Results from International Championships 2012 - Amateur Latin 9. října 2012
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2012
Anglie - Brentwood/London 9. října 2012

Amateur Latin 9. října 2012

Finále

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
2  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dánsko
3  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
4  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Itálie
5  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Itálie
6  Morten Löwe & Roselina Doneva Dánsko
7  Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polsko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [24] Nikita Brovko & Anastasiya Melnikova Rusko
9  [14] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Slovinsko
10  [13] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
11  [11] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Lotyšsko
12  [6] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
13  [4] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
14  [1] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
15  Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Čtvrtfinále

16  [26] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
16  [26] Vladimir Litvinov & Olga Nikolajeva Rusko
18  [24] Andrei Kiselev & Anastasia Kiseleva Rusko
19  [21] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
20  [16] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Itálie
20  [16] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Švédsko
20  [16] Andrea Silvestri & Martina Váradi Maďarsko
23  [15] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Slovinsko
24  [14] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Rusko
24  [14] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Lotyšsko
26  [12] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Itálie
27  [11] Sam Shamseili & Arina Grishanina Dánsko
28  [10] Matteo Cossu & Zia James Anglie
29  [9] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglie
30  [1] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dánsko

4. kolo (top 45)

31  [36] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polsko
32  [35] Stefano Moriondo & Darya Byelikova Itálie
33  [34] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
34  [32] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Itálie
34  [32] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Itálie
34  [32] Igor Wilczynski & Karolina Urban Polsko
37  [28] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukrajina
38  [27] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
39  [25] Gleb Chernyavsky & Yelyzaveta Savchenko Ukrajina
39  [25] Ben Hardwick & Kristina Beregova Anglie
39  [25] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Itálie
42  [22] Ji Wang & Pan Jianhui Čína
43  [20] Kirilo Vasyuk & Anastasiya Cherepkova Ukrajina
44  [19] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusko
45  [18] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina

3. kolo (top 81)

46  [18] Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
47  [17] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
48  [16] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
48  [16] Wang Yu Guang & Chen Nan Čína
50  [15] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
50  [15] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
50  [15] Dmytro Ryabchych & Anna Lisova Ukrajina
50  [15] Chan Hing Wai & Tin Lai Ki Honkong
54  [14] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rusko
54  [14] Li Di & Zhao Lei Čína
56  [13] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina
56  [13] Ilya Sizov & Yulia Koshkina Rusko
58  [12] Roman Gerbey & Vera Bondareva Ukrajina
58  [12] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irsko
60  [11] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Švýcarsko
61  [10] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rusko
61  [10] Aleksandr Zevelev & Kseniya Zaputryaeva Rusko
63  [9] Yan Bang Bang & Zhu Jing Čína
63  [9] Bogdan Oligov & Dariya Sereda Ukrajina
63  [9] Gleb Pylypaka & Aleksandra Burakova Ukrajina
66  [8] Kan Sun & Zhu Siying Čína
66  [8] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukrajina
68  [7] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Čína
68  [7] Jia Jun Ma & Fan Xia Čína
70  [6] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
71  [5] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglie
71  [5] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukrajina
73  [4] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglie
73  [4] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
73  [4] Jun Luo & Zicheng Wu Čína
76  [3] Li Yu Kun & Zhang Man Shao Čína
76  [3] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandsko
76  [3] Kwok Chun Sing & Zhu Jia Yang Čína
79  [2] Gyorgy Lehoczky & Boglarka Czina Maďarsko
79  [2] Igor Plukarski & Paulina Filipczuk Polsko
81  [1] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rusko

2. kolo (top 139)

82  [15] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litva
82  [15] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglie
82  [15] Zhou Liu & Yi Mei Yin Čína
82  [15] Dmitriy Semyenuk & Aleksandra Kovtunenko Ukrajina
86  [14] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
86  [14] Roman Grytsyna & Darya Kravchuk Ukrajina
86  [14] Jakub Lipowski & Milla Lykke Dánsko
89  [13] Blazej Lewandowski & Marta Kapanowska Polsko
89  [13] Anton Sergeev & Elizaveta Monikaynen Rusko
89  [13] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rusko
92  [12] Carlo Valerio Aloia & Ylenia Intravaia Itálie
92  [12] Cristian Corda & Denise Corda Itálie
92  [12] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Honkong
92  [12] Vasily Nikolayevsky & Darya Shelestova Rusko
92  [12] Artem Rybalkin & Larisa Zueva Rusko
92  [12] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japonsko
92  [12] Pawel Tekiela & Aleksandra Konstantinova Polsko
99  [11] Georgiy Nechuykin & Ekaterina Mikhaylova Rusko
99  [11] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Čína
99  [11] Evgeniy Raev & Gabriella Sabler USA
102  [10] Chen Yi Chao & Liu Xin Chen Japonsko
102  [10] Alessio Manni & Giulia Antonelli Itálie
102  [10] Jorgen Nilsen & Elena Mantaluta Norsko
102  [10] Daniel Power & Victoria Holmes Anglie
102  [10] Oleg Yakushev & Valeriya Kazakova Rusko
107  [9] Marco Bonavolta & Anna D'angelo Itálie
107  [9] Pirayut Saharifa & Suweenut Noinoul Thajsko
109  [8] Francesco Garofalo & Marika Laraspata Itálie
109  [8] Edward Golbert & Maryanna Krasko USA
109  [8] Joao Pedro Gomez & Joana Nyna Ferreira Portugalsko
109  [8] Marc Jimenez Blanch & Valeryia Urymahava Španělsko
109  [8] Pasquale La Rocca & Kristina Pfeffer Anglie
109  [8] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Itálie
109  [8] Radoslaw Rykowski & Magdalena Kogut Polsko
109  [8] Sun Xiang & Chen Jia Čína
117  [7] Steven Greenwood & Hannah O'donovan Austrálie
117  [7] Ernest Jelen & Anna Khrycheva Polsko
117  [7] Ben Milan-Vega & Kerry Dennehy Anglie
117  [7] Marco Moreira & Anna Galysheva Portugalsko
117  [7] Maksim Ryzhov & Kristina Makarova Rusko
117  [7] Chaochen Yan & Liu Yutong Čína
123  [6] Victor Kukharskyy & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
123  [6] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
123  [6] Darren Morrissey & Christina Morrissey Austrálie
123  [6] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Anglie
127  [5] Anton Abramenkov & Natalya Petryakova Rusko
127  [5] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Slovensko
127  [5] Dmytro Bidyuk & Alina Voytenko Ukrajina
127  [5] Alessio Galocchio & Marta Botta Itálie
127  [5] Aleksandr Lillo & Margarita Khamzaeva Rusko
127  [5] Yaroslav Radzikhovskyi & Mariya Evtoshuk Ukrajina
127  [5] David Riegler & Julia Jussel Německo
134  [4] Yuri Rezepin & Veronika Rezepina Rusko
135  [3] Sebastiano Mele & Maria Skyum Dánsko
136  [2] Sigurdur Atlason & Sara Jakobsdottir Island
136  [2] Stefano Ceccarelli & Debora Papi Itálie
136  [2] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglie
139  [1] Mario Giuseppe Carciotto & Ilaria Caratelli Itálie

1. kolo (top 196)

140  [22] Zheng Qing Huang & Li Xiaoshuang Čína
140  [22] Kirill Netsvetaev & Kseniya Netsvetaeva Rusko
140  [22] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francie
143  [21] Wei Xiong Chen & Chao Jie Xiong Čína
143  [21] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
143  [21] Jader De Pazzi & Jessica De Bona Itálie
143  [21] Aleksander Holod & Natalia Krzystoszek Polsko
143  [21] Yuriy Kurilov & Veronika Svyrydova Ukrajina
143  [21] Yi Wang Pei & Cheng Qian Čína
149  [20] Jack Johnson & Joanne De Jager Austrálie
149  [20] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukrajina
151  [19] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglie
151  [19] Mikhail Mashkov & Alina Fisenko Rusko
153  [18] Krzysztof Grzelak & Leila Stewart Anglie
153  [18] Clemente Lauretti & Tania Cerra Itálie
153  [18] Marcin Szymutko & Ksenia Szymutko Irsko
156  [17] Claudio Fratini & Jessica Sgavicchia Itálie
156  [17] Denis Lopatin & Anna Gubantseva Rusko
156  [17] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglie
159  [16] Gennadiy Baydukov & Olga Baydukova Rusko
159  [16] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irsko
159  [16] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dánsko
159  [16] Puttipong Saharifa & Sutatip Bunvilai Thajsko
159  [16] Zhang Ting & Miao Ya Ting Čína
164  [15] Yuchen Du & Fan Gao Čína
164  [15] Dawid Michalak & Kinga Machnik Polsko
164  [15] Marcello Nuzio & Anna Martynova Itálie
164  [15] Gianalberto Pasqui & Alessia Biondi Itálie
164  [15] Marcin Zaprawa & Aleksandra Jurga Polsko
169  [14] Damian Blackburn & Bryony Fielding Anglie
169  [14] Alon Davidovsky & Elina Shustin Israel
169  [14] Dzianis Marasin & Magdalena Perlinska Polsko
172  [13] Phillip Kudryavtsev & Ashley Goldman USA
172  [13] Tom Parkes & Lauren Haymes Anglie
172  [13] Kamil Sliwowski & Sylwia Madenska Polsko
175  [12] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Rumunsko
176  [11] Luca Di Pumpo & Laura Sasso Itálie
176  [11] Huo Yu Jia & Ma Yu Ting Čína
176  [11] Roberto Ranfa & Arianna Buttigli Itálie
179  [10] Anton Inglikov & Ella Troshina Rusko
179  [10] Wei-Chen Lee & Irina Decoux Anglie
181  [9] Péter Kecskemethy & Janet Gooi Anglie
182  [8] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Itálie
182  [8] Przemyslaw Jarosiewicz & Kristi Kotsifaki Polsko
182  [8] Harijs Locs & Kimberley Jones Anglie
182  [8] Xiong Yuxuan & Zhang Pan Čína
186  [7] Han Ly & Crystal Li Kanada
186  [7] Jun Zheng & Ruolan Wang Čína
188  [5] Christopher Burrell & Emma Burrell Anglie
188  [5] Weizhe Li & Jiahui He Čína
190  [4] Gianluca Bonavolta & Olena Kovalenko Itálie
190  [4] Marcus Lee & Hayley Young Anglie
192  [2] Bruno Aniceto & Marisa Carvalho Portugalsko
193  [1] Mihhail Aizatulin & Rachel Hardisty Anglie
193  [1] Magnus Edvald Halldorsson & Anna Soley Sveinsdottir Island
193  [1] Stefan Mctighe & Emma-Marie Sweatland Anglie
196  Ermek Bakeev & Tarja De Silva Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}