Results from IDSF - IDSF World Youth Standard 26. října 2002
Inzeráty
Pokud nechcete zobrazovat tyto reklamy Staňte se členem!
Podívejte se, jak advertise your product s námi

IDSF
Rusko - Moscow 26. října 2002

IDSF World Youth Standard 26. října 2002

Finále

1  Andrei Chubarev & Veronika Vlasova Rusko
2  Dmitri Krupnov & Evgenia Elfimova Rusko
3  Cosimo Caramia & Antonella Decarolis Itálie
4  Domen Valic & Tjasa Vulic Slovinsko
5  Matic Pavlinic & Lena Pavlinic Slovinsko
6  Ivan Zderciuc & Olga Ciubari Moldávie
Nelíbí se vám reklamy?   Staňte se členem!

Semifinále

7  Edgars Gasjuns & Jelena Samuilova Lotyšsko
7  Oliver Rehder & Jasmin Rehder Německo
9  Mark Elsbury & Olga Alissievich Anglie
10  Denys Drozdyuk & Polina Kolodizner Německo
11  Giuseppe Albanese & Michela Bove Itálie
12  Sergej Diemke & Katerina Timofeeva Bělorusko

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Čtvrtfinále

13  Roman Migunov & Elena Galagan Estonsko
14  Eirik Nydal Adolfsen & Monika Nydal Adolfsen Norsko
15  Tadas Ivasauskas & Erika Marengolcaite Litva
16  Tom Erik Nilsen & Pia Lundanes Loewe Norsko
17  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Česká republika
17  Martin Køhler & Julie Thagesen Dánsko
19  Igors Kravcenko & Aleksandra Kurusova Lotyšsko
20  Joonas Sakki & Nora Peltola Finsko
21  Michael Glikman & Milana Deitch Austrálie
21  Przemyslaw Juszkiewicz & Paulina Glazik Polsko
21  Sergiu Rusu & Mirona Toncean Gliga Rumunsko
24  Dmytro Zimnenko & Iryna Mikhonik Ukrajina

2. kolo (top 48)

25  Denis Novikov & Tatiana Lomako Bělorusko
25  Kestutuis Zaica & Iveta Kovalenkaite Litva
27  Erik Páli & Viktoria Pali Maďarsko
27  Roman Zedan & Marian Zedan Rumunsko
29  Mihail Ciobanu & Elena Mantaluta Moldávie
29  Anton Kolyubayev & Ganna Lantukh Ukrajina
31  Pavel Bic & Silvie Konderlova Česká republika
32  Regis Mastroianni & Aurelie Muller Francie
33  Anton Domansky & Erica Ridgeway USA
33  Alvaro Insua Castro & Leticia Insua Castro Španělsko
33  Ilya Maleko & Kimberley Taylor Anglie
36  Dmitri Vassilenko & Anna Borshch Kanada
37  Inaki Albiol & Maria Carbonell Španělsko
38  Micki Chow & Asta Sigvaldadottir Dánsko
38  Marko Herceg & Ana Herceg Croatia
38  Johannes Koitz & Katrin Bretterklieber Rakousko
41  Ladislav Gerenyi & Lucia Zavadova Slovensko
42  Christoph Santner & Maria Santner Rakousko
43  Michal Oleszczynski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polsko
44  Antal Szabó & Alexandra Zsuppan Maďarsko
45  Remondo Goedkoop & Serena Goedkoop Holandsko
45  Timo Kanto & Kati Immonen Finsko
45  Roman Sipkovsky & Laura Zmajkovicova Slovensko
48  Ludvig Jerkander & Henriette Andresen Švédsko

1. kolo (top 59)

49  Thomas Iraeta & Jade Geropp Francie
50  Danilo Forte & Adriana Di Nardi Irsko
51  Jonathan Näslund & Emelie Briding Švédsko
52  Rafael Holody & Agatha Hansen (aka Holody ) Kanada
52  German Tepavicharov & Stela Kukonova Bulharsko
54  Matthew Blackshaw & Helen Candy Nový Zéland
54  Leonid Lerner & Ana Lerner Israel
56  Denis Pianykh & Alexandra Shut Kazachstán
57  Marcel Oosting & Marleen Suurmeijer Holandsko
58  Eemonn Crafar Mulqueen & Sarah Hunter Nový Zéland
59  Diogo Beirante & Marisa Ferreira Portugalsko
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}