Results from Imperial 2011 - Amateur Latin 9. října 2011
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
fotografie videa
Podívejte se, jak advertise your product s námi

Imperial 2011
Anglie - Frimley Green 9. října 2011

Amateur Latin 9. října 2011

Finále

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglie
2  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rusko
3  Arkady Bakenov & Rosa Filippello Austrálie
4  Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
5  Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukrajina
6  Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukrajina
7  Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukrajina
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

8  [22] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonsko
9  [16] Vladimir Litvinov & Yuliya Nikitenko Rusko
10  [13] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Itálie
11  [12] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukrajina
12  [9] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukrajina

To check what crystals are used by the masters visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  [17] Pasha Pashkov & Daniella Karagach USA
14  [16] Kostantyn Samarskyy & Mariya Dyment Ukrajina
15  [15] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Itálie
15  [15] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Čína
17  [14] Gleb Chernyavsky & Ekateryna Perevoznyk Ukrajina
19  [13] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rusko
19  [13] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukrajina
21  [12] Danny Stowell & Kate Moore Anglie
22  [11] Tal Livshitz & Vlada Semenova USA
23  [10] Francesco Bertini & Sabrina Manzi Itálie
24  [7] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukrajina
25  [6] Stefano Moriondo & Kateryna Krut Itálie

3. kolo (top 48)

26  [18] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglie
26  [18] Jia Jun Ma & Qian Xu Čína
26  [18] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukrajina
29  [17] Tang Yao & Huang Xin Čína
30  [16] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglie
30  [16] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Malyshkina Ukrajina
32  [14] Luca Urso & Alessandra Tripoli Itálie
33  [13] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglie
33  [13] Egor Likhachov & Marya Zaychenko Ukrajina
33  [13] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rusko
33  [13] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rusko
33  [13] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukrajina
38  [11] Zi Long Deng & Chen Chen Čína
39  [10] Jeremy Basile & Megan Wragg Austrálie
39  [10] Aleksandr Kozhukhar & Anna Lisovaya Ukrajina
39  [10] Li Yu Kun & Xi Yu Luo Čína
39  [10] Craig Monley & Sriani Argaet Austrálie
43  [9] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukrajina
44  [8] Ji Wang & Pan Jianhui Čína
45  [7] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Čína
47  [6] Ilya Sizov & Tetyana Borovik Rusko
48  [5] Marco Moreira & Veronika Svyrydova Portugalsko
49  Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Itálie
49  Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglie

2. kolo (top 68)

51  [24] Yang Yu Hang & Zhang Man Shao Čína
52  [23] Wang Yu Guang & Chen Nan Čína
52  [23] Li Guoqing & Qian Zhao Čína
52  [23] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rusko
52  [23] Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukrajina
52  [23] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglie
52  [23] Liang Liu & Ya Nan Pan Čína
52  [23] Chan Hing Wei & Lai Ki Tin Honkong
59  [22] Lu Deyu & Jiao Ran Čína
59  [22] Xiang Sun & Bon Jie Song Čína
61  [19] Bo Li & Liyang Gao Wa Čína
62  [18] Dario Scuderi & Valentina Fiorini Itálie
63  [17] Stanislav Tsyganok & Fatima Pasechnaya Ukrajina
64  [16] Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Itálie
65  [15] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglie
66  [14] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rusko
66  [14] Kai Widdrington & Natasha Jeved Anglie
68  [10] Sergey Chernenko & Viktoriya Scherbatova Ukrajina
69  [6] Dmytro Palchonkov & Anastasiya Galkevich Ukrajina
70  [5] Xiong Yuxuan & Zhang Pan Čína

1. kolo (top 105)

71  [24] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
71  [24] Alessio Galocchio & Marta Botta Itálie
71  [24] Ruud Moers & Ekaterina Inozemtseva Holandsko
71  [24] Dmytro Paladiy & Kateryna Kysleyko Ukrajina
71  [24] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukrajina
76  [23] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglie
76  [23] Wang Si Le & Li Shuyi Čína
76  [23] Martijn Leunissen & Nathalie Bos Holandsko
79  [22] Simone Colella & Courtney Payne Anglie
79  [22] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rusko
79  [22] Volodymyr Rozhko & Darya Koristyna Ukrajina
79  [22] Djordje Tanasijevic & Emma-Lee Tanasijevic Anglie
79  [22] Denys Volkov & Yana Ilyina Ukrajina
84  [21] Fabio Obino & Elena Melis Itálie
85  [20] Simone Paulis & Azzurra Camedda Itálie
86  [18] Steven Greenwood & Jessica Dorman Austrálie
86  [18] Dmitri Nakostenko & Polina Chernishova Rusko
88  [16] Oleksandr Kamnev & Svitlana Ustyugova Ukrajina
88  [16] Han Shen & Mengting Zhang Čína
90  [15] Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Itálie
91  [13] Wang Tao & Si Yu Čína
93  [11] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglie
93  [11] Artem Klimenov & Giulia Nuzio Lucembursko
93  [11] Zhang Bo Long & Yingjie Yu Čína
96  [9] Robby Tanser & Anita Tandy Indonésie
97  [8] Sandro Mazzuferi & Flora Giordani Itálie
97  [8] Damiano Paradisi & Arianna Martini Itálie
97  [8] Matti Tauru & Elizaveta Pavlukhina Finsko
100  [7] Mykola Khrabust & Olga Riznychenko Ukrajina
100  [7] Gabriele Oliva & Silvia Scintu Itálie
102  [6] Fabio Statzu & Anna Scintu Itálie
103  [4] Han Ly & Crystal Li Kanada
104  [3] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Anglie
105  [2] Adam Edwards & Zoe Shand Wales
106  [1] Kun Xuan Gu & Chen Hong Sun Čína
106  [1] Przemyslaw Jarosiewicz & Kristina Pfeffer Anglie
109  Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglie
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}