Results from IDSF World Youth Standard Championships - IDSF World Youth Standard 12. května 2001
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

IDSF World Youth Standard Championships
Rakousko - Bärnbach 12. května 2001

IDSF World Youth Standard 12. května 2001

Finále

1  Marius Kriukelis & Kristina Valiunaite Litva
2  Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso Itálie
3  Vaidotas Lacitis & Aurelija Griciute Litva
4  Evgeni Stepanov & Maria Goncharuk Rusko
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovinsko
6  Valeri Zakharov & Natalia Mitiakina Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Ettore Azzarone & Giorgia Sala Itálie
7  Dmytro Wloch & Olga Urumova Ukrajina
9  Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
10  Janis Kukainis & Valentina Oseledko Lotyšsko
11  Björn Bitsch & Stine Dalsgaard Dánsko
12  Rüdiger Homm & Julia Belch Německo
13  Christopher Short & Joanne Clifton Anglie

Čtvrtfinále

14  Stasys Brilis & Juliana Sheviakova Estonsko
14  Marc Christensen & Therese Holck (aka Pedersen) Dánsko
16  Marcus Kautzner & Ariane Ploetz Německo
17  Danel Hirbaum & Karin Rooba Estonsko
17  Petr Zabystrzan & Jitka Konderlova Česká republika
19  Mark Elsbury & Kerri Ann Donaldson Anglie
19  Yahor Maltsau & Katsiaryna Tsimafeyeva Bělorusko
21  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Slovinsko
22  Maciej Cieszynski & Agnieszka Malinowska Polsko
23  Konstantin Slaven & Iryna Mikhonik Ukrajina
24  Gustaf Lundin & Agnieszka Kazmierczak Švédsko
24  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Francie

2. kolo (top 48)

26  Isak Halldorsson & Helga Helgadottir Island
27  Roberts Nemiro & Dace Matisa Lotyšsko
28  Calin Panaite & Margarita Mantaluta Moldávie
28  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
30  Michael Kulig & Simone Mayr Rakousko
31  Przemyslaw Modrzynski & Natalia Piecewicz Polsko
31  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norsko
31  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunsko
34  Vadim Usovitch & Olga Petyuli Bělorusko
35  Jakub Spissky & Andrea Halkova Slovensko
36  Patric Brunberg & Sara Wibreus Švédsko
36  Mark Perkovich & Sharna Burgess Austrálie
38  Toni Rasimus & Laura Haapaniemi Finsko
39  Zoltán Belucz & Nikolett Csikota Maďarsko
39  Erik Páli & Viktoria Pali Maďarsko
41  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Rakousko
42  Stefan Green & Helen Candy Nový Zéland
42  Yaniv Kakun & Ayala Frenkel Israel
42  Tomas Surovec & Michaela Markova Slovensko
45  Matus Averbuch & Ekaterina Fadeeva Kanada
46  Terence Cheng & Margaryta Tchouikevitch Kanada
46  Christopher Finstadt & Kathrine Naden Norsko
46  Justin Moulton & Zalie Merrett Austrálie

1. kolo (top 62)

49  Marko Herceg & Ana Herceg Croatia
50  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalsko
51  Emil Kontinen & Serita Nyman Finsko
52  Andrei Duca & Roxana Duca Rumunsko
53  Anton Mayantsev & Irina Gorolevici (aka Gareyeva) Kazachstán
54  Dakir Akhmetov & Olga Bazyak Kazachstán
54  Martin Franja & Ivana Kus Croatia
56  Thomas Iraeta & Jade Geropp Francie
57  Andre Cloete & Beata Cloete Jihoafrická republika
58  Kieran Smith & Lindsey Osborne Anglie
59  Martin Mihailov Gochev & Ivelina Kaseva Bulharsko
60  Paul Van De Riet & Sanneke Van De Riet Holandsko
61  Jimmy Chao & Chen Yi Hou Tchaj-wan
61  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Holandsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}