Results from Imperial May 2002 - Amateur Latin 18. května 2002
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Imperial May 2002
Anglie - Frimley Green 18. května 2002

Amateur Latin 18. května 2002

Finále

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Maďarsko
2  Mauro Rossi & Karina Rubio (aka Rossi) Španělsko
3  Robin Sewell & Elisabeth Haralsdottir Island
4  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Německo
5  Scott Montague & Elisa Nasato Anglie
6  Kevin Clifton & Anna Melnikova-Duknauske Anglie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Denis Kasper & Ksenia Kasper Rusko
8  Dmitri Demidov & Olesya Borisova Rusko
9  Mikhail Kolomiets & Natalia Maklakova Rusko
10  Oleksii Ivanets & Lisa Bellinger-Ivanets Anglie
11  Benedetto Capraro & Marta Faiola Itálie
12  Evgeniy Nazarov & Irina Bezguzova Ukrajina

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Dmitri Roshchektaev & Anastasia Belykh Rusko
14  Derek Hough & Aneta Piotrowska Polsko
14  Neil Jones & Lorna van Dijk (aka Da Silva) Holandsko
14  Heiko Straile & Daniela Beckmann Německo
17  Nicolas Quesnoit & Ksenija Pluscec Croatia
18  Michael Miziner & Mary Paterson Austrálie
19  Vladimir Fetisov & Maya Tochelovich Rusko
19  Roman Nabatov & Irina Boubnovskaia USA
19  Evgeni Voronin & Elena Grechko Rusko
22  Vladislav Borodinov & Irina Garous Rusko
23  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rusko
24  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irsko

2. kolo (top 48)

25  Ilia Tokarev & Anastasia Gorokhova Rusko
25  Clive Uter & Lindsey Muckle Anglie
27  Dmitry Chaplin & Ilona Mayzenberg USA
27  Aleksandr Golomysov & Elena Poushnya Rusko
29  Stefan Vogel & Irene Moser Německo
30  Yuriy Kutikov & Liliana Giterman USA
30  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rusko
32  Adam Kent & Patricia Laine Austrálie
32  Arsen Kishishian & Alarna Donovan Austrálie
34  Wladislaw Lalafarjan & Natalija Burdina Německo
35  Patrick Helm & Lisa Darby Anglie
35  Lu Ning & Wei Wei Čína
37  Boris Leokumovich & Diana Surkis USA
37  Zufar Zaripov & Natalia Fridmanovich Rusko
39  Alan Krasilnikov & Anya Katsevman USA
39  Christian Millette & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
39  Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
42  Uapan Snidovongs & Worapa Jariyathammarat Thajsko
43  Tony Pututau & Shala Parrish USA
44  Cristian Bertini & Lucia Bertini Itálie
45  Dominic Lacroix & Delphine Romaire Kanada
45  Nico Zickgraf & Leila Zickgraf Německo
47  Satin Gungah & Mansi Amin Anglie
48  Jon Garnett & Cheryl Keepe Austrálie

1. kolo (top 50)

49  Mario Patane & Julia Bobovik Israel
50  Li Ye & Liu Jianrong Čína
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}