Results from IDSF - International Open Standard 27. října 2002
Podívejte se, jak advertise your product s námi

IDSF
Rusko - Moscow 26. října 2002

International Open Standard 27. října 2002

Finále

1  Domenico Soale & Gioia Cerasoli Itálie
2  Federico Di Toro & Genny Favero Itálie
3  Marat Gimaev & Alina Basyuk Rusko
4  Maksim Kotlov & Elena Uspenskaya Rusko
5  Denis Kutepov & Marina Vasilieva Rusko
6  Sergey Mikheev & Anastasia Sidoran Rusko
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Mikhail Lenski & Alexandra Postelniak Rusko
8  Max Melekhine & Natalia Mitiakina Rusko
9  Sergei Konovaltsev & Olga Konovaltseva Rusko
10  Pavel Bartosevich & Marina Karpunina Rusko
10  Nikolai Darin & Iulia Tutushina Rusko
12  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Rusko

Čtvrtfinále

13  Alexander Muretov & Olga Serpikova Rusko
14  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
15  Andrei Riapasov & Svetlana Perlova Rusko
16  Philip Redmond & Svetlana Ivanova Irsko
16  Alexander Tchesnokov & Salome Lomsadze Georgie (USA)
18  Dmitry Zharkov & Svetlana Zamolotskikh Rusko
19  Alexandr Sergeev & Natalia Zhaglevskaya Rusko
20  Roman Migunov & Elena Galagan Estonsko
21  Denis Molkov & Vera Chernomorskaia Rusko
21  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovinsko
23  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
24  Evgeni Grigorov & Renata Busheeva Rusko

2. kolo (top 48)

25  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik
26  Anton Efremov & Oxana Landyreva Rusko
26  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lotyšsko
26  Evgeni Savatin & Ekaterina Arzhannikova Rusko
26  Julius Seniauskas & Iveta Pauryte Faraci Litva
30  Eldar Dzhafarov & Aleksandra Kakurina Rusko
30  Andrei Filippov & Inna Svechnikova Rusko
32  Vasili Sazonov & Tatyana Livatova Rusko
32  Andrei Trofimov & Yulia Plakhotina Rusko
34  Nikolai Dzhamberbaev & Tatiana Donskova Rusko
35  Yuri Chestnykh & Irina Emashova Rusko
36  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Litva
36  Aleksandr Ostrovsky & Anastasia Gamalynova Rusko
38  Sergei Krivov & Yulia Saikina Rusko
39  Vladimir Karpov & Tatiana Gorodilina Rusko
39  Mikhail Sokolov & Ekaterina Korenkova Rusko
40  Mikhail Breev & Alina Valchuk Rusko
40  Alexander Vanchugin & Oxana Skripnik Rusko
43  Alexandr Sokolov & Iulia Plakhotina
44  Anton Lebedev & Maria Kozlova Rusko
44  Anton Semionov & Anastasiya Dolinina Rusko
44  Stepan Skok & Maria Vaytsehovich Rusko
47  Pavel Buchnev & Yulia Belyak Rusko
47  Sergei Savchenko & Ekaterina Strokina Rusko

1. kolo (top 95)

49  Alexei Danilin & Anna Savinkina Rusko
50  Dmitriy Mogusev & Daria Orlova Rusko
51  Dmitri Shubskiy & Yaroslava Shubskaya (aka Pupalovskaya) Rusko
51  Artem Zhilev & Anastasia Shalimova Rusko
53  Oleg Kharlamov & Svetlana Chaikova Rusko
53  Anton Petrov & Anna Nalivaiko Rusko
53  Rustam Shayahmetov & Olga Kulikova Rusko
53  Timofey Uvarov & Ekaterina Alekseeva Rusko
57  Mikhail Orlov & Olga Blinova Rusko
58  Evgeni Moshenin & Elena Kuvikova Rusko
58  Pavel Yurochkin & Maria Potapova Rusko
60  Alexei Kravets & Liudmila Drugova Rusko
60  Stepan Pogorelskij & Olga Pogorelskaya (aka Tiulpa) Rusko
62  Pavel Nepomniaschi & Ludmila Belskaia Rusko
62  Alexandr Zateischikov & Elena Belova Rusko
62  Aleksandr Zhiratkov & Yuliya Volkova Rusko
65  Sergei Gladkikh & Tatiana Gladkikh Rusko
66  Albert Galeev & Anastasia Sgibneva Rusko
66  Sergey Parakhin & Elena Vlasova
66  Dmitri Sergunin & Natalia Anikina Rusko
66  Ivan Tarkhanov & Evguenia Pashkina Rusko
70  Denis Mukhin & Ekaterina Orlova Rusko
71  Pavel Edinov & Tatiana Kudriavtseva Rusko
71  Vladimir Makunin & Anna Kamina Rusko
73  Alexandr Fedorov & Ekaterina Bogoush Rusko
74  Denis Donskoy & Natalia Smirnova Rusko
74  Dmitriy Milekhin & Irina Muratova Rusko
74  Andrey Mozheyko & Iulia Melnik Rusko
77  Vitali Golovin & Elena Vagunova Rusko
78  Dmitry Dikarev & Jana Zelinskaya Rusko
78  Alexei Lozhkin & Oxana Bulyga Rusko
80  Maxim Buzunov & Veronika Liashko Rusko
80  Aleksandr Goncharov & Oksana Nevinnova Rusko
80  Dmitri Krasnianski & Maria Nikitina Rusko
83  Evgeni Borovikov & Yulia Bokova Rusko
83  Sergei Kosarina & Ekaterina Pastukhova Rusko
83  Andrey Mikhailovsky & Anastasia Belostotskaia Rusko
83  Maxim Pilschikov & Regina Bikmullina Rusko
87  Aleksander Demkin & Maria Pomerantseva Rusko
87  Konstantin Kolesnik & Svetlana Khafizova Rusko
87  Dmitri Kosargin & Anna Khrapova Rusko
90  Roman Alekseev & Marina Milovanova Rusko
91  Dmitri Spirin & Elena Spirin (aka Kholina) Rusko
92  Anton Silantev & Marina Shpagina Rusko
93  Daniil Kutiev & Milena Lekveishvili Rusko
93  Andrei Shalygin & Irina Shalygina Rusko
95  Roman Kochetov & Olga Kostriukova Rusko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}