Results from Imperial October 2001 - Amateur Latin 7. října 2001
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Imperial October 2001
Anglie - Frimley Green 7. října 2001

Amateur Latin 7. října 2001

Finále

1  Dmitri Timokhin & Anna Bezikova Rusko
2  Riccardo Cocchi & Joanne Wilkinson Itálie
3  Peter Stokkebroe & Kristina Juel Dánsko
4  Sergey Sourkov & Agnieszka Melnicka Polsko
5  Michal Malitowski & Iwona Golczak Polsko
6  Darren Bennett & Lilia Kopylova Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
8  Andrei Borovski & Svetlana Panteleeva Rusko
9  Denis Kasper & Ksenia Kasper Rusko
10  Sören Hougaard & Mette Georgio Dánsko
11  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Španělsko
12  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Alexei Silde & Anna Firstova Rusko
14  Olexandr Prysyazhnyuk & Angelina Lokteva Ukrajina
15  Kevin Clifton & Lisa Darby Anglie
16  Maksim Chmerkovskiy & Brigita Elksne USA
17  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Slovinsko
17  Benedetto Capraro & Marta Faiola Itálie
19  Rene Brix & Sofie Kruuse Dánsko
20  Denis Starostine & Elena Gabdrakhmanova Rusko
21  Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA
21  Dmitri Matveev & Anna Ginko Rusko
21  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Island
24  Simone Di Pasquale & Natalia Titova Itálie

3. kolo (top 48)

25  Lucio Cocchi & Federica Malaguti Itálie
26  Alexei Mazurin & Natalia Pronina Rusko
27  Gregor Rebula & Petra A Wagner Slovinsko
27  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rusko
29  Pau Aran Gimeno & Blanca Ribas-turon Španělsko
30  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandsko
30  Alec Mazo & Edyta Sliwinska USA
30  Vladislav Silde & Anastasia Bochkova Rusko
33  Dmitri Datsko & Maria Tzaptashvili Rusko
33  Evgeni Voronin & Elena Grechko Rusko
35  Danilo Baldoni & Sabrina Meretti Itálie
35  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukrajina
35  Clive Uter & Lindsey Muckle Anglie
38  Evgeni Nepomoeluev & Ekaterina Kozyreva Rusko
38  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovinsko
40  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusko
40  Darren Lacken & Nadine Martin
40  Kenneth Polischuk & Anna Tovbin USA
43  Björn Holthe & Anna Soupron Norsko
43  Adam Kent & Patricia Laine Austrálie
45  Sergiy Georgiev & Zoya Sivak Ukrajina
45  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman USA
45  Ilario Parise & Lydia Brangbour Francie
45  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rusko

2. kolo (top 85)

49  Andrei Efremov & Alexandra Efremova Rusko
50  Tony Pututau & Shala Parrish USA
50  Grant Simpson & Hayley Hammond Jihoafrická republika
52  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Dánsko
53  Göran Nordström & Ann Lähdet Švédsko
53  Jesper Lund Sörensen & Majken Honore Dánsko
55  Zoltan Bulucs & Marina Shalneva Ukrajina
55  Marijus Germanavicius & Anastasija Kraitor Litva
55  Tomas Sieder & Magdalena Teslikova Česká republika
58  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norsko
59  Alexei Alexanov & Marina Alexanova (aka Smaguina) Německo
59  Satin Gungah & Mansi Amin Anglie
61  Gunnar Gunnarsson & Sigrun Magnusdottir Island
62  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dánsko
62  Giuseppe De Chiaro & Teresa De Chiaro Itálie
62  Ryan Hammond & Arianna Garcia Jihoafrická republika
65  Daniele Lodi & Deborah Ceccio Itálie
65  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Rusko
65  Oystein Saethre & Jeanette Luhr Olsen Norsko
68  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irsko
69  Richard Andersson & Cecilia Ehrling Švédsko
69  Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
71  Thomas Stopani & Loren James Anglie
72  Slavik Adjidersky & Lilya Furman Israel
72  Nikolai Dzhamberbaev & Anna Shelkovnikova Rusko
72  Giampaolo Patane & Giulia Gorgoglione Itálie
75  Steffen Frederiksen & Michelle Jörgensen Dánsko
75  Michael Olesen & Katherine Bonde Dánsko
77  Tomi Luttanen & Plialiina Formina Finsko
77  Torben Kaer Nielsen & Trine Dall Dánsko
79  Peter Nymann & Anne Kjeldsen Dánsko
80  Sergey Artemov & Olesya Bespelikhina Rusko
80  Claudio Carta & Alessandra Mondula Itálie
80  Marco Verrelli & Sara Pignarberi Itálie
83  Mykola Berdnik & Polina Korostyliova Ukrajina
84  Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonsko
85  Vladislav Talybin & Kateryna Stolyarenko Ukrajina

1. kolo (top 100)

86  Roberto Di Malta & Sonia Stanziani Itálie
86  Pasi Suomi & Niina Ahlgren Finsko
88  Igor Sokolov & Olena Khablenko Ukrajina
89  Toni Yksjärvi & Katariina Kallinen Finsko
90  Ken Moller Hansen & Tinna Hoffmann Dánsko
91  Daniel Ylimäki & Elina Kyrölä Finsko
92  Troels Bager & Silke Stjerneklar Dánsko
93  Michael Gubser & Maria de Mar Švýcarsko
94  Andrew Cuerden & Rebecca Lee Anglie
95  Roberto Massa & Stefanie Cane Itálie
96  Luke Hayhurst & Evelyn Watt Wales
97  Simone Secci & Silvia Frison Itálie
98  Antonio Forroia & Silvia Meloni Itálie
98  Alex Timomin & Alina Gadan Israel
100  Pedro Mendes & Caterina Fonseca Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}