Magnanelli Austrálie
18  [18] Alessandro Camerotto & Nancy Berti Itálie
19  [15] Gregor Rebula & Rachael Heron Anglie
19  [15] Ilia Russo & Oxana Lebedew Německo
21  [14] Sonny Jin Zhang & Cher Wen Qingluo Čína
22  [13] Roman Kovgan & Nataliya Rumyantseva Rusko
23  [12] Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
24  [11] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajina
25  [10] Manuel Favilla & Nataliya Maidiuk Ukrajina
26  [8] Peter Majzelj & Maja Gersak Slovinsko
27  [6] Keiji Oda & Satoko Watanabe Japonsko
28  [5] Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglie
28  [5] Denis Tagintsev & Olga Urumova Rusko
30  [3] Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglie
31  [1] Ivan Mulyavka & Loreta Kriksukaityte USA
32  Valera Musuc & Nina Trautz Německo

3. kolo (top 45)

33  [31] Aleksandr Skarlato & Yulia Lesokhina Ukrajina
34  [30] Shi Lei & Zhang Yu Bai Čína
35  [29] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonsko
36  [27] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Čína
37  [25] Nathan Meyers & Meagan Alderton Austrálie
38  [24] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Slovensko
39  [23] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Anglie
39  [23] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie
41  [22] Zi Long Wang & Li Yang Honkong
42  [20] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irsko
43  [17] Sven Ninnemann & Nina Chinju Uszkureit Švýcarsko
44  [14] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukrajina
45  [7] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonsko

2. kolo (top 81)

46  [16] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rusko
46  [16] Wen Li & Huan Huang Čína
46  [16] Xiao Liu & Wei Wei Čína
49  [14] Aleksandr Altukhov & Natalia Barantseva USA
49  [14] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finsko
49  [14] Rafael Pierce & Betty Attia Kanada
52  [13] Kosuke Matsumoto & Nozomi Katou Japonsko
52  [13] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonsko
52  [13] Andrey Strinadko & Tatiana Banko USA
52  [13] Zhang Xiaorui & Ren Yi Čína
56  [12] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rusko
57  [10] Domenik Herrmann & Anna Walz Německo
57  [10] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonsko
59  [9] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukrajina
59  [9] Sergey Dashkevich & Darina Semenova (aka Basenok) Rusko
59  [9] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polsko
62  [8] Ilya Maletin & Julia Zavadska Kanada
63  [7] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rusko
63  [7] Michele Prioletti & Julia Polai Rakousko
65  [6] Radoslaw Hojsan & Malgorzata Jablonska Polsko
65  [6] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonsko
67  [5] Alexander Elizarov & Natalia Ivanova Ukrajina
67  [5] Róbert Markó & Mara Gattanella Maďarsko
67  [5] Koji Nishijima & Asumi Nishijima (aka Mukataka) Japonsko
67  [5] Alessio Tattoli & Valentina Samarelli Itálie
71  [4] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Itálie
71  [4] Alexander Nishakov & Maria Goncharova Rusko
73  [3] Jan Paulovich & Svetlana Roosiparg USA
73  [3] Konstantin Perminov & Olga Kobleva Rusko
73  [3] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukrajina
73  [3] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonsko
77  [2] Marvin Nigg & Claudia Obmascher Rakousko
78  [1] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonsko
79  Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finsko
79  Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglie
79  Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalsko

1. kolo (top 117)

82  [19] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonsko
82  [19] Chen Hao & Wu Yang Čína
82  [19] Ryan Lewis & Tessa Marie Murphy USA
85  [18] Jake Davies & Olena Kalinina Anglie
85  [18] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Čína
85  [18] Vladislav Talybin & Evgenia Poskrebysheva Německo
88  [17] David Barnes & Loren James Anglie
88  [17] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukrajina
88  [17] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Jižní)
91  [16] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonsko
92  [15] Masashi Konishi & Yoko Akiyama Japonsko
92  [15] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Japonsko
94  [14] Wolfgang Raab & Roswitha Wieland Rakousko
94  [14] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rusko
96  [13] Giuseppe Esposito & Roberta Lodato Itálie
96  [13] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bulharsko
96  [13] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polsko
99  [12] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Španělsko
99  [12] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonsko
101  [10] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglie
102  [9] Aleksandr Kazatinskiy & Elena Sosedko Ukrajina
103  [8] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Rakousko
103  [8] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonsko
105  [7] Koumei Ono & Emiri Ono Japonsko
105  [7] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonsko
107  [6] Vyacheslav Mostsevoy & Agnieszka Pomorska Polsko
108  [5] Denis Baleev & Julia Rakhimova Rusko
108  [5] Dong-wook Lee & Jeong Hee Song Korea (Jižní)
108  [5] Ryno van den Berg & Beatrix Royda Jihoafrická republika
111  [4] Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Anglie
112  [3] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Rakousko
112  [3] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polsko
114  [1] Ainaras Buozys & Danyelle Clarke Anglie
115  Danny Bell & Mimi Kevan Anglie
115  Andre Cloete & Beata Cloete Jihoafrická republika
115  Igor Strukov & Amanda Jacob Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}