Results from International Championships 2012 - Junior Ballroom 10. října 2012
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2012
Anglie - Brentwood/London 9. října 2012

Junior Ballroom 10. října 2012

Finále

1  Aleksandr Vykhovanets & Polina Novoselova Ukrajina
2  Nikita Druzhinin & Diana Miroshnichenko Ukrajina
3  Wang Da Yu & Ying Lee Kwok Čína
4  Alex Plant & Faye Edge Anglie
5  Werner Robert Laaneots & Laura-Liisa Lohmus Estonsko
6  Xin Wang & Lu Lin Čína
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [35] Martin Jantson & Kerstin Kessa Estonsko
8  [34] Evgenyy Andryanov & Ksenyya Brovkyna Rusko
9  [33] Vladyslav Melnychenko & Anna Pismennaya Ukrajina
10  [32] Yuan Yiqi & Wan Yanni Čína
11  [26] Mikhail Pasechnik & Maryya Kolysnychenko Ukrajina
12  [25] Vladylsav Korablov & Yuliya Sukhotska Ukrajina
13  [21] Igor Reznik & Kristina Godunova Ukrajina
14  [12] Viktor Natrasenyuk & Daniella Preap Ukrajina
15  [11] Emanuele Massacci & Giulia Incaini Itálie

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

16  [17] Chengyu Ge & Lin Guo Čína
17  [16] Yiwen Yao & Kaiqi Li Čína
18  [13] Denis Lebed & Iryna Shved Ukrajina
18  [13] Man Ching Yeung & Tsz Yan Macau
20  [12] Ma Dajun & Ding Yumeng Čína
20  [12] Petur Gunnarsson & Rakel Matthiasdottir Island
22  [10] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglie
22  [10] Yan Stepanenko & Polina Ryabovil Ukrajina
24  [9] Erik Herbert Lohmus & Elisabeth Nursi Estonsko
25  [7] Ilya Balyuk & Veronika Pak Rusko
25  [7] Eric Izakson & Michele Magera Israel
27  [6] Sota Fujii & Mai Ishigaki Japonsko
28  [5] Andrey Boldyrev & Anastasiya Fedoseeva Rusko
28  [5] Vitaly Dergachev & Molly Taylor Irsko
28  [5] Sam Lougheed & Megan Chattwood Anglie
31  [2] Ato Watanabe & Ami Sato Japonsko
31  [2] Bogdan Zabolotniy & Yuliya Tykhonova Ukrajina

2. kolo (top 62)

33  [16] Mathew Duffin & Jade McCabe Anglie
33  [16] Vitaliy Grigorovich & Diana Burkovska Ukrajina
33  [16] Oliver Hand & Elizabeth Beaman Anglie
36  [15] Ilya Dronov & Albina Demina Rusko
36  [15] Robert Saluste & Christina-Sandra Sõõrumaa Estonsko
38  [14] Oleksi Fedorov & Elizaveta Kruk Ukrajina
39  [13] Wenjia Liu & Yijia Zhou Čína
40  [12] Danila Kolomiets & Maria Ushenko Ukrajina
40  [12] Zhao Cun Xiong & Li Tian Shu Čína
42  [11] Ivan Ivlev & Mariya Kotelnikova Rusko
42  [11] Hoskuldur Jonsson & Margret Johannsdottir Island
44  [10] Danping Jin & Yang Xue Čína
44  [10] Hanqing Song & Weiyue Hu Čína
44  [10] Bowen Xian & Jingyu Lei Čína
47  [8] Samuel Cloke & Alicia Philips-bullock Anglie
47  [8] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norsko
49  [7] Brendan Shek & Bettina Hatfield Anglie
49  [7] Liansheng Zhou & Yu Ning Čína
51  [6] Gryhoriy Dudyak & Roksolana Mostyuk Ukrajina
51  [6] Aleksandr Vasetskiy & Marisha-Mai Clarke Anglie
53  [4] Yuhang Feng & Weijia Gao Čína
53  [4] Thtian Feng & Beisi Xu Čína
53  [4] Vasiliy Shiryaev & Valeriya Kobyakova Rusko
56  [3] Steven Dean & Amy Hossin Anglie
56  [3] Xin Li & Aini Zhao Čína
56  [3] Wei Li & Ting Zhou Čína
56  [3] Chaoze Lin & Mengqian Zhang Čína
60  [2] Wei Liu & Miaomiao Yao Čína
61  [1] Josh Noon & Sara Western Anglie
62  Rhys Hedges & Rosie Swoboda Anglie

1. kolo (top 74)

63  [20] Ross Bryant & Caitlin Verner Anglie
63  [20] Oliver Green & Ellie Beacock Anglie
65  [19] Yuhong Shi & Jiali Xiao Čína
66  [18] Laurence Morrison & India Phillips-Bullock Anglie
67  [17] Jordan Maguire & Laura Robinson Anglie
67  [17] Marsel Sayfutdinov & Yana Veselova Rusko
69  [15] Binrui Shi & Jingyi Ma Čína
70  [14] Lloyd Grifiths & Megan Storer Anglie
71  [12] Oliver Beardmore & Lydia Hedges Anglie
72  [8] Daniel Elliott & Hannah Darling Anglie
72  [8] Qin Zhong & Chunyu Mao Čína
74  [7] Christopher Richardson-Hall & Amy Richardson-Hall Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}