Results from International Championships 2009 - Junior Standard 14. října 2009
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

International Championships 2009
Anglie - Brentwood/London 13. října 2009

Junior Standard 14. října 2009

Finále

1  Dmitriy Kapusta & Ekaterina Karaschuk Rusko
2  Errol Williamson & Christine Hojmark Thomsen Dánsko
3  Matteo Trincia & Giulia Di Nardo Itálie
4  Yuan Shao Yang & Long Shu Yi Čína
5  Roberto Carano & Valentina Ricco Itálie
6  Winson Tam & Anna Nina Kus Kanada
Inzeráty
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  [40] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Čína
8  [36] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Čína
9  [34] Andriy Nikitchenko & Zlata Prykhodko-bosova Ukrajina
10  [27] Kristaps Melko & Inara Eline Balina Lotyšsko
11  [24] Leonid Akulenko & Ekaterina Bykova Rusko
12  [22] Roman Zinovev & Elena Popova Rusko
13  [12] Vladimir Kasilov & Yaroslava Tkach Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

14  [16] Viacheslav Karasev & Anastasiya Zakharchuk Rusko
14  [16] Adrian Kopczynski & Natalia Glebocka Polsko
14  [16] Ioan Bogdan Talpiga & Ana Mirela Talpiga Rumunsko
17  [15] Michail Dezhurov & Alina Epeykina Rusko
17  [15] Qiu Yuming & Xu Wan Čína
19  [14] Armand Fazullin & Marit Mets Estonsko
19  [14] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglie
21  [12] Michael Foskett & Carla Garratt Anglie
21  [12] Gaga Todua & Mariya Vasenda Ukrajina
23  [10] Roman Redzyuk & Valeria Malenko Ukrajina
24  [9] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukrajina
24  [9] Vladimir Pavlov & Elizaveta Gudkevich Litva
26  [8] Mario De Rose & Simona Cavaliere Itálie
27  [7] Yevgeniy Taranyuk & Anastasiya Zvereva Ukrajina
28  [4] Oleksandr Frantsen & Olga Shchuchynska Ukrajina
28  [4] Luke Miller & Hanna Cresswell-Melstrom Anglie
30  Alex Plant & Faye Edge Anglie

2. kolo (top 60)

31  [17] Miles Chapman & Lorna Arnold Anglie
31  [17] Kristian Galanti & Giulia Spalla Itálie
33  [16] Yan Bang Bang & Wie Shi Yao Čína
33  [16] Dmitro Paley & Oksana Tsykalyuk Ukrajina
35  [15] Codrin Boldea & Diana Corina Albeanu Rumunsko
35  [15] Hans Christian Kogsboll & Michala Schultz Dánsko
37  [14] Kirill Nemov & Karina Zadoyan Rusko
37  [14] Yanan Qiao & Yuting Wang Čína
39  [13] Aleksandr Chukharev & Kseniya Beleush Rusko
39  [13] Kun Xuan Gu & Qiong Wu Čína
41  [12] Nicolai Samuelsen & Mie Lincke Funch Dánsko
42  [11] Thorkell Jonsson & Hrefna Halldorsdottir Island
42  [11] Mads Klyhn Andersen & Evangeline Norgaard Dánsko
44  [10] Andrea Carubelli & Martina Di Dedda Itálie
44  [10] Wu Liu Fu & Tang Hong Čína
44  [10] Dusan Grula & Alexandra Ksiazekova Slovensko
44  [10] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglie
44  [10] Tommy Sheen & Esme Campbell Anglie
44  [10] Eduard Tsukota & Dariya Palyey Ukrajina
50  [9] Roope Antila & Emilia Murto Finsko
50  [9] Aleksandr Sedykh & Polina Khamova Rusko
52  [8] Elliott Whittaker & Emily Carder Anglie
53  [7] Andrey Cheshkov & Natalia O''Connor Rusko
53  [7] Federico Guiberti & Roberta Barbetta Itálie
53  [7] Martino Alberto Hojlo & Charlotte Winding Larsen Dánsko
56  [6] Hin Ting Lam & Chan Chui Mei Honkong
56  [6] Valentin Loftsson & Tinna Gunnarsdottir Island
58  [4] Sergiy Chernykov & Valeriya Volodko Ukrajina
58  [4] Shane Leen & Donna Cullen Irsko
60  [3] Daniel Jacobs & Nadine Kriel Jihoafrická republika

1. kolo (top 79)

61  [21] Silas Kunkel & Merlene Gerstmann Německo
61  [21] Andri Petursson & Helga Sigrun Hermannsdottir Island
61  [21] Curtis Pritchard & Kimberley Jones Anglie
61  [21] Li Ming Yang & Cai Ya Wen Čína
65  [20] Dan Malov & Elena Lewis Anglie
66  [19] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irsko
66  [19] Jacob Campbell & Hayley Young Anglie
66  [19] Aleksandr Melnychenko & Olesya Berest Ukrajina
69  [18] Mykola Lasarev & Oleksandra Kharchenko Ukrajina
70  [17] Edvinas Belousovas & Anastasija Piazenko Litva
70  [17] Bradley Evans & Alice Martin Anglie
72  [16] Robin Andreasson & Shannon Taylor Švédsko
73  [14] Alasdair Dykes & Nancy Fearfield Anglie
73  [14] Vytautas Seputis & Samanta Lukosaityte Litva
75  [13] Hugo Gustafsson & Paulina Andersson Švédsko
76  [12] Carl Hannon & Ciara O'brien Irsko
77  [10] Lewis Bailey & Ellen Barnes Anglie
77  [10] Kristofer Hauksson & Herborg Ludviksdottir Island
79  [7] Stephen O'neill & Tanya Keogh Irsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}